Small Business Trends CEO mówi o produktywności podczas COVID-19

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 1, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Anita Campbell z Small Business Trends był głównym mówcą na Survive and Thrive Summit o produktywności związanej z COVID-19. Gospodarzem i producentem przez Ramon Ray z Smart Hustle Media, pierwsze dwa szczyty odbyły się w kwietniu i sierpniu 2020 roku, a kolejne odbędą się wiosną 2021 roku. To nic nie kosztuje, więc zapisz się do newslettera, aby nie przegapić rejestracji. 

Czy czujesz się trochę “bla” w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Masz trudności ze znalezieniem motywacji? Jesteś daleki od samotności. Pandemia COVID-19 wywróciła nasze światy do góry nogami. Trudno skupić się na zadaniach i być produktywnym, gdy czujemy się niepewni świata wokół nas. Co gorsza, wszystko zmienia się szybko i trudno nadążyć. Sprawdź ten wywiad i miejmy nadzieję, oddychać trochę łatwiej po.

Produktywność New Way

Anita dzieli się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak to jest świetna okazja, aby pracować nad rzeczami, na które nie masz czasu, zarówno osobiście, jak i w twojej firmie. To jest wspólne, aby mieć mentalne perspektywy “go go go”, ale to zwykle prowadzi do nas nie ma czasu, aby wykonać kilka ważnych prac w naszej działalności.

Anita powiedziała nam, jak ona i jej zespół wykorzystują koniec roku w czasie wakacji, aby osiągnąć rzeczy, na które normalnie nie mają czasu. Jest to podobny czas — nie był to planowany limit czasu lub przestoju, ale jeśli Twoja firma stoi w obliczu wolniejszego czasu, nadal istnieją naprawdę ważne zadania, które możesz wykonać. To również stawia cię do przodu, gdy rzeczy podnieść, i można uderzyć w ziemię działa. 

“Trzymaj głowę w dół i rób wszystko, co możesz teraz wykonać.” – Anita Campbell

Na przykład zespół Anity szukał narzędzi, które pomogą seo i rankingom słów kluczowych. Byli w stanie wykorzystać ten czas, aby zainwestować w narzędzie, które ich potrzebowały, skonfigurować je, a także nauczyć się tego, co się dzieje. W normalnych czasach, byliby zbyt zajęci i faktycznie odłożyli to na chwilę.

Badanie z Florida State University wykazało, że wydajność i wydajność są na najwyższym poziomie podczas nieprzerwanego 90-minutowe odstępy.

Anita ma nadzieję, że wszystko wróci do poczucia normalności. Jej zespół pracował już w domu, więc ich codzienna konfiguracja niewiele się zmieniła. Ale ona sugeruje, szukając dobra w każdym dniu, znalezienie małych rzeczy, które są nadal “normalne” i czuje, że istnieje wiele tam, aby nas uszczęśliwić, jeśli po prostu poświęcić chwilę, aby je zobaczyć.

Expert in Small Business Productivity

Anita jest dyrektorem generalnym i wydawcą trendów dla małych firm, co każdego miesiąca odwiedza miliony użytkowników witryny.  Small Business Trends to wielokrotnie nagradzane centrum ponad dwóch milionów przedsiębiorców, właścicieli firm, influencerów i ekspertów. Wcześniej była radcą prawnym i dyrektorem generalnym filii technologicznej Bell & Howell. Więc ona wie coś o małych firmach.

Strona zawiera ponad 20 000 stron treści, na których można przeczytać recenzje produktów technologicznych, wiadomości dla małych firm i wywiady z przeprowadzkami i shakerami. Są one również punktem widzenia innych małych firm i startupów. Głównym celem jest praktyczna treść z ukierunkowanymi wskazówkami, trendami i odpowiedziami na najtrudniejsze pytania.  

SmartHustle Podcast z Ramon Ray · Small Business Trends CEO Talks Productivity Podczas COVID-19

Dowiedz się, kiedy rozpocznie się rejestracja na kolejny Survive & Thrive w 2021 roku. Ponadto możesz otrzymywać najnowsze wiadomości dla małych firm, nadchodzące wydarzenia i nie tylko.

Zarejestruj mnie!

Post Small Business Trends CEO Talks Productivity During COVID-19 pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.