Wiadomości: Alibaba B2B Pulse Raporty te pięć kategorii biznesowych widział średni rok wzrostu roku

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 14, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Jeśli zastanawiasz się, co jest przede wszystkim dla małego biznesu, nie jesteś sam. Dzięki nagłym wybuchu wariantu Delta Coronavirus, a następnie CDC zaktualizowane wytyczne dotyczące potrzeby noszenia masek w publicznych miejscach wewnętrznych, wielu właścicieli małych firm czuje się mniej pewni gospodarki. Ale kilka branż ma dobry wzrost, pomimo wyzwań przedstawionych przez pandemię.

Zgodnie z najnowszym raportem impulsowym Alibaba B2B, pięć branż, które obejmują sprzęt serwisowy, sport i rozrywkę, zabawki i hobby, budownictwo i nieruchomości, a minerały i metalurgia zarejestrowała średnio 73% wzrostu codziennego popytu w lipcu 2021 V. Lipiec 2020.

Alibaba B2B Puls Raport

Alibaba, będąc jednym z największych na świecie Marketplaces B2B, może zaoferować wyjątkowe spostrzeżenia w tym, co dzieje się w świecie B2B.

Raport impulsów B2B jest miesięczny Zaktualizuj, że podkreśla:

Kluczowe zmiany w krajobrazie SMB w USA Wewnętrzne spostrzeżenia w USA B2B Zapytanie odczuwalne na globalnym rynku B2B Alibaba

biorąc pod uwagę te dwa krytyczne punkty danych, małe właściciele Biz mogą dokonać świadomych decyzji biznesowych do sukcesu.

Raport pulsu B2B 2021 lipca stwierdza, że ​​wśród pięciu wysokich kategorii wzrostu, sprzęt serwisowy i sport i rozrywka widziała odpowiednio większość wzrostu rok do roku 141% i 65%.

Oto więcej szczegółów dotyczących wzrostu mądrych w tych dwóch kategoriach:

PC: Alibaba

Teraz, szkoły i biura ponownie się odnawiają. W związku z tym istnieje rosnące zapotrzebowanie na materiały biurowe i szkolne, co skutkuje wzrostem 4% w czerwcu-lipca 2021 r.

Jednakże, wraz ze wzrostem przypadków COVID-19 z powodu wariantu Delta, wzrost w tych kategoriach może spowolnić nadchodzące dni.

. Raport stwierdza,

w dniu 27 lipca 2021 r., CDC zaktualizowane wytyczne na temat wariantu Delta CoVID-19 i zaoferował ich zalecenie noszenie masek wewnątrz – nawet dla szczepionych osób, i przewidujemy, że widzimy niższe objętości obrotu w tych obszarach raport w przyszłym miesiącu.

Co dzieje się w krajobrazie USA SMB?

Alibaba B2B PULSE Lipiec 2021 Raport wspomniał o tym kluczowych obserwacjach O nas SMBS:

SMB czują się mniej pewni w gospodarce w lipcu około połowy SMBS, stwierdzają, że trudno jest zatrudnić wykwalifikowane koszty kontenera robotników wzrósł na rok Międzynarodowy Dostawa Międzynarodowa Zakłócenia łańcucha wzrosła w lipcu rosnące koszty wejścia i dostaw, tworzą ciśnienie w celu zwiększenia cen

W drodze do przodu

jako właściciel małej firmy, który chce odnieść sukces, powinieneś znaleźć sposoby na rozwiązanie wyzwań wskazanych przez raport. Przyjęcie Kreatywne strategie przyciągania najlepszych talentów, tworząc plan z wyprzedzeniem, aby rozwiązać wszelkie ewentualność łańcucha dostaw, a wdrażanie najnowocześniejszych narzędzi technologicznych do cięcia kosztów są pewne sposoby, aby to zrobić.

Small Business Growth Expert Ramon Ray mówi,

Jest to czas, w którym powinieneś zwrócić uwagę na strategie marketingowe. Skup się na publiczności, aby zbudować lojalny związek, inwestować w swoją markę i wzmacniać strategie zatrudniania. Ponadto pandemia nauczyła nas, że powinniśmy znaleźć sposoby na zminimalizowanie przerw w łańcuchu dostaw. Nie możemy już zależeć wyłącznie od jednego dostawcy lub dostawcy.

małych firm wykazało wytrwałość w zeszłym roku. Pomimo wielu wyzwań, większość właścicieli małych firm jest ogólnie pozytywna około 2021 r. Powoli, gospodarka się poprawia, a większość sektorów może rosnąć.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o raporcie Pulsu Alibaba B2B.

Post News: Alibaba B2B Puls Raporty te pięć kategorii biznesowych widział średnio rok wzrostu roku pojawił się najpierw na smarthustle.com.

.