Vimeo CMO mówić o humanizacji i personalizacji marki na Smart Hustle Marketing Conference 2021

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 15, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Istnieje ostra konkurencja tam. Niezależnie od domeny biznesowej, masz zamiar zmierzyć się z konkurentami, które niestrudzenie próbuje przerastać. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, musisz wyróżnić się z tłumu. Humanizacja i personalizacja marki mogą Ci w tym pomóc.

Nie wiesz, jak dodać ludzki i osobisty akcent do marketingu? Harris Beber zamierza podzielić się praktycznymi spostrzeżeniami na ten temat na Konferencji Marketingowej Smart Hustle 2021.

Jeśli nie zarejestrowałeś się na Konferencji Marketingu Smart Hustle 2021, możesz to zrobić tutaj.

Kim jest Harris Beber?

Haris Beber pracuje obecnie jako Chief Marketing Officer w Vimeo. Jest znany na całym świecie jako ewangelista wzrostu. Oprócz wiodących działań marketingowych w Vimeo, Harris od dawna dzieli się wskazówkami marketingowymi ze swoimi odbiorcami.

Uważa,

Marketerzy zawsze musieli znaleźć sposoby, aby przebić się przez hałas. Ale dziś muszą zrobić coś więcej niż tylko przekazać wiadomość lub wartość prop. Marketerzy muszą budować głębsze, trwałe kontakty z klientami, co nie jest łatwą rzeczą do zrobienia, i musi się zdarzyć w ciągu 3 sekund, zanim przewiją się obok ciebie do następnej rzeczy.

Harris jest wczesnym rankiem i entuzjastą kolarstwa.

Czego możesz się nauczyć od Harrisa Bebera

Humanizacja i personalizacja marki wykracza poza pochwalenie się swoim personelem, dzielenie się zabawnymi / względnymi stronami personelu i zatrudnianie menedżera społeczności.

Jako właściciel firmy, należy pisać z osobowością, dzielić się historiami niepowodzeń, wysyłać e-maile / listy do klientów i więcej, aby dodać ludzkiego akcentu do swojej marki.

Na Konferencji Marketingowej Smart Hustle 2021, Harris Beber ma dzielić się praktycznymi wskazówkami, które możesz wdrożyć od razu. Pomaga Vimeo się rozwijać. Więc możesz być pewny, że wie coś o tym, co zamierza omówić na konferencji.

Register for the Smart Hustle Marketing Conference 2021 now to learn practical tips, tricks, insights, and more to grow your business.

Smart Hustle Nation Plus members will get a free pass to join this event and all other upcoming Smart Hustle events.

Dołącz Smart Hustle Nation Plus tutaj z 30% zniżką, aby uzyskać mnóstwo korzyści, aby wzmocnić swój marketing Gry.

Post pojawił się po raz pierwszy na SmartHustle.com.