Raport z zarobków: Cintas i Charles Schwab

Opublikowany przez Andrzej Nowak o July 14, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Cintas Corporation , American Corporation, która oferuje firmy w różnych produktach i usługach, w tym mundurach, dostawach toalet, MAP, MOPS, gaśnicach i testach, a także pierwszej pomocy i produktach bezpieczeństwa, ma na celu zgłoszenie wyników zarobków dla dla zarobków Kwarta zakończona maja 2022 r. W dniu 14 lipca (czwartek) przed otwartym rynkiem.

Ryc. 1 : Zgłoszona prognoza sprzedaży i EPS w porównaniu z analitykiem dla Cintas

Źródło : Money.CNN

Ogólnie Cintas Corporation wykonał na równi z oczekiwaniami rynku przez ostatnie kilka lat. W poprzednim kwartale firma zgłosiła sprzedaż 2 miliardów dolarów , a skorygowany zysk na akcję (EPS) wyniósł 2,69 $ . Większość przychodów firmy za kwartał pochodzący z segmentu usług wypożyczalni i obiektów, który wzrósł o 9,6% r/r do 1,55 mld USD , a następnie segment usług pierwszej pomocy i bezpieczeństwa (w górę 7,3% r/r do 213 mln USD ) i wszystkie inne segment (w górę 20,9% r/r do 194,3 mln USD ). Źródło TipRanks)

Za nadchodzące ogłoszenie o zarobkach oczekuje się, że sprzedaż pozostanie w wysokości 2 miliardów dolarów, co stanowi wzrost o 11,11% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku. Z drugiej strony oczekuje się, że EPS osiągnie 2,68 USD, co stanowi wzrost o 8,5% w porównaniu do czwartego kwartału. Ogólnie rzecz biorąc, przez cały rok 2021, sprzedaż i EPS osiągną odpowiednio 7,8 mld USD i 11,36 USD, co stanowi wzrost o 9,86% i 10,94% z poprzednich poprzednich rok.

Przegląd techniczny:

Dziennikowa tabela pokazuje #Cintas w odległości zstępujących kanałów , Korekta techniczna z fazy upartej od Feb 2020 (Low: 153,24 $ ) do Check 2021 (Wysoka: $ 461.14 11011 USD ). Zasadniczo cena akcji spółki pozostaje 22,66% poniżej Mediana oszacowania analityków. 384,20 $ , a 100-dniowy SMA służą jako najbliższy opór. Przełamanie ponad tych poziomów może wskazywać, że byki rozszerzają swoje zyski w kierunku następnego oporu przy 398,90 $ , górnej linii kanału malejącego i 413,60 $ . W przeciwnym razie, jeśli cena akcji ponownie się realizuje, najbliższa obsługa do oglądania wynosi 366 $ , a następnie 350 $ i 336,60 $ .

Charles Schwab Corporation , amerykańska międzynarodowa firma usług finansowych, która oferuje usługi maklerskie, bankowości i doradztwa finansowego za pośrednictwem działających spółek zależnych, ma również wydać swój wynik Q2 2022 Wynik zarobków również 14 lipca (czwartek), przed rynkiem, przed rynkiem otwarty.

Rysunek 2 : Zgłoszone sprzedaż i EPS w porównaniu z prognozą analityków Dla Charlesa Schwaba.

Źródło Pieniądze. Obie liczby pominęły szacunki konsensusu. dochód netto wynosił 1,4B , spadek -12,5% (Q/Q) i -6,67% (T/Y). Pomimo napotkania złożonego zestawu prądów krzyżowych, CEO Walt Bettinger pozostaje optymistą od perspektyw Charlesa Schwaba po “współczesnym modelu pełnego usługi i braku” kompromisów ”do wartości, usługi, przejrzystości i zaufania”, który z kolei ” zwiększa zaangażowanie klientów i otwarcia konta. Jest znany jako jeden z “Wielkich Czterech Brokerów”, z ponad 4 bilionów dolarów aktywów klientów i ponad 12 milionami aktywnych kont maklerskich. Szacunki konsensusu dla sprzedaży w nadchodzącym ogłoszeniu Pozostaje niezmieniony na 2,0 mld $ , podczas gdy EPS ma trafić 2,68 $ .

Przegląd techniczny:

Technicznie Cena akcji #CharlessChwab pozostaje obsługiwana powyżej wysokości w styczniu ubiegłego roku, 62,03 i 62,10 (FR 50,0% rozszerzone z LIDS 2020 do maksimum 20222 ). 68,05 $ – 70,15 $ służy jako niewielka strefa oporowa. Jeśli Bulls z powodzeniem rozpadnie się nad strefą, cena akcji #CharlessChwab może zobaczyć większy potencjał w górę w kierunku następnego oporu w wysokości 73,45 USD (blisko 100-dniowego SMA), a zakres od 77,80 USD do 82,15 . Wręcz przeciwnie, jeśli cena spadnie poniżej wspomnianego wsparcia, następny poziom do obejrzenia wyniesie 59,30 $ i 54 $ .

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Larince Zhang

Analityk rynku

Zrzeczenie się: Materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek straty wynikające z wszelkich inwestycji dokonanych na podstawie informacji zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej dystrybuowana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.