Przeszła od marketingu sportowego do uruchomienia płatków pocztowych

Opublikowany przez Andrzej Nowak o May 16, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Talia Boone, założycielka Postal Petals, ma misję pomagania ludziom w relaksowaniu i cieszeniu się życiem, za pomocą aranżacji kwiatowej “Do It It Yours”. W tym podcastie dowiedz się o jej podróży od marketingu sportowego po przedsiębiorczość. Dowiedz się o tym Moc testowania i wymyślania rzeczy. Dowiadujemy się również, jak tylko dlatego, że rynek jest trudny do włamania, nie oznacza, że ​​nie jest to niemożliwe.

Słuchaj podcastów Smart Hustle Small Business

Smart Hustle Small Busines Od marketingu sportowego po płatki pocztowe

Uczenie się od marketingu sportowego

jej podróż do przedsiębiorczości rozpoczęła się w public relations.

Talia pracowała przez kilka lat, jak w role marketingowej i reklamowej dla drużyn piłkarskich NFL.

, a następnie służyła przez prawie 10 lat Jako szef komunikacji i zarządzania markami w Darrell Green Enterprises. Darrell jest sportowcem NFL Washington (na emeryturze).

Jednym z jej wielu osiągnięć jest kampania Darrella, by być w Hall of Fame.

Talia nadal pracowała w wyższych rolach w agencjach marketingowych, dopóki nie uruchomiła własnej agencji łączącej marki ze sportowcami, a zwłaszcza ze względu na promowanie zmian społecznych i wpływu.

od pasji do biznesu

na początku 2020 r. Talia rozpoczęła hobby, które była wcześniej z pasją – układanie kwiatów. To było na początku pandemii.

Talia przeszukuje się, szukając firm, które mogłyby wysłać małe aranżacje kwiatów, ale nie mogła znaleźć żadnych. Znalazła aranżowanie kwiatów, terapeutyczne i spokojne.

Talia odkrył, że przemysł kwiatowy jest trudnym przemysłem do włamania i nie jest skonfigurowany do wysyłania małych zamówień kwiatów. Jest to przemysł hurtowników, którzy sprzedają kwiaty większym detalistom i kwiaciarni, ale nie wielu innym.

Talia nie uważało tego za wyzwanie, ale postrzegała to jako okazję.

postanowiła dowiedzieć się o branży kwiatów i zamiast kwiatów dla siebie, poprzez płatki pocztowe, Talia rozszerza swoją miłość do układów kwiatowych na świat.

Wyzwania technologiczne

Technologia odgrywa ogromną rolę w płatkach pocztowych. Po raz pierwszy zaczęła na Square Space, a potem przeniosła się do WordPress, Talia nie znalazła świetnej platformy e-commerce, dopóki nie wylądowała na Shopify.

Talia w korzystaniu z technologii jest tym, przez co wielu z nas przechodzi. Jednak to wymyślamy. Podobnie jak książka Marie Forleo “Everything Is Figuroutable” mówi o.

Patrz nasza lista małych książek biznesowych.

Wyzwania logistyