Sezon zarobkowy: Alibaba Q2 2022

Opublikowany przez Andrzej Nowak o November 23, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Alibaba Group Holding Limited jest prowadzona przez Chin prowadząca firma e-commerce, obejmująca 18 spółek zależnych, w tym portale sprzedaży B2B, sprzedaż detalicznej i konsumenckiej konsumenckiej, usługi płatności online (Alipay), Porównanie cen wyszukiwarki Wyszukiwarka i przechowywanie danych w chmurze ( Chmura alibaba). Posiada ponad 117,600 pracowników i kapitalizacji rynkowej $ 438.029,427,567.

Alibaba planuje wydać raport fiskalny Q2 2022 już dziś (18 listopada) przed rozpoczęciem rynku. Rok Fiskalny Spółki (FY) zakończył się w marcu, co oznacza, że ​​jest obecnie w swoim roku fiskalnym 2022.

Cena – EPS https://www.Zacks.com/stock/Chart/baba/price-consensus-eps-Surprise-Chart Zacks Investment Research posiada Alibaba Miejsce 3 (Hold). Według Zacks, konsensus EPS jest Pegged o 1,87 USD na akcję, wskazując spadek o 29,4% z raportowanej kwartału. Zyski oczekuje się, że odzwierciedlają skutki segmentu Wzmocnienia Cloud Computing. W ostatnim raporcie zarobkowym przychody z segmentu Cloud Computing wzrosły o 29% od okresu przed rokiem do 2,5 mld USD, co stanowi 8% całkowitych przychodów. Oszacowanie Zack do przychodów segmentu Cloud Cloud Cloud Cloud Q2 jest opracowany na 2,9 mld USD, co wskazuje na wzrost 32% z raportowanej postaci z roku.

BPA Alibaba https://www.nasdaq.com/market-activity/stocks/baba/earnings

Analiza techniczna – Alibaba D1

Alibaba Performance Fuente: HTTPS: //www.marketwatch.com / Inwestowanie / Stock / Baba Alibaba Utrzymuje Trend w swoim kanale, który rozpoczął się od jego historycznych wysokości w $ 319.24 w roku 2020 USD, , z którego cena przekroczyła 50-amd 100-dniowy SMA dając “złoty Krzyż” W grudniu 2020 r. Wtedy spada na wsparcie psychologiczne w $ 150 , gdzie dokonał fałszywego wybuchu w dniu 2021 r. I odzyskany w dniu 202 października za pomocą rano wzorzec gwiazdy . Na dzień dzisiejsza cena pozostaje powyżej $ 150 pozostawiając niższy poziom $ 158,27. Obecna cena wynosi $ 161,60 po przerwaniu do góry 50-dniowego SMA, ale bez łamania jeszcze 100-dniowego SMA. Alibaba ma przedział rok do roku 138.43-280.61 USD.

Supports: 50-dniowy SMA ma $ 161,25, Poziom psychiczny $ 150, Ostatnio Niska o $ 138,38, 2018 Niska w $ 130.24, Poziomy psychologiczne $ 130 i $ 100.

Odporności: Konfluencja 100-dniowego SMA w $ 176,73, Poprzednie wysokości w $ 182.06 , poziom okrągły i opór od czerwca-lipca 2021 r. W wysokości $ obszaru.

ADX przy 13,49 z niedźwiedziowym stronniczym, + di przy 22.53 poniżej -Di przy 25.65 w Crossover. MacD pokazuje Bullish Divergence od sierpnia 2021.

Ważne czynniki do rozważenia:

W dniu 11 listopada XIII Global Shopping Festival “(dawniej” Singles Day “), Alibaba uzyskała nowy rekord sprzedaży w wysokości 84,54 USD miliard zamówień w ciągu 11 dni tego wydarzenia, ponad 14,5% w porównaniu z wydarzeniem w poprzednim roku. Alibaba podniesiona $ 156359.90 Przez “Liking” Transmisja na żywo, aby wspierać rezerwę Elephant 81-hektarową w wiejskiej południowo-zachodniej Chiny.

“na wczesnych etapach 11 września 2011 r. Skupiliśmy się na wzrost, w taki sam sposób, na których koncentrują się na wysokość i siła dziecka. Ale kiedy dziecko staje się nastolatkiem, rodzice Zmień swoje koncentrację do wspierania poczucia odpowiedzialności dziecka – rola, jaką gra w społeczeństwie. To właśnie robimy teraz “- Chris Tung, Alibaba Dyrektor Marketingu.

