Zorganizuj przyjęcie świąteczne, które nie złamie banku

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 3, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Prowadzenie imprezy świątecznej dla pracowników jest tradycyjne dla większości firm o tej porze roku. Ale hosting takiego, który pokazuje twoje uznanie za rok ciężkiej pracy bez łamania banku, nie jest łatwe. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc.

Nie chcesz, aby Twoi pracownicy myśleli o tobie jako o współczesnej personifikacji Bah-Humbugging i skąpienia “Ebenezer Scrooge”. Jednocześnie chcesz nagrodzić swoich pracowników odrobiną frywolności i zabawy w tym sezonie świątecznym, ale nie kosztem twojego wynika. Co ma zrobić?

, jakkolwiek ograniczy budżet na imprezę, dobrze ci służy ci, że będzie ci dobrze służyć Aby okazać wdzięczność za całoroczne wysiłki swoich pracowników w jakikolwiek namacalny i wesoły sposób-aby świętować w atmosferze społecznej, a nie biznesowej. To znacznie idzie w kierunku, aby pracownicy czują się cenione i pomaga im się ze sobą łączyć, dobry krok w kierunku budowania zespołu i poprawa morale.

Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę wakacyjną, czy poza nim, istnieje wiele sposobów, aby Ty i Twoi pracownicy dobrze się bawili bez “łamania banku”.

imprezy z biurem

Staraj się zlokalizować imprezy biurowe z dala od stacji roboczych; chcesz zrobić, co możesz, aby stworzyć atmosferę “nie-biznesową”. Wprowadź system dźwiękowy odtwarzaczy z wieloma kratkami i zagraj popularne świąteczne płyty CD lub dostrajaj swoje firmowe radio do lokalnej stacji, która gra non-stop muzykę świąteczną; Niektórzy robią to od północy Święta Dziękczynienia do Midnight Christmas Day.

Powiązane: 7 wskazówek na zorganizowanie imprezy biurowej

Rozważ granie w beztroskie gry świąteczne lub zajęcia, aby dodać trochę zabawy na uroczystości. Poszukaj online sugestii związanych z gier imprezowych na imprezy wakacyjne. Zrób kilka imprez pracowników i wyświetl je na tablicy biuletynów firmy.

IF Twoi pracownicy pracują w różnych harmonogramach czasu, starają się zorganizować stację świątecznej żywności i picia w centralnym miejscu, aby każdy pracownik mógł się uczestniczyć.

Niektóre sugestie dotyczące ekonomicznego wyboru żywności

Obiadowy obiad lub impreza po pracy w biurze może być tańsza niż restauracja lub wycieczka bankietowa. Koszty produktów spożywczych, a wielu firm cateringowych ma wiele menu z wyborem i cenami. Istnieje wiele produktów spożywczych, które lubią, które niekoniecznie są najdroższymi wyborami. Ekspert i autor partii Phyllis Cambria of Party Plany plus podzielił się popularnymi i bardzo przystępnymi wyborami żywności na imprezy wakacyjne: zimne talerze przecięte w połączeniu z różnymi wyborami chleba i sałatek; różnorodne pizze specjalne; Lub, na późne popołudnie lub po prostu wakacyjne spotkania wakacyjne, ciężkie przekąski, w tym skrzydła z kurczaka, mini pizze i bułki jajowe. Zrób coś trochę “Zwykłe”, takie jak te sugestie z Cambria of PartyPlandplus.com: impreza deserowa z ciastami, ciastkami, ciasteczkami i owocami (“AMP UP the Celebration” i podawaj z kawą, herbatą, kakao i kilkoma Wina deserowe lub likiery); lub “Lody towarzyskie z kilkoma smakami lodów, mrożonym jogurtem i odmianą bez cukru lub dwóch wraz ze wszystkimi dodatkami”. Partie poza premizją

zapraszają swoich pracowników i ich “znaczących innych” do domu. Wakacyjne imprezy świąteczne mają dla nich “ciepłe i przytulne” i mogą sprawić, że towarzysko jest wygodniejsze i przyjemniejsze. Zorganizowanie przyjęcia w domu może być również trochę łatwiejsze w portfelu niż restauracja czy impreza z hali bankietowej. Niezależnie od tego, czy serwujesz Brunch, lunch, kolacja lub koktajle, upewnij się, że jakość i smak jedzenia i napoju są lepsze. To znacznie zwiększy wrażenia z imprez. Wakacyjna torba na prezenty wypełniona niektórymi niehodornymi sezonowymi gadżetami, takimi jak sugerowane przez Cambria: wotowa świeca i uchwyt, śnieżna kula z ogólną sceną zimową lub bilety na lokalne wydarzenie świąteczne, takie jak pokaz lodu lub Pageant. “Oczywiście najlepsze prezenty”, mówi Cambria, “to te, które zostały wybrane specjalnie dla każdego gościa. Powinny być w tym samym przedziale cenowym, ale coś, co jest osobiste dla każdego pracownika w oparciu o jego gust, hobby lub potrzebę. Objadki są zazwyczaj tańsze niż kolacje. Wiele restauracji oferuje wiele menu imprezowych do wyboru-czyli tańsze menu z tańszymi potrawami, takimi jak kurczak i makaron, lub droższe menu z przystawkami, takimi jak stek i krewetki. Plany, w tym nieograniczone wino i piwo, są również znacznie droższe. Jeśli zdecydujesz się przejść do “całego wieprza” i trzymasz Partia w hali bankietowej istnieje kilka sposobów na obniżenie kosztów. Imprezy odbywają się każdego dnia, ale sobota są na ogół tańsze. Zastanów się nad przyjęciem “zimowym” w styczniu, kiedy stawki mogą być również tańsze. Dokładaj wszelkich starań, aby uzyskać dokładną head zatrudnienie, zamiast płacić niepotrzebne dodatkowe środki za “brak”. Foodwise, bufety są zwykle tańsze niż obiady usiadowane lub możesz rozważyć pominięcie obiadu i po prostu trzymać się przekąski i napojów. Mówiąc o napojach, pomyśl o posiadaniu baru gotówkowego lub rozdawaniu wyznaczonej liczby biletów na napoje każdemu gościowi. Gdy pracownicy używają biletów, będą musieli zapłacić za dodatkowe drinki. Państwowani robiąc coś “poza ubocznym utworem”, takim jak sugestia PartyPlantplus.com, aby “umieszczać gang do czarterowego autobusu, serwuj przekąski na gnie i zwiedzaj świąteczne pokazy światła w swoim mieście. ” Niezależnie od tego, w jaki sposób wybierzesz – poza lokalami firmy lub dalej – pamiętaj, że jeśli serwujesz napoje alkoholowe, może to prowadzić do pewnych nieprzyjemnych, niebezpiecznych lub sporów konsekwencji: zawstydzającego lub niewłaściwego zachowania, niebezpiecznej jazdy, wypadków lub roszczeń o molestowanie seksualne. Unikaj odpowiedzialności i zapewnij pracownikom bezpieczeństwo, uważając oko na nadmierne poburzenie i w razie potrzeby wyznaczonymi kierowcami. Pamiętaj również, aby podawać napoje bezalkoholowe.

Powiązane: świąteczny kibic czy koszmar świąteczny?

Wakacje powinny być czasem świątecznym i zabawnym, czasem dobrej woli i tak dużej hojności. Mając to na uwadze, nagradzaj swoich pracowników radosną imprezą wakacyjną jako namacalny sposób na wyrazanie uznania za ich całoroczne wysiłki. I zostaw to bah-humbugging komuś innemu.

Post ma przyjęcie świąteczne, które nie złamie banku, pojawiło się pierwsze na Zenbusiness Inc ..