Wykorzystanie ulg podatkowych jako przychodów dla Twojej firmy

Opublikowany przez Andrzej Nowak o July 16, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Uruchomienie firmy może być przytłaczające. Istnieje wniosek o licencje i zezwolenia; ustalenie, jak sklasyfikować zarówno biznes, jak i pracowników; Pisanie biznesplanu i więcej. Wystarczy obrócić głowę przedsiębiorcy. Co nowa generacja właścicieli firm musi wiedzieć o założeniu firmy?

Przesłane przez Douga Ludlow, dyrektor generalny platformy usług finansowych.

Kto powinien zarządzać finansami mojego startupu?

dla założycieli startupów i małych firm, należy wziąć pod uwagę wiele problemów; Zarządzanie finansami jest zwykle najważniejsze. Rozważ jednak zarządzanie finansami startupu, a nie na zatrudnienie zewnętrznego CPA.

Dlaczego? CPA zewnętrznego jest prawie niemożliwe, aby zrozumieć wystarczająco dużo o swoim startupie, aby skorzystać z firmy finansowo. W końcu na federalnym, dostępnych jest ponad 2500 ulg podatkowych, Poziomy stanowe, hrabstwa i lokalne, i trudno jest je wszystkie zidentyfikować.

Startup firmy powinni zidentyfikować możliwości przedłużenia pasa startowego i wspierania ich podstawowego rozwoju produktu w czasie, gdy poszukiwanie finansowania zewnętrznego może wydawać się bardziej niepewne.

[Komentarz redakcyjny – Smart Hustle uważa, że ​​w przypadku bardzo małych firm mogą nie potrzebować CPA. Jednak w przypadku rozwijających się firm CPA (księgowy) może być ważnym profesjonalistą, aby nie tylko dokonywać podatków, ale udziela ci porady podatkowej i pomocy w zrozumieniu przepływów pieniężnych i zarządzania finansami]

Identyfikacja możliwości przychodów za pomocą ulg podatkowych

Rząd USA chce zainspirować startupy i małe firmy do rozwoju, rozwijania i wzmacniania naszej gospodarki poprzez wydanie ulg podatkowych. Jednak mniej niż dwa procent tych firm korzysta z tych rządowych ulg podatkowych. Takie jak, Zostawiają na stole setki miliardów dolarów.

odliczeń podatkowych obniżaj kwotę podatków, które właściciel firmy musi zapłacić rządowi. Dostępne są również ulgi podatkowe, które obniżają kwotę płacową lub inne należne podatki, i mogą okazać się bardziej cenne dla właścicieli małych firm i założycieli startupów. Istnieją setki tych federalnych, stanowych i lokalnych zachęt.

Dlaczego ulgi podatkowe są niedostatecznie wykorzystane? Mogą być mylące i trudne do zdobycia. Samość sama jest często zniechęcająca dla właścicieli małych firm. Może to spowodować, że firmy przegapią możliwości finansowania.

Ponieważ wiele startupów nie jest opłacalnych, niektóre zachęty podatkowe mogą być dla nich niedostępne. Istnieje jednak kilka możliwości zwiększenia strumienia przychodów, zanim firma zacznie zwiększać zysk.

Ufryknięcie podatkowe R&D

Badania i rozwój (R&D) Dostępne dla każdej wykwalifikowanej firmy pracującej nad nowymi, ulepszonymi lub zaawansowanymi technologicznie produktami lub procesami. Ulga podatkowa na badania i rozwój jest przeznaczona dla nowych firm starających się wprowadzić nowe produkty na rynek w prawie każdej branży. Jest dostępny dla większości startupów w USA

Istnieje ponad 50 programów ulg podatkowych w całym kraju i wiele możliwości dla firmy na odzyskanie niektórych pieniędzy wydanych na badania i rozwój. W rzeczywistości małe firmy mogą zobaczyć powrót od sześciu do 14 procent. Może to potencjalnie sumować setki tysięcy dolarów rocznie. Średnio

, firmy mogą zaoszczędzić nawet 51 040 USD lub od 3000 do 6000 USD na pracownika na liście płac.

