Właściciel spa i salon Jessica Walker żyje przygotowany i podejmuje ryzyko

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 29, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Kiedy jej dzierżawa nie została przedłużona, nagłe i z powodu technicznego, jazdy Jessica Walkera jako salon i uzdrowisko mogły dobiegnąć końca. Ale to nie.

Jessica nauczyła się ziarna, ciężka praca i “puszka postawa”, obserwując, jak jej rodzice prowadzili swoje firmy i dorastają w nich pracy.

Dzisiaj Jessica posiada łańcuch 4 lokalizacji detalicznych – 3 salony, 1 spa i Business Wedding Beauty fakt, że kwitnął

Właśnie rozpoczął budowę do przeniesienia jej centrum odnowy biologicznej i spa, spokojne miejsce spokoju z dala od bycia współlokowałem z salonem. Dwa różne nastrój.

Następnie uderzenie korytarza.

jej firma została zamknięta przez 3 miesiące i jak wiele w branży, to był okres niepewności i niepokoju nieznanego.

Jessica przeżyła ze względu na własny żwir, a także dlatego, że jej klienci chcieli, żeby przetrwa.

potrzebowali swoich usług w swoim życiu.

Wellness łączy ludzi razem. J Walker Salon’s Slogan jest “Kiedy twój zewnętrzny wygląda dobrze, twoja wewnętrzna czuje się lepiej”.

Ryzyko jest ważne

części jazdy w przedsiębiorczości Jessiki nauczał jej, że przygotowanie jest ważne, ale możesz tylko planować tak bardzo. być skłonnym podjąć ryzyko.

Ponadto, posiadając zespół doradców (lub mentorów), którzy możesz opierać się na radę, a wsparcie jest ważne.

, ponieważ jesteś w środku próbowania nowych rzeczy lub eksperymentowania, że ​​jest to niezbędne wiedzieć, kiedy się zatrzymać i obracać.

Jessica zgromadziła branży kosmetyczną ślubną i był zdenerwowany w jednej z jej lokalizacji. To nie działało. Jednak przesunęła się wokół rzeczy, a teraz przynosi to doświadczenie lokalizacji ślubu i kwitnie.

Dbaj o swojego zespołu

, gdy jej właściciel nie odnowić jej dzierżawy, niespodziewanie w 2002 r. Jessica miała 60 dni na opuszczenie nieruchomości bez wcześniejszego ostrzeżenia.

W tym czasie Jessica musiała położyć odważną twarz, dla personelu i znaleźć rozwiązanie.

Nie tylko jej utrzymanie było w stawce, ale życie jej zespołu było zależne od niej i biznesu. także.

Kilka lat później zamknięcia Covid przyniosły kolejną rundę wyzwań do Jessicy i jej zespołu.

Jak mieć spójność zespołową, gdy jest zamknięta przez 3 miesiące.

Kolejne wyzwanie i złożoność była Zrozumienie, że personel musiałby podjąć opcje, aby żyć dla siebie. Niektórzy mogli wybrać swoje usługi dla własnych klientów. Czy wrócili do pracy, kiedy J. Walker Salon otworzył się ponownie?

Marketing

Jessica powiedział, że ważne jest, aby podzielić się z rynkiem – klienci i przyszłych klientów – twoja historia.

Dlaczego robisz to, co robisz.

Podczas pandemii, gdy tak wiele firm obniży koszty, jedna rzecz Jessica nie rzuciła, była jej marketingiem.

Na rynku spa i urody konkurencja jest zaciekłym i samemu marketingiem ekologicznym nie zawsze jest wystarczająco dużo.

Jessica powiedziała mi, że wykorzystuje również płatną reklamę.

Zatrudnianie

Aby Jessica zapewnia spójną dostawę produktów i usług, musi mieć świetny zespół.

Tak, Jessica inwestuje pieniądze Rzeczywiście i zawsze szukają wielkich członków zespołu.

Jednak dodatkowo, jeśli tworzysz coś pięknego, prawy członkowie zespołu przyjdą do ciebie.

Nie spiesz się w procesie wywiadu. Spędź rozmowę czasu, aby uzyskać odpowiedni kandydat. Jeśli potrzebujesz śledzenia, nie wahaj się wykonywać wywiadów obserwacyjnych, aby uzyskać odpowiednią osobę w swoim zespole.

Oto nieco więcej o Jessice

Jessica Walker to udany właściciel biznesu, przedsiębiorca i ekspert urody i odnowy biologicznej, który jest właścicielem Grupy Jersey Jersey w New Jersey. Jessica otworzyła swoją firmę w stylu życia po delikatnym wieku i dorosła przedsiębiorstwo z jednego małego salonu do czterech lokalizacji oferujących ekskluzywne usługi piękno i odnowy biologicznej, wraz z firmą dla nowożeńców i wydarzeń. Pojawiła się na Fox News, News 12 New Jersey, Goning News, NJ. Com i nowa koszulka miesięczna. Ostatnio Jessica została nazwana jedną z “Najlepszych pięćdziesięciu kobiet W biznesie “na 2021 przez NJ Biz do jej wpływu na działalność gospodarczą i społeczność w dużym stopniu w stanie ogrodowym.

Zobowiązany i zaangażowany działacz wspólnotowy Jessica przekazuje jej osobiste czasy i zasoby biznesowe do szerokiej gamy organizacji charytatywnych przez ponad dwie dekady. Podczas gdy piękno i wellness są jej zawodami, prawdziwą pasją Jessiki pomaga ludziom i przynosząc radość do tych wokół niej. Jest utalentowanym mówcą posiadającą naturalną zdolność do inspirowania i podniesienia innych słów i działań. Jessica ma pięć dzieci i żyje na dalekich wzgórzach. W wolnym czasie Jessica cieszy się pracującym, czytającym, podróżującym i spędzającym czas z mężem, uchwytem i rozszerzoną rodziną na Jersey Shore

Post Spa i Właściciel salonu Jessica Walker Mieszka przygotowywana i podejmuje ryzyko pojawiły się Smarthustle.com.

.