Unikalny CRM dla zespołów sprzedaży i najlepszych praktyk w celu zwiększenia sprzedaży

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 26, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Zwiększenie sprzedaży można zrobić za pomocą CRM dla zespołów sprzedaży. Ale Raj Sabhlok mówi również, że można to osiągnąć przez sprzedawców wdrażających trzy jasne najlepsze praktyki.

Nowy szef Pipedrive dzieli się swoim doświadczeniem z Ramon ray w wywiadzie dla Smart Hustle. W dyskusji, para mówić o:

Raj dziesięcioleci doświadczenia i jego podróż do Pipedrive Co za dobry CRM dla zespołów sprzedaży wygląda jasne zasady, aby zwiększyć sprzedaż Co zespoły sprzedaży i małych firm musi zrobić wśród COVID-19

Podróż do Pipedrive

Urodzony w Dolinie Krzemowej, Raj żarty, że nigdy nie miał do powiedzenia w wyborze kariery. Zaraz po studiach dołączył do branży oprogramowania do zarządzania IT. Następnie pracował w sektorze aplikacji biznesowych. Później połączył oba w Zoho, gdzie był prezydentem przez dekadę.

Zoho, Raj dołączył Pipedrive w czerwcu, w samym środku COVID-19. Mówi, że to była okazja, która przyciągnęła go do Pipedrive, który opisuje jako “niesamowity bieg”.

unikalny crm dla zespołów sprzedaży i najlepszych praktyk w celu zwiększenia sprzedaży

Pipedrive nowego dyrektora generalnego Raj Sabhlok

Śledzenie jego początki do dekady temu, firma CRM ma ponad 90.000 klientów. Jest to opłacalne, co trudno powiedzieć o wielu firmach software-as-a-service (SaaS). Działa tak dobrze, że nadal ma każdy bilon z jego 90 milionów dolarów zebranych od inwestorów blue-chip. Pipedrive jest również używany przez firmy takie jak Amazon i Vimeo.

Kapitalizacja na wyróżnieniu

Kluczem jest jego wyróżnik. Raj mówi, że wiele CRMs zdecydować się na wdrożenie nieco podobny system do Salesforce i odróżnić się głównie poprzez ceny. Jednak Pipedrive jest crm sprzedaży i platformy zarządzania rurociągami, który jest rozwijany przez sprzedawców dla sprzedawców, wyjaśnia.

To sprawia, że znacznie różni się od innych narzędzi CRM, które mogą być przede wszystkim catering do zarządzania sprzedażą i dla zespołów wykonawczych do podejmowania decyzji.

Pipedrive jest CRM dla zespołów sprzedaży, który różni się od CRM nastawiony na zarządzanie i zespoły wykonawcze.

Sercem Pipedrive jest widok rurociągu sprzedaży. W pewnym sensie, to intuicyjne dla sprzedawcy do pracy w ten sposób, Raj mówi. Posiadanie systemu CRM, który czuje się i działa naturalnie, nawet w twojej branży, pozwala pozostać na szczycie projektów i ofert jak najefektywniej.

Dlatego produkt rezonuje w swojej niszy. Z kolei ta nisza wciąż rośnie. Pipedrive jest taki sukces, akcje Raj, że to inspirujące innych dostawców.

unikalny crm dla zespołów sprzedaży i najlepszych praktyk w celu zwiększenia sprzedaży

3 Najlepsze praktyki w celu zwiększenia sprzedaży

Podobnie jak program CRM pipedrive dla zespołów sprzedaży jest używany w rozszerzającym się zakresie sektorów, sprzedawcy mogą również wdrożyć kilka kluczowych najlepszych praktyk, aby zapewnić, że mogą konsekwentnie zwiększać sprzedaż.

Oto trzy zasady Raja:

1. Upewnij się

Pierwsza osoba lub organizacja, która nawiąkszy na kogoś, kto szuka produktu lub usługi, poprowadzi wszystkie inne osoby do prowadzenia tej firmy. Raj jest przykładem poszukiwania produktów takich jak opony czy urządzenia. Mówi, że będzie się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej lub połączeń, ale pierwsza osoba, która się angażuje, ma większość jego uwagi.

“Powiem ci co. Pierwsza osoba, która kontaktuje się ze mną i zaczyna odpowiadać na pytania dla mnie, tej osoby i tej organizacji jest natychmiast na górze lub w pobliżu góry”, mówi. “To dlatego, że robię postępy w zakresie towarów lub usług, których szukam.”

2. Postępuj zgodnie z

Średnia i rób to, co mówisz. Jeśli upuszczasz piłkę, Twoje słowo będzie niewiele znaczyć dla potencjalnych klientów.

“Jeśli prowadzisz rozmowę z perspektywą, miejmy nadzieję, że robisz notatki, nagrywasz połączenie, robisz coś, co gwarantuje, że nie upuścisz piłki na coś”, wyjaśnia.

Jest to obszar CRM dla zespołów sprzedaży może naprawdę świecić. Dają one możliwość zastanowienia się nad swoimi interakcjami i ułatwiają przestrzeganie twoich obietnic. To lub po prostu powiedzieć dziękuję.

3. Praktyka wspólnej uprzejmości

Mówiąc o mówienia dziękuję, Raj mówi, że praktykowanie wspólnej uprzejmości pokazuje swój charakter.

Liczy się każda mała rzecz i może przylgnąć do transakcji.

Mówi, że zrobił punkt, aby to podkreślić, a także zapewnienie terminowości i po drodze, w każdej organizacji udało mu.

Czy można sprzedać ponownie?

Raj Sabhlok i Ramon Ray również dotknął, czy to jest teraz w porządku dla zespołów sprzedaży, aby rozpocząć pracę na prowadzi ponownie.

“Myślę, że wszyscy przeszliśmy przez ten okres ‘czy to w porządku, aby ponownie zacząć dzwonić do klientów? Czy można zacząć sprzedawać ponownie? – mówi.

W pewnym sensie branża, w której się znajdujesz w i kim sprzedajesz do spraw, ale uważa, że nadszedł czas, aby wrócić do niego.

“Myślę, że musimy mieć taki poziom empatii tego, co dzieje się wokół nas, ale moim zdaniem ludzie chcą wrócić do rzeczy. Chcą wrócić do swojej działalności i chcą wrócić do swojego życia”, mówi. “Firmy mogą odgrywać w tym kluczową rolę.”

Kluczem jest teraz znalezienie właściwego sposobu, aby wrócić do niego. Niekoniecznie czuję, że jesteś natrętny lub że to nie jest właściwy czas.

“Jeśli jesteś sumienny w tej sprawie, jest to dobra okazja, aby wkroczyć, a będziesz naprawdę, naprawdę zaskoczony. W wielu, wielu przypadkach ludzie chcą prowadzić rozmowy.”

SmartHustle Podcast z Ramon Ray · Unikalny CRM dla zespołów sprzedaży i najlepszych praktyk, aby zwiększyć sprzedaż

Posłuchaj więcej wywiadów z Survive and Thrive Summit lub od innych najlepszych przedsiębiorców.

Uzyskaj więcej inspiracji i wglądu w małe firmy od najlepszych przedsiębiorców i ekspertów w naszym podcast!

Podcast, Here I Come!

Post pojawił się pierwszy na SmartHustle.com.