Square wprowadza system samozamkniania dla restauracji zasilany kodami QR

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 22, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Square daje firmom spożywczym nowy sposób na rozwój podczas pandemii poprzez uruchomienie samodzielnego systemu zamawiania dla restauracji zasilanych kodami QR.

Samoobsługowy system zamawiania zasilany przez Square Online sprawia, że zamawianie jest bardziej wydajne. Klienci skanują kod QR restauracji na swoich urządzeniach osobistych. Kod prowadzi użytkownika do strony zamawiania zoptymalizowanej pod kątem urządzeń przenośnych, na której klienci wybierają zamówienie.

Po zakończeniu zamówienia informacje są odbierane w punkcie sprzedaży restauracji i drukarek kuchennych. Gdy zamówienie jest gotowe, serwer używa identyfikatora tabeli dołączonego do zamówienia, aby zidentyfikować tabelę, do której ma być dostarczenie zamówienia.

Nowa funkcja jest teraz dostępna dla sprzedawców Square Online w STANACH Zjednoczonych, Australii, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Zwiększenie bezpieczeństwa

Samozamarnia systemu dla restauracji daje zarówno klientom, jak i pracownikom więcej spokoju, pomagając ograniczyć kontakt i zwiększyć bezpieczeństwo.

“Samoobsługowe zamawianie na Square Online ułatwiło gościom bezpieczne składanie zamówień za pomocą telefonu komórkowego i kodu QR”, mówi Jeff Krupman, właściciel Pizzahacker w Mill Valley w Kalifornii.

System ogranicza niepotrzebne interakcje i dzieli powierzchnie.

square wprowadza system samozamkniania dla restauracji zasilany kodami qr

Zwiększenie dolnej linii

Krupman mówi, że system poprawia również wydajność. Na przykład ułatwia oflagowanie kelnera, opłacenie rachunku, podzielenie czeku lub zamówienie więcej. Zwiększa również dokładność zamówienia i skraca czas oczekiwania.

Square mówi, że poprzez wydłużenie czasu zwrotu stołu i zmniejszenie kosztów pracy, nowa funkcja dodaje do dolnej linii restauracji. Jest to szczególnie ważne podczas kryzysu, takiego jak pandemia, kiedy sprzedaż spadła.

Sprzedawcy Square Online mogą również zbierać informacje o sprzedaży dokonanej za pośrednictwem samoobsługowego zamawiania. Oznacza to, że mogą uzyskać wgląd w swoich klientów, a także pielęgnować lepsze relacje z klientami. Można to zrobić za pośrednictwem Square Loyalty i Square Marketing.

Krytyczne dla odzyskiwania

Ramon Ray mówi, że nowe technologie i pomoc uznanych firm technologicznych są kluczem do pomocy firmom odzyskać i rozwijać. Samoobsługowe narzędzie do zamawiania

Square jest przykładem tego, jak duże firmy pomagają mniejszym firmom stawić czoła wyzwaniu.

Ramon mówi: “To firmy takie jak Square, które są niezbędne dla małych firm, aby rozwijać po raz kolejny w gospodarce i świecie po COVID.”

square wprowadza system samozamkniania dla restauracji zasilany kodami qr

Post Square wprowadza system samodzielnego zamawiania dla restauracji Zasilany przez kody QR pojawił się po raz pierwszy SmartHustle.com.