Ramon Ray i Seth Godin do uruchomienia Small Business Essentials na Akimbo

Opublikowany przez Andrzej Nowak o November 3, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Rok 2020 jest pełen prób i ucisków może być niedopowiedzeniem. Jak wiemy, małe firmy doświadczyły poważnych wyzwań i niepowodzeń, podczas gdy inne zamknęły swoje podwoje na zawsze. Jednocześnie zupełnie nowe firmy otworzyły swoje podwoje z wiarą. Z niektórymi z nas – ok, wszyscy – gotowymi na 2020 r., pozostało jeszcze trochę czasu, aby być produktywnym. W miarę upływu dni pod koniec roku musimy się wyposażyć i przygotować się na to, co przed nami. Jedna z takich możliwości jest tuż za rogiem.

W ciągu zaledwie kilku dni Ramon Ray i Seth Godin uruchamiają Small Business Essentials na Akimbo, innowacyjnej platformie warsztatowej online.

ramon ray i seth godin do uruchomienia small business essentials na akimbo

Kto jest Seth Godin pytasz?

Seth Godin, twórca Akimbo i autor, jest jednym z najbardziej popularnych liderów myśli na marketing wszech czasów. Robi je od ponad trzech i pół dekady. W tym czasie założył firmy i napisał 19 bestsellerowych książek. Pomagał również dziesiątkom tysięcy uczestników swoich kursów online.

@ThisIsSethsBlog i @ramonray uruchomić nowy kurs o nazwie Small Business Essentials na Akimbo. Więcej informacji na www.12SMBEssentials.comClick To Tweet

Dodatkowo, Seth napisał bestsellery, które obejmują:

Pozwolenie Marketing All Marketers Are Liars Purple Cow Icarus Deception This Is Marketing

Seth projektów obejmują Yoyodyne, Squidoo i masywnie popularne i zmieniające życie altMBA. Jego kursy Akimbo obejmują Seminarium Marketingowe i Kurs Freelancera. I nie jest obcy naszemu Smart Hustle Nation, wcześniej podzielił się swoimi spostrzeżeniami na konferencji Smart Hustle Small Business Conference.

ramon ray i seth godin do uruchomienia small business essentials na akimbo

Small Business Essentials 10111

Warsztaty Small Business Essentials to najnowszy dodatek do spisu kursów Akimbo. W trakcie, Ramon Ray pomoże liderom zrozumieć podstawy, które sprawiają, że mała firma prosperować. Przejdzie ponad 12 kluczowych zasad, których firmom brakuje, dzieląc się wiedzą z posiadania kilku firm.

Oczywiście Highlights

Dla startupów do doświadczonych przedsiębiorców Self-paced Mobile & desktop friendly Materiał bonusowy Dyskusje grupy & peer support Trenerzy wsparcia Częściowe stypendia trudności dostępne Gwarancja zwrotu pieniędzy

Ramon jest ekspertem biznesowym i influencerem. Współpracując z najlepszymi firmami, zwiększa ich wiarygodność. Jest również poszukiwanym mówcą na całym świecie, który współpracował z tysiącami firm.

Zobacz dyskusję Ramon Ray i Seth Godin na Facebooku

Aby uzyskać więcej informacji na temat kursu i zarejestrować się, odwiedź www.akimbo.com/smallbusinessessentials.

Post pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.