Zarobki 14 kwietnia: Morgan Stanley, Wells Fargo & Unicalth Group

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 16, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Drugi tydzień nowego kwartału przynosi sezon zarobków Wall Street, z pierwszymi interesującymi zapasami jutro, czwartek, 14 kwietnia . Trzy najlepsze firmy, Morgan Stanley, Wells Fargo i Wielostronicalni Grupa , mają zgłaszać się przed rynkiem amerykańskim otwarte, z kwartalnymi raportami zarobkami, które towarzyszy im Nterest stóp podwyżek, ponieważ 10-letnia liczba USA uderza cztery -Jeear wysoko powyżej 2,8%. W tym tygodniu, jak w marcu, inflacja USA nadal wzrośnie do 8,5% rok do roku od 7,9%, jednak inflacja z wyłączeniem cen żywności i energii 0,3% miesięcznie od 0,5% poprzedniego miesiąca, który jest postrzegany jako znak Ta amerykańska inflacja może być szczytowa i upadająca. Tymczasem plan Fed do cięcia bilansu może wejść w życie w czerwcu.

#Morganstanley, codziennie Oprócz wojny na Ukrainie, wybuchem wariantu Omicron i zakłócenia łańcucha dostaw wpływając na wzrost gospodarczy . Włożyło to prognozę przychodów Morgan Stanley i Wells Fargo Fargo niższe niż kilka poprzednich kwartałów. Oczekuje Morgan Stanley sprzedaż w wysokości $ 14.61 mld, poniżej $ 15.72 mld w tym samym okresie ubiegłego roku i nieco wyższy niż $ 14.52 mld w poprzednim kwartale. Tymczasem oczekuje się, że zwrot za akcję wynosi USD 1.69 , poniżej USD 2,22 w okresie przed rokiem i poniżej ostatnich pięciu kwartałów.

Od początku roku, #Morganstanley Cena akcji spółki dotychczas spadła ponad -14,50%, napędzany przez sygnał krzyża śmierci widziany w połowie marca. W rezultacie cena akcji jest teraz utknięta w dolnej części pierwszego kwartału, we wtorek zamykaniu przy 83,93, stabilny w piątkowy terittory. Następny poziom wsparcia jest na FIBO 161.8 Poziom w strefie 74.00 . Cena może odbić się z aktualnie tworzącym podwójnym dnem. Odporność na klucz jest w wysokiej strefie kwartału przy 95,00.

#wellsfargo, codziennie #Wellsfargo , ze swojej części, oczekuje od sprzedaży pierwszego kwartału $ 17.77 mld, poniżej $ 18.06 mld w okresie obrotowym i $ 20,85 mld w poprzedniej części. Oczekuje się, że powrót na akcję, ma być niższy niż poprzednie cztery kwatery, o 0,83 USD, a poniżej $ w okresie obrotowym.

#WELLSFARGO Cena akcji firmy spadła nieco w tym roku do -2,31% po osiągnięciu czteroletniego wysokości 60.30 i kontynuowanie jego spadku w niedźwiedziowej rozbieżnościach, dając jego cenę akcji perspektywy potrenda. Jeśli cena przerw 47,00, Nastąpi następne wsparcie w strefie 42.00 . I odwrotnie, jeśli cena przenosi się ponad 200-dniowy SMA, będzie następny opór w strefie 54.00 .

#unitedhealth, Dzień, gdy zapasy bankowe były oczekiwane słabeformą w tej dzielnicy, Unitedalth Group, jeden z największych prywatnych ubezpieczycieli zdrowotnych, powiedział, że otrzymał rekordowe prognozy sprzedaży w wysokości $ 78,64 mld, w górę 12.03% od $ $ 70,20 mld okres wcześniej roku. Oczekuje się powrotu na akcję w $ 5,40, wyższa niż poprzednie sześć czwarte.

The #unitedhealth Cena akcji firmy zmieniła się z całego poziomu 548.97 widziany w piątek. Jeśli korekta będzie kontynuowana (odpowiadająca RSI opadającym z strefy oprawionej), nastąpi następne wsparcie przy 508.50 i okrągłe figura 500.00 w 50-dniowym SMA powierzchnia. Następny opór będzie na poziomie FIBO 261,8% w strefie 610.00 .

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Chayut Vachirathanakit Market Analyst – HF Urząd Edukacyjny – Tajlandia

Zrzeczenie się: Ten materiał jest świadczony jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowią niezależne badania inwestycyjne. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja W produktach lewarowanych charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalszy dystrybucja.

.