USA30: między raportami inflacji a zarobkami

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 18, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Z powodu ciągłego niepokoju rynkowego USA30 było w ciągu ostatnich kilku dni. Większość indeksów, w tym Indeks VIX , opcje PUT i Call oraz pęd rynkowy, ma bardzo wysoki poziom strachu.

Kiedy indeks “strachu i chciwości” VIX wchodzi w strefę Extreme Fear, Dow Jones często spada. Inwestorzy martwią się o warunki ekonomiczne, nadmiernie mocne raporty dolara i zarobków. Czwartkowy raport z inflacji i kwartalnik będą głównymi czynnikami kierowcami W przypadku USA30.

, pomimo faktu, że ceny benzyny spadły we wrześniu, rynki oczekują, że krajowa stopa inflacji pozostanie wysoka. Jednocześnie główne instytucje finansowe, w tym Citigroup, JP Morgan i Wells Fargo w tym tygodniu opublikują swoje kwartalne wyniki.

W W tym roku większość komponentów Dow Jones traci pieniądze. Firmy takie jak Intel, Nike, Salesforce, Disney i 3M byli jednymi z najgorszych wykonawców. Wszystkie te zapasy straciły ponad 40% wartości.

USA30 przez cały tydzień handluje w ścisłym przedziale, poniżej 29 647 wsparcie, które jest bliskie przedpandemicznego najwyższego poziomu 29 583. USA30 straciło ponad -14% z sierpniowego szczytu i stracił ponad -20% z historycznego szczytu na początku roku. Wyższe raporty inflacyjne mogą wywierać presję na wskaźnik, aby przetestować poziom wycofania 50% około 27 560 lub około 5% zniżki niż obecna cena. Tymczasem krótkoterminowe odbicie będzie musiało przekroczyć niewielki opór 30 454 , w przeciwnym razie dominacja niedźwiedzi pozostanie na miejscu. Wszystkie wskaźniki techniczne potwierdzają ruch wada.

USA30, Daily

Kliknij TUTAJ , aby uzyskać dostęp do naszego ekonomicznego Kalendarz

ADY PHANGESTU

Analityk rynkowy – HF Educational Office – Indonesia

Zrzemiewanie: Materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa dla celów informacyjnych dla celów informacyjnych, a nie określa badań inwestycyjnych. Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy uznają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka za co użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność i odpowiedzialność. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej dystrybuowana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.