OPINIA PRACA OSTATECZNA UIRNIKACJA

FIRMY, KTÓRE PŁACI PRACOWNIKÓW Wyznaczonych przez państwową agencję siły roboczej jako osoby, które doświadczyły “barier w zatrudnieniu”, na przykład kwalifikują się Uwaga podatkowa od możliwości pracy (WOTC). Grupy te obejmują między innymi:

weteranów Ex-Felons Summer Młodzieży Pracownicy, którzy byli bezrobotni długoterminowi odbiorcy dodatkowych dochodów z bezpieczeństwa (SSI)

według IRS ”, WOTC jest równe 40% do 6000 USD wynagrodzeń wypłaconych lub poniesionej w imieniu osoby, która jest w pierwszym roku zatrudnienia; jest certyfikowana jako członek grupy docelowej; i wykonuje co najmniej 400 godzin usług dla tego pracodawcy. ”

Plany emerytalne Ulgi podatkowe startowe

Pracodawca, który oferuje plany emerytalne, takie jak 401 (k) lub prosta IRA, jego pracownicy mogą być w stanie ubiegać się o kredyt w wysokości do 5000 USD za koszty związane z ustanowieniem tych planów.

, aby zakwalifikować się do kredytu, firma musi mieć:

mniej niż 100 pracowników, którzy wszyscy otrzymali co najmniej 5000 USD w poprzednich Rok przynajmniej jednego uczestnika planu emerytalnego, który nie otrzymał wysoko zrekompensowanego

innych kryteriów kwalifikowalności, obejmuje pracowników, którzy nie korzystają z innego “wkładów lub naliczonych świadczeń w innym planie”, według IRS.

Ulga podatkowa podatku zdrowotnego

dla nierestruowalnych Startupy, ulga podatkowa na ubezpieczenie zdrowotne może być szczególnie atrakcyjna. Może pomóc przedsiębiorcom odzyskać do 50 procent składek, które płacą za plany ubezpieczenia zdrowotnego pracowników.

, aby zakwalifikować się do kredytu, małe firmy muszą spełnić następujące kryteria:

mniej mniej kryteria:

mniej niż 25 pracowników w pełnym wymiarze godzin Średnia roczna pensja pracownika w wysokości 56 000 USD lub mniej Pracodawca płaci za co najmniej 50 procent pełnoetatowych kosztów ubezpieczenia zdrowotnego Pracodawcy oferuje ubezpieczenie pracownikom za pośrednictwem programu opcji zdrowotnych dla małych firm

Podatek audyty, aby wyłożyć swój Pockets

, podczas gdy IRS odkłada miliardy rocznie, aby pomóc małym firmom, o wiele mniej dochodzi do właścicieli firm.

Podczas gdy celem audytu odwrotnego podatku dochodowego (RITA) jest zidentyfikowanie niedopłat podatkowych, może pomóc właścicielom małych firm w określeniu możliwości ubiegania się o kredyty dotyczące nadpłat podatkowych. Wielu stwierdziło, że może to wynosić aż 30 procent.

Zazwyczaj większość firm, które są w stanie przejściowym kwalifikuje się do RITA. Obejmuje to małe firmy:

w trybie fuzji lub akwizycji doświadczyły wielobarwnego wzrostu sprzedaży i dywersyfikacji nowych działań biznesowych i/lub operacji

Najważniejsza linia

przedsiębiorców i liderów biznesu wiedzą, że prowadzenie i rozwijanie udanego biznesu. Wymaga ciężkiej pracy, wytrwałości i solidnego systemu wsparcia. Ale zabezpieczenie Pieniądze od rządu nie powinny podnosić dużo ciężkiego; To jest dla wzięcia.

Autor – Doug Ludlow jest dyrektorem generalnym platformy Platforma Usług Finansowych.

Post Korzystanie z ulg podatkowych, ponieważ przychody dla Twojej firmy pojawiły się pierwsze na smarthustle.com.