Wyzwanie normy. To jest ok, aby spróbować nowych rzeczy.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 12, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Insights od Tony’ego Zorca, założyciela Accounting Seed, autora i przedsiębiorcy

Wiele osób widziało COVID-19 jako zakłócenie. Dla niektórych przyniosła tragedię. Ale choć było to trudne, było też wiele potężnych lekcji zdobytych z tego wydarzenia. COVID-19 pod wieloma względami był poligonem dla krytycznego myślenia i myślenia nie tylko poza pole, ale kwestionowanie samego pudełka. 

COVID, być może bardziej niż jakiekolwiek inne wydarzenie, zmusiło nas do kwestionowania i kwestionowania tego, jak pracujemy, jak wyglądają ramy sukcesu i jak osiągamy nasze cele. Sukces podczas pandemii wymagał od przywódców podjęcia ikonoklastowego myślenia o adaptacji i sukcesie. Dziś będziemy badać zasady współczesnej ikonoklazmy, aby dowiedzieć się, jak jego krytyczne zasady myślenia daje iconoclast zbroi zawsze obracać i dostosować się do osiągnięcia! 

Co to jest Iconoclast? 

Ikonoklast to osoba, która kwestionuje określony sposób robienia rzeczy, projektuje lepszy sposób i realizuje plan zmian. Może zrobiłeś te rzeczy wcześniej. Ale celem ikonoklastu jest ciągłe doskonalenie i pozycjonowanie się, aby z łatwością dostosować się do nowych wyzwań. Rozwiązanie problemu może nie zawsze wystarczyć, ponieważ problemy ewoluują i pojawiają się problemy. W rzeczywistości przepisana metoda może być częścią problemu. Iconoclasts rozpoznać to i reengineer lepszy sposób. 

COVID-19 był głównym poligonem doświadczym dla tego sposobu myślenia, ponieważ zmienił się sposób, w jaki funkcjonowaliśmy, a nawet konsumowaliśmy jako społeczeństwo. Aby firmy przetrwały, a nawet się rozwijały, firmy musiały być ikonoklastami. Oznaczało to zmianę sposobu, w jaki firmy normalnie przetwarzają – jak skupienie się na wyjęcie na jedzenie. Inne organizacje musiały w pełni przenieść swoją działalność do trybu online. Oznaczało to ustanowienie różnych protokołów i wykorzystanie konkretnych narzędzi dla optymalnej skuteczności. Wszystkie te zmiany zmusiły ludzi do zastanowienia się, dlaczego sposób, w jaki są, i jeśli były one nawet skuteczne. 

COVID-19 ujawnił luki i słabości w planowaniu awaryjnym oraz skuteczność niektórych narzędzi, takich jak chmura obliczeniowa. Ale wszystko to zależy od indywidualnych potrzeb i zdolności adaptacyjnych. Aby odnieść sukces w cokolwiek, nie chodzi o następujące kroki, chodzi o podążanie za odpowiednimi krokami, które najbardziej Ci odpowiadają. Czasami oznacza to tworzenie własnych kroków lub rozwiązań. Oznacza to również, że elastyczność i zdolność adaptacji są cnotami do życia i przetrwania. 

Wyzwanie Norma

Biznes musi być wykonane noszenie krawatów i garnitury biznesowe. Praca zdalna i równowaga między życiem zawodowym a prywatnym to mit. To tylko kilka “norm”, które są przestarzałe – zarówno z konieczności, jak i dlatego, że ludzie po prostu zakwestionowali te pomysły i stwierdzili, że nie były to nieomylne zasady biznesowe. Ale istnieje wiele większych i mniejszych pomysłów, które, choć ogólnie akceptowane i praktykowane, nie są najlepsze rozwiązania! 

“Biznes musi być wykonywany w krawatach i garniturach biznesowych. Praca zdalna i równowaga między życiem zawodowym a prywatnym to mit.”

Jak wszyscy odzyskać od przeszkód gospodarczych pozostawionych przez COVID-19, ważne jest, aby zakwestionować i pytanie, co jest lub nie działa. A przynajmniej pytanie, co jest naprawdę potrzebne, aby odnieść sukces. Kluczowe znaczenie ma bycie celem twoich precyzyjnych celów oraz ocena potrzebnych metod i narzędzi.

To jest w porządku, aby spróbować nowych rzeczy lub zmienić sposób podejścia do swoich celów. To jest w porządku, nawet konieczne, aby robić rzeczy inaczej. W biznesie najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zrozumieć perspektywy i potrzeby swoich klientów oraz trendy determinujące rynek. Oto jak należy oprzeć swoje strategie, a nie standardowe praktyki, które nie wydają się stosowane. Michael G. Jacobides i Martin Reeves mądrze doradzają w swoim artykule Harvard Business Review:

“Firmy, które chcą wyjść z kryzysu w silniejszej pozycji, muszą rozwijać systematyczne zrozumienie zmieniających się nawyków”.