” Ten globalny festiwal na zakupy 11/11, osiągnęliśmy spójny, wzrost jakości, który jest odzwierciedleniem dynamicznej chińskiej gospodarki konsumenckiej. Wykorzystaliśmy również moc 11/11 jako platformę do spełnienia naszej odpowiedzialności społecznej. Tegoroczny festiwal był znaczącym kamieniem milowym w ramach naszego zaangażowania w budowę zrównoważonej przyszłości “- Guang Yang, były dyrektor generalny

W tym listopadzie 16, Biden i Xi Jinping przeprowadził spotkanie ponad 3 godziny, aby omówić stosunki między dwoma krajami . Chiny szukały “wspólnego dobra i krawężnika konsumpcjonizmu” z limitów, represji i środków do swoich firm w Chinach, stawiając silną presję na chińskie działania. Jednak rząd widzi stworzenie bogactwa jako coś pozytywnego za jego populację, dając kapitalizmowi pewną akceptację. Ta walka między ideałami, a także związek między tymi krajami, może mieć kilka wyników, w tym kontynuowanie represji lub relaksacji przepisów, dając szansę na ożywienie w chińskich akcjach i US ETFS. Migracja wszystkich swoich systemów i operacji do swojej chmury publicznej (chmura alibaba), zmniejszając zasoby obliczeniowe o 50% za każde transakcje 10K, poprawa wydajności w zakresie wdrażania technologicznego o 20% i 30% w zasobach procesora. Ten ruch jest częścią zrównoważonych inicjatyw firmy, ponieważ wykorzystuje zielone technologie, takie jak płynne chłodzenie i energię wiatru w centrach danych na dużą skalę. Ulepszenia platformy i innowacje dla klientów z AI i Dużych danych. Tworzenie programu, aby pomóc niepełnosprawnym ludziom kupić. Wysiłki na rzecz wykorzystania bardziej przyjaznych dla środowiska opakowania, a także zwiększyć recykling. Ramię logistyczne grupy alibaba (Cainiao Sieć) zwiększyła swoje partnerstwo za pomocą Atlas Air Worldwide Holidgs, w celu poprawy handlu między Chinami a Ameryką Łacińską, zwiększenie cotygodniowego objętości ładunku o 144%, poprawiając dystrybucję magazynową i wydajność transportu o 40%. Aliexpress i Lazada mieli dobrą wydajność sprzedaży detalicznej, co powinno pomóc w handlu międzynarodowym Spółki. Zapewniając utworzenie własnego 5-nanometru Yitian 710 Chip z prędkością 129 rdzeni i prędkości 3,2 GHz dla serwerów do dalszego popychania chmury alibaba w energooszczędnemu przetwarzaniu zielonych chmur. Byłby to 3RD utworzony przez III chip, będąc pierwszym dla IA i drugiego dla IOT, wzmacniając swój pozycję na rynku chmurowym. Wzrost chmur Alibaba dzięki zwiększeniu płatnych abonentów. Wzrost płatnych abonentów na temat Alibaba.com i zwiększenia w zakresie usług o wartości dodanej związanych z granicami są korzystne dla wzrostu biznesu hurtowego handlu międzynarodowego. Wzrost stron internetowych. 4,95% r / r w globalnych wizytach i wzroście o + 3,46% w ruchu w bieżącym roku.

Zwiększone wydatki na poprawę biznesu: biznes handlowy online, rozwój AI, rozrywka cyfrowa i ulepszenie chmur. • Odbicie w przypadkach COVID-19, niedobory dostaw i przerwy zasilające. • Represje i obawy regulacyjne przez Chiny dotyczące spowolnienia konsumpcji. Gospodarstwa marketingowego, ograniczenia i krakowania: antymonopolowe (Baba otrzymała 2,45 mld USD w porządku na początku roku), wymuszone spin-offs, działania dla domniemanych praktyk antykonkurencyjnych itp. • “Obsługiwane” rząd chiński z “darowizną” “15,5 mld USD z inicjatywy wspólnej potomności i zrównoważonego wzrostu. • Chiny chce zdemontować Alipay, aby usunąć kredyty online, jak zgłoszone przez czasy finansowe. Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Aldo Zapien.

Market Analyst – HF Urząd Edukacyjny – Meksyk

Zrzeczenie się: Materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Zakładamy, że nie Odpowiedzialność za wszelkie straty wynikające z wszelkich inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.