Zoho Workplace reimagines kontekst biznesowy i ciągłość w aplikacjach

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 27, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Najnowsza aktualizacja Zoho Workplace skupiła się na kontekście biznesowym i ciągłości na platformie produktywności, współpracy i komunikacji.

Zoho Workplace to zestaw dziewięciu narzędzi technologicznych, które są zintegrowane z procesami biznesowymi użytkowników. Jest to zasadniczo platforma, która zapewnia, że wszystkie jego aplikacje składowe działają doskonale ze sobą. To z kolei pomaga łatwiej przejść przez swoją pracę, aby prowadzić małą firmę.

Wyniki finansowe Zoho Workplace

Zoho mówi, że ulepszone możliwości Zoho Workplace można podzielić na trzy kategorie.

Po pierwsze, jest komunikacja kontekstowa. Oznacza to, że aplikacje, które tworzą pakiet komunikować się ze sobą i przedstawić informacje w kontekście. Na przykład odbieranie wiadomości e-mail z dokumentem będzie pochodzić z widokiem, dlaczego dokument jest tam i jaka część przepływu pracy lub projektu jest.

Ponadto Zoho Workplace poprawiło ciągłość. Może to zaoferować, ponieważ jest zbudowany na modelu danych wspólnego. Co poprawa ciągłości oznacza dla właściciela małej firmy jest to, że aplikacje nie są rozłączne od siebie. Działają na różnych urządzeniach, a nawet integrują się z innymi aplikacjami, z których korzystają firmy. Innymi słowy oznacza to, że informacje przepływa łatwiej do miejsca, w którym użytkownik chce, aby przejść.

Co najważniejsze, te dwa przynieść wygodę dla swoich użytkowników. Dla właściciela małej firmy oznacza to, że integracja wszystkich informacji potrzebnych do pracy i elastyczność w celu dostosowania się do niestandardowych przepływów pracy oznacza, że łatwiej jest zakończyć zadanie i podjąć decyzję.

Ceny Zoho Workplace zaczynają się od $ 3 za użytkownika miesięcznie dla wersji standardowej i $ 6 za użytkownika miesięcznie dla wersji profesjonalnej. Niemniej jednak, jest o wiele więcej dzieje się pod maską, że tak powiem. Innymi słowy, zainteresowani mogą odwiedzić tę stronę Zoho, aby dowiedzieć się więcej. W przeciwnym razie przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o dziewięciu aplikacjach składających się na pakiet oprogramowania biznesowego.

zoho workplace reimagines kontekst biznesowy i ciągłość w aplikacjach

Dziewięć aplikacji pod jednym dachem

Zoho Workplace łączy dziewięć ściśle zintegrowanych aplikacji pod jednym wygodnym pulpitem nawigacyjnym dla małego zespołu biznesowego. Aplikacje są następujące:

Poczty

Więcej niż aplikacja poczty e-mail, umożliwia użytkownikom wykonywanie połączeń audio lub wideo z poziomu aplikacji. Tymczasem załączniki dokumentów mogą być również edytowane za pośrednictwem Zoho Writer. Mogą spotkać się online z kontaktami i uzyskać dostęp do wszystkich swoich różnych kont pocztowych za pośrednictwem Zoho Mail. Funkcje zabezpieczeń obejmują certyfikaty S/MIME, uwierzytelnianie wieloskładnikowe, reguły poczty e-mail, nietypowe alerty logowania i niestandardowe kontrolki spamu.

Cliq

Spowoduje to, że zespoły do jednej aplikacji wiadomości. Funkcje obejmują ewidencjonowanie lub wyewidencjonowanie, niestandardowe stany, grupowe połączenia audio lub wideo, konfigurację i dostosowywanie na poziomie modułu, uprawnienia oparte na rolach i raporty o dostępności użytkowników.

Spotkanie

Spotkanie umożliwia użytkownikom tworzenie spotkań cyklicznych lub ułatwianie jednorazowych spotkań z klientami lub współpracownikami. Dodatkowo integruje się z Projektami Zoho, Rezerwacjami, CRM i innymi aplikacjami Zoho.

Połączyć

Ta aplikacja pozwala użytkownikom uczestniczyć i kontrolować intranet społecznościowy. Integruje się z innymi systemami informacji o zasobach ludzkich, w tym z Ludźmi Zoho. Ponadto funkcje techniczne obejmują uprawnienia i zasady użytkownika, a także domenę niestandardową i samouszeńcę samouszcową opartą na SAML.

Pokaż

Narzędzie do prezentacji współpracy, integruje się z Atlassian, Unsplash i Humaans. Posiada bibliotekę slajdów w całej organizacji i łączenie danych. W rezultacie slajdy są aktualizowane w całej organizacji w czasie rzeczywistym.

Arkusz

Ta aplikacja arkusza kalkulacyjnego pozwala użytkownikom wykraczać poza zwykłe funkcje arkusza kalkulacyjnego, a nawet wizualizować dane historyczne, śledzić zmiany danych podczas współpracy, uzyskać wgląd w dane, konwertować obrazy do arkuszy kalkulacyjnych i przynosić dane kontekstowe z aplikacji Zoho i innych niż Zoho.

Napęd roboczy

Ta aplikacja do zarządzania dokumentami w chmurze ujednolicona wyszukiwanie i dostęp do plików bez martwienia się o miejsce na dysku twardym. Posiada również potężny panel administracyjny, który umożliwia śledzenie aktywności zespołu. Integruje się z Zoho Directory.

Pisarz

Chociaż może służyć jako prosty edytor tekstu, ułatwia również współpracę zespołową. Funkcje obejmują konwertowanie dokumentów na formularze wypełnialne, ograniczanie widoczności komentarzy i zbieranie szczegółowych informacji o zaangażowaniu dokumentów. Posiada również potężnego asystenta pisania opartego na SI.

Showtime

Ta aplikacja szkoleniowa online obsługuje znakowanie i białe etykietowanie. Umożliwia użytkownikom ustawianie ról i uprawnień dla ich zespołu szkoleniowego. Co więcej, zapewnia również wgląd w szkolenia.

Otrzymuj wszystkie wiadomości Smart Hustle obejmuje i więcej co tydzień w naszym biuletynie małych firm.

Post Zoho Workplace reimagines Business Context and Continuity Across Apps pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.