Trudne czasy utrzymują się za mały Biz, mówi na Facebooku Global SMB

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 14, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Globalny stan raportu biznesowego Facebooka przedstawia stosunkowo ponulkowatym obrazem ekonomii małych firm. Pandemia rozpoczęła się na początku 2020 r., Negatywnie wpływa na całą kulturę. Wierzę, że niepokoje w Europie powoduje również globalne obawy gospodarcze.

Najpierw rozpakujmy niektóre z najważniejszych atrakcji w badaniu, a następnie oferujemy rozwiązania lub opcje dla do przodu.

Co znajduje się na Facebooku Global Survey

Badanie zebrane wyniki z 23 840 uczestników z ponad 30 krajów i odbyły się w styczniu 2022.

Oto kilka atrakcji związanych z nami małych przedsiębiorstw:

w porównaniu z 2021 r., 22% małych Firmy pozostają zamknięte w 2022 r., Wzrost o 6% z 2021 r. 36% właścicieli biznesu zgłosiło wzrost sprzedaży, ale jest to spadek od roku, w którym 44% stwierdziło, że mają wzrost sprzedaży. 30% małych amerykańskich małych Przedsiębiorstwa otrzymały wsparcie rządowe w styczniu 2022 r. 7% zgłoszone Zwiększone zatrudnienie, które spadnie o 13% od lipca 2021. Cyfrowe narzędzia panowania, przy prawie 40% SMB wskazujących, że większość ich sprzedaży została wykonana cyfrowo. Stopa zamknięcia przedsiębiorstw wzrosła w 2022 stycznia w porównaniu do 2022 r. W porównaniu z 2022 r. Badanie porównano również i wspólne statystyki przedsiębiorstw należących do mężczyzn wobec kobiet. Pandemiczny nieproporcjonalnie dotknęła właścicieli biznesu należącym do mniejszości. Black-LED SMB zostały dotknięte w 41. i Hispanic posiadanych firmach na 21%

Co oznacza dla Twojej firmy?

Więc co oznaczają wszystkie te liczby i czynią oni naprawdę mają znaczenie?

Tak, mają znaczenie. Dobrze jest zrozumieć, jak twoja firma lub sytuacja może porównać z innymi. Możesz skleić spostrzeżenia z ich sukcesów (lub wyzwań).

Po drugie, daje nam pauzę, aby myśleć o tym, jakie są rozwiązania iść do przodu i pracować, aby rozwijać nasze firmy, abyśmy mogli żyć życie, których chcemy.

Jakie są jakieś rozwiązania, które każdy właściciel firmy może pamiętać?

Kontynuuj koncentrację się i służą swoim klientom. Naprawdę rozumiem, kim są, jakie są ich potrzeby i jak ich znaleźć, służą swoim zespołowi. Pamiętaj, aby zapytać swojego zespołu, jak robią i co możesz zrobić, aby je sukcesem. Jeśli się nimi dbasz, zajmą się swoimi klientami. Zrozum swoje “muchowe koło”. Pochodzi z książki Jim Collin, “Obracanie koła zamachowego”. Pamiętaj, aby naprawdę zrozumieć, jak działa Twoja firma! Wykorzystaj moc cyfrowych narzędzi marketingowych. Użyj wielu dostępnych narzędzi, a także rozumieć, jak ich korzystać, a ponieważ Twoja firma rośnie eksperci, którzy pomogą Ci korzystać z nich i zmaksymalizować je.

Zdecydowanie sprawdź nasze najlepsze wskazówki dotyczące rozwijania biznesu solowego i naszej biblioteki małych przewodników biznesowych

Inne zasoby z Smarthustle.com

Kobiety stoją w obliczu większej liczby wyzwań Jeśli chodzi o przedsięwzięcie kapitału Venture Capital Entrepreneur Ciara Piijóle o wyzwaniach i niuansach rozpoczęcia działalności franczyzowej Grit – Dlaczego pasja i wytrwałość są niezbędne do sukcesu przedsiębiorcy spa i właściciel salonu Jessica Walker Życie przygotowane i podejmuje ryzyko

Post trudnych czasach utrzymuje się na mały Biz, mówi Facebook Global SMB Survey pojawił się najpierw na smarthustle.com.

.