Uruchomiony na początku Pandemii. Maggie Owens Biznes kwitnie dzisiaj.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o January 20, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Uruchamianie własnej działalności w dowolnym momencie jest wyzwaniem. W trakcie pandemii można okazać się ogromnym wyczynem. Chociaż niektóre firmy robią wyjątkowo dobrze ze względu na te czasy, (myśleć usługi sprzątania, amazonki i sklepy spożywcze), inne (myśleć restauracje i sklepy partyjne) miały strome wzgórze do wspinaczki, żeby zatrzymać się na powierzchni.

Maggie Owens jest założycielem Presley Paige, prezent i sklepu z siedzibą w Arkansas. Ramon Ray, założyciel Smarthuste.com Ostatnio przeprowadził wywiad z Owensowi, w jaki sposób uruchomiona pomyślnie, a jakie wskazówki są dla innych przedsiębiorców, mając nadzieję zrobić to samo.

Jak to zrobiła? Owens kredytuje odpowiednie zarządzanie inwentaryzacją, organicznie uprawianą obecność online oraz wartość relacji, aby pomóc w zwiększeniu jej działalności.

Posłuchaj podcast tutaj

Smart Hustle Small Business Podcast · Pandemic Survival – Maggie Owens pokazuje, jak ona robi

obejrzyj wywiad tutaj

o Presley Paige

Presley Paige jest kulminacją lat śnienia dla Maggie Owens. Nadal pracując w pełnym wymiarze godzin, z tłem w marketingu, Owens otworzył swoją pierwszą ceglaną i moździerzową lokalizację Presley Paige w Arkansas w styczniu 2020 r.

Sklep skoncentrowany głównie na sprzedażach.

Dziś Presley Paige sprzedaje asortyment przedmiotów prezentów, dekoracje partii, kart, piękno i wellness, towarów papierowych i akcesoriów. Pomyśl: Hallmark z wyjątkowym twistem. (Niektóre z kubków teraz na sprzedaż online hasła, takie jak “Ty jesteś ** King Gem”, “To jest cholerny dzień dobry, aby dać cholernie” i “ukryć swoje diamenty, ukryj swoje exes”).

Owens mówi Aktualnym skupieniem firmy jest rozwijać swoją obecność e-commerce i stać się najlepszym sprzedawcą w przestrzeń upominkowa. Ale rzeczywistość nie zawsze była tak jasna.

Uruchomienie sklepu Podczas pandemii

Oczywiście, uruchomienie w styczniu 2020 r. Oznaczało, że wyzwania pandemii wkrótce uderzyły w spółkę (202020 marca) i ciężko. Ponieważ koncentracja marki była początkowo wyśrodkowana na dostawach urodzinowych, okazało się to ogromną przeszkodą ze złym czasem.

Nikt nie był gospodarzem tłumów w domu. W odpowiedzi, Owens mówi, że początkowo próbowała przesunąć i sprzedawać jej inwentaryzację jako “przedmioty specjalne”.

“Próbowałem stać się naprawdę kreatywną przy pobieraniu produktów partii i tworzenie aktywności w domu dla dzieci, mówiąc:” To jest tak bardzo Zabawa. Są z tobą w domu każdego dnia. Utwórz zabawne śniadanie dla dzieci, może śniadanie o tematyce księżniczki. ”

Owens odkrył, że nie mogła jednak sprzedać jej inwentaryzacji i musiała przestawić. Decydowanie o otwarciu sklepu e-commerce Do jej lokalizacji ceglanej i moździerzowej pozwoliła Presley Paige, aby rozgałęzić się i zasadniczo konkurować ze sobą w przestrzeni detalicznej.

Przełącznik do Online

Dzisiaj Owens mówi formularz sprzedaży online o około 30% jej działalności. W okresie świątecznym zimowym strzela do około 50% całkowitej sprzedaży.

“Pierwszym wyzwaniem było prowadzenie ruchu”, mówi. “To dlatego, że jesteśmy na południu, a nie jesteśmy w dużym obszarze metropolitalnym. Więc naprawdę chodzi o jazdę świadomości marki. ”

Owens mówi, że korzysta z mediów społecznościowych w połączeniu z unikalnymi doświadczeniami z przodu sklepu, aby prowadzić ruch online i osobisty.