Nie możemy obawiać się kwestionować sytuacji i proponowanych rozwiązań. Zwłaszcza, gdy możemy stworzyć lepsze, bardziej wykonalne drogi do sukcesu.

Zaprojektuj swoje rozwiązanie

Bycie ikonoklastem nie oznacza tylko kwestionowania tego, jak działają rzeczy i czy działają. Chodzi o stworzenie lepszych środków sukcesu. W przeciwnym razie, jaki byłby sens w kwestionowaniu rzeczy? Musi istnieć powód, dla którego alternatywna trasa działa i co zajęłoby wdrożenie. 

Dla mnie moim największym wyzwaniem biznesowym było zajmowanie się integracją i skutecznością samodzielnych aplikacji księgowych oraz tych zbudowanych na platformach Enterprise Resource Planning (ERP). Pracując z klientami jako księgowy i specjalista IT, napotkałem wiele powtarzających się problemów, jakie klienci mieli ze wszystkimi tymi systemami. Rozwiązania te były trudne i kosztowne do zintegrowania i dostosowania, podczas gdy właściwości dla prawdziwej elastyczności i skalowalności. Zapytałem, czy istnieje lepszy sposób na wykonywanie rachunkowości cyfrowej. Kwestionując technologie i postawy w zakresie obecnej technologii księgowej, opracowałem własne rozwiązanie. 

Zaprojektowałem i stworzyłem Accounting Seed, platformę księgową. Zbudowany na Salesforce, opracowałem rozwiązanie księgowe, które podkreśliło elastyczność i dostosowanie, aby przezwyciężyć punkty bólu klientów i obejść ograniczenia typowych aplikacji księgowych. Wiele z tego planu obejmowało zaprojektowanie systemu nie wokół paradygmatu ERP, ale wokół elastycznej platformy zarządzania relacjami z klientami (CRM). 

Projektowanie wokół problemów, z którymi się borykasz, zmusza do szukania tego, co faktycznie działa, a następnie opracowywania planów wdrożenia twojego pomysłu. 

“Projektowanie wokół problemów, z którymi się borykasz, zmusza do szukania tego, co faktycznie działa, a następnie opracowywania planów wdrożenia twojego pomysłu.”

Wykonaj swój plan, Dostosuj się do sukcesu

Masz wyzwanie, jak rzeczy są, stworzyłeś plan z kroków i wymagań potrzebnych do lidera alternatywnego pomysłu. Nadszedł czas, aby wykonać. Możliwość obracania strategii, ponownej oceny i ponownego wdrażania zasobów ma kluczowe znaczenie dla każdego celu. Oprócz tworzenia i inicjowania własnej wizji, musisz być w stanie style=”font-weight: 400;” >. 

Możliwość określenia cennych technik zdobywania i zatrzymywania klientów z nowszymi treściami pomogła Spotify osiągnąć wzrost pomimo blokad COVID-19. Opracowali nowe oryginalne treści po obejrzeniu sukcesu Netflix miał. Kanadyjska platforma e-commerce, Shopify, stworzyła usługi pakietów w chmurze, aby pomóc dostawcom zarządzać wydatkami, płacić rachunki, przewidywać problemy z przepływem środków pieniężnych i optymalizować dostawy w następstwie COVID-19. Są to wszystkie ikonoklastyczne podejścia do przystosowania się do sukcesu. Bez względu na to, jak jasne są Twoje plany, twoja zdolność do udoskonalenia i zmiany oryginalnych planów, aby odnieść sukces, ma kluczowe znaczenie. Nawet jeśli alternatywne podejście jest rozwiązaniem, może być konieczne dostosowanie, jak go o tym. Jest to coś, czego każdy musi się spodziewać i czuć się komfortowo. To odporność tworzy zrównoważony rozwój, a nie pojedyncza metodologia. 

Wyzwanie. Projektowania. Wykonaj: Twój Iconoclast Armor

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, sportowcem, czy aspirującym influencerem, formuła ikonoklastu może być stosowana praktycznie do wszystkiego. Jest to proste ramy pokonywania wszelkich przeszkód poprzez dedykowane rozumowanie i analizę. To daje zbroję, aby podbić każdą okoliczność, z którą się zmierzysz. 

Aby uzyskać więcej informacji i wskazówek, w jaki sposób można uwolnić swój potencjał i osiągnąć swoje cele poprzez formułę iconoclast, odwiedź moją stronę i zapisz się do większej ilości treści takich jak ta na tonyzorc.com.

Post Wyzwanie Norma. To jest ok, aby spróbować nowych rzeczy. pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.