Trudeau przylega do władzy w Kanadzie

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 24, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

USDCAD, H1

Premier Justin Trudeau jest przewidywany, aby zdobył wczorajsze wybory federalne, ale nie udało mu się uzyskać większości, w którym miał nadzieję zabezpieczyć, kiedy zadzwonił do wyborów w zeszłym miesiącu. Z rekordową liczbą głosów pocztowych nadal ma być policzone prognozy, obecnie sugerują prawie niezmienioną kompozycję w Parlamencie, z Trudeau ustanowił ponownie rząd mniejszościowy na rekordową trzecią ¹

Dolar kanadyjski (Loonie) był najlepszy Wykonywanie głównych walut z tyłu wyniku politycznego, CADJPY wzrosła w pobliżu + 0,90% wcześniej, ale przyciąga jego zysk do + 0,67% , , podczas gdy USDCAD transakcje przy 1,2760 w dół około -0,4760% Dziś. Odwrotna obniża dzisiaj podąża za rajdową wczorajszym temacie pozycjonowania ryzykownym, który zwiększył popyt na dolara amerykańskiego, podważając LOONIE za pośrednictwem słabszego oleju i innych cen surowców. Para wcześniej czołgała dwukrotnie nisko o 1,2740, rozszerzając całkiem ostrą korektę z wczorajszego miesiąca szczytowego o 1,2896.

Ceny ropy, które dzisiaj odzyskały większość stromego spadku, który był wczoraj widoczny. Zasil się handluje w $ 70.50 na beczkę, a Ukul $ 74.55 jako nastroje poprawiły się z rynkami zapasami. Minister Energii Zjednoczonych Energii Zjednoczonych Mainerytate, w międzyczasie wspomniany plan wyjściowy OPEC + jest pracujący, a rosja sugerowana produkcja może wrócić do bliskiego poziomu sowieckiego w przyszłym roku.

¹https: //www.bbc.com/news/world-us-canada-58634730

Kliknij 11011

11011 tutaj Stuart Cowell

Analityk Głowicy

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa do celów informacyjnych tylko i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji w oparciu o informacje dostarczone w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.