“Powiedziałbym, że wyzwaniem jest prowadzenie ruchu, ponieważ w sposób ciągły z sklepem, chcesz, aby ludzie przychodzą do drzwi, aby pomóc – mówi Owens.” Więc mamy tam, aby pomóc klientom i dla nich zobaczyć i poczuć Produkty w prawdziwym życiu … to sprawia Jest to zupełnie inne doświadczenie, gdy angażujesz się z produktem osobistym w stosunku do Internetu. ”

Online, podróż klienta jest inna. W świecie cyfrowym, Owens mówi, że musisz zaangażować swoją publiczność, budując fabułę i będąc w stanie pomóc swojej publiczności zrozumieć tę historię.

Zarządzanie inwentaryzacją

dla OWENS, jeden z największych wyzwań z własnym sklepem zarządza inwentaryzacją. Co jest popularny jeden tydzień leci z półek, ale nie może być uzupełniony przez kolejne dwa tygodnie.

“Jest tak ekscytujący, gdy coś się sprzedaje i jesteś jak:” O mój Boże, to wyprzedane “. A potem jesteś jak: “O nie, co tu teraz umieszczam?” “Mówi

Dzisiaj, znalezienie odpowiedniej równowagi produktów dla jej klientów jest łatwiejsze. Chodzi o poznanie swojego klienta, mówi Owens.

“Co kupuje lub kupuje? Co czy mają na sobie? Jakie rzeczy lubią robić w weekend? Produkty, które kupujesz, uzupełniają ten styl życia lub to, co lubią robić “, wyjaśnia.

Wejście do głowy klienta jest to, co może naprawdę pomóc w rozwoju Twojej firmy. Część to polega na zagłębieniu w szerokim świecie mediów społecznościowych i zadawanie pytań klientów, mówi Owens.

Wartość mediów społecznościowych

Presley Paige jest aktywną marką w mediach społecznościowych. Sklep jest obecnie obecnie obecny na:

Instagram Facebook Pinterest

Owens wykorzystuje media społecznościowe, aby promować swoją markę organicznie i komunikować się bezpośrednio ze swoimi klientami każdego dnia. Bycie autentycznym i entuzjastycznym jest ważne.

“Chodzi o pokazanie tam (media społecznościowe), nie raz w tygodniu, aby wysłać:” Hej, jest ten fajny produkt “, ale naprawdę pokazuje, że jesteś taki podekscytowany lub pokazuje ich Właśnie zamówiłeś. Buduje z nimi połączenie (Twoja publiczność). Więc tak, jakbyś pojawia się dla nich każdego dnia, tak jakbyś pokazał na swoich przyjaciół. ”

Owens mówi, że jest to poprzez media społecznościowe, że firma naprawdę uprawiała.

“To jak”, są naszymi przyjaciółmi. Są to ludzie, z którymi chcemy spędzać czas “- mówi.

Jest na mediach społecznościowych, że jej publiczność może naprawdę karmić energię marki Owens mówi. Presley Paige robi cotygodniowe życie, pytając klientów Jakie produkty, które chcą zobaczyć. (Twój sklep nie musi być profesjonalnie oświetlony z tym, co masz, Owens mówi).

Marka wykorzystuje również ankiety na mediach społecznościowych i odbiera wiadomości do budowy relacji. Nieznajomi, którzy znaleźli markę online, którzy są obecnie największymi cheerleaderami dla biznesu, według Owen.

Presley Paige korzysta z Instagramu na Facebooku promować swoje produkty i komunikować się z klientami i Pinterest w ramach wykrywania fazy podróży swoich klientów. Sklep jest również używany Tiktok, aby pokazać rzeczywistość stojącego w scenach merchandisingu. Firma miała nawet jeden film o różowym orzechu Nutcracker Go Viral.

w 2022 r. Presley Paige planuje skupić się bardziej na tworzeniu dodatkowych treści Tiktok i do podwojenia jej innych treści online, aby zoptymalizować go do wykrywania online. Marka planuje również rozwijać swoje sklepy z cegły i zaprawy. Więc, co jest Maggie Owen’s # 1 bit rady rady dla pączkujących przedsiębiorców?

“Słuchaj, zapomnij o wszystkim, czego nie wiesz i po prostu zacznij od tego, co wiesz, ponieważ nauczysz się wszystkiego innego po drodze”, mówi. A to o tym. Niesamowite!

Smart. Zasoby Hustle

Terrell Owens – od sportowca do przedsiębiorcy

3 sposoby zarządzania inwentaryzacją podczas wakacji

3 sposoby zarządzania inwentaryzacją podczas wakacji

Post uruchomiony na początku Pandemii. Maggie Owens Biznes kwitnie dzisiaj. pojawił się pierwszy na smarthustle.com.

.