Rozpoczęcie działalności? Ramon Shared Niezbędne porady w dyskusji panelowej Izby Handlowej USA

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 8, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

9-5 grind rzeczywiście zabija duchy wielu ludzi, ale przedsiębiorczość nie jest łatwe albo. Musisz pokonać wiele wyzwań, aby rozpocząć swoje przedsięwzięcie biznesowe i utrzymać go w stanie z zyskiem. I mówią – przedsiębiorczość to samotna sprawa. Oznacza to, że musisz samodzielnie rozwiązywać swoje problemy. Nikt nie zrobi tego za Ciebie.

Jednak można znaleźć mnóstwo zasobów małych firm, które mogą poprowadzić Cię w podróż przedsiębiorczości.

Niedawno Ramon Ray uczestniczył w co-roadmap for Rebuilding wydarzenie organizowane przez Us Chamber of Commerce.

Ramon i dwóch pozostałych odnoszących sukcesy właścicieli małych firm podzieliło się spostrzeżeniami na temat definiowania odbiorców, znajdowania niszy i nie tylko. Ramon wziął udział w wydarzeniu jako ekspert tematyczny.

Najważniejsze z planu współrozsuwu na rzecz odbudowy

1- Poznaj swoją publiczność

Wiedząc, że publiczność jest jednym z najważniejszych zadań, które każdy właściciel firmy wannabe musi być gotowy do dokładnego wykonania.

Nie znając swoich potencjalnych klientów, nie możesz zaoferować rozwiązań ich problemów. Nie możesz też tworzyć atrakcyjnych wiadomości marketingowych, jeśli nie wiesz, czego chcą twoi odbiorcy.

Ramon Ray słusznie wskazał w dyskusji panelowej.

Jednym z najważniejszych wyzwań dla firm na wczesnym etapie jest określenie, jak sprzedawać swój produkt lub usługę i kto jest do niego najlepiej dopasowany. Firmy powinny przejść przez szereg pytań, aby pomóc dowiedzieć się tego, w tym:

Kto jest twoim klientem docelowym? Jak zawęzić swój zasięg do określonego segmentu ludzi? Jaki problem rozwiązuję?

Teraz, musisz się zastanawiać, jak można dostać się do środka w umysłach potencjalnych klientów.

Oto kilka sposobów, które mogą pomóc:

Tworzenie persona klienta i klienta empatii mapa Poznaj swoich idealnych klientów osobiście Przeprowadzenie ankiet online, aby uzyskać opinię odbiorców Monitorowanie zaangażowania i komentarze czytelników

Kiedy znasz swoją publiczność, rozpoczęcie działalności będzie łatwiejsze, jak można wiedzieć, gdzie są możliwości.

Greg Bryon, współzałożyciel Pasta Packs i jeden z panelistów, powiedział

W pierwszym tygodniu zamknięcia tutaj, byliśmy gotowania stale w naszym domu i postanowił wskoczyć prosto. Dostrzegliśmy ludziom szansę na doświadczenie gotowania, które było bardzo proste i szybkie.

2- Pracuj nad strategią cenową

Ceny twoich produktów/usług tworzą postrzeganą wartość w umyśle ludzi. Ma bezpośredni wpływ na twoją markę, wizerunek i pozycję na rynku.

Ustalanie ceny za swoje produkty/ usługi jest trudne. Jeśli naprawisz wyższe ceny, może wysłać sygnał, że Twoje produkty / usługi są kosztowne. A niższe ceny mogą sprawiać wrażenie, że oferujesz produkty / usługi o jakości niespełniającej norm.

Ashley Haynes, właściciel Learning Leaf Child Development i jeden z panelistów, powtórzył to samo,

W opiece nad dziećmi, umieszczasz swój najcenniejszy składnik aktywów w miejscu, w którym nie znasz wszystkich”, “Moja praca z cenami polega na upewnieniu się, że nie wyceniam się z rynku, ale nie mogę pobierać zbyt taniej ceny, ponieważ czerwone flagi idą w górę z rodzicami. Istnieje delikatna równowaga do [uczucie], jak oni nie są coraz oszukany i coraz coś wysokiej jakości.

Więc jak można ustawić właściwą cenę? Nie ma idealnej odpowiedzi. Musisz zrobić intensywne badania rynku i wziąć pod uwagę wartość, którą oferujesz, aby wymyślić odpowiednią cenę za swój produkt / usługi.

Ramon Ray powiedział,

Czy chcesz, aby mieć wysoką objętość i niską cenę, co może okazać się wyzwaniem dla większych marek na świecie, lub dwa, czy chcesz iść niski wolumen z ceną premium, która zapewni Ci wyższy zysk?

Dodał dalej,

Nożyczki mogą być 99 centów, ale to jest w porządku, aby nożyczki, które kosztują 49 dolarów. Wszystko zależy od tego, komu sprzedajesz i co widzą jako warte.

Możesz sprawdzić pełną dyskusję panelową poniżej:

Post Rozpoczęcie działalności? Ramon Shared Niezbędne Porady w Us Chamber of Commerce’s Panel Dyskusja pojawiła się po raz pierwszy w SmartHustle.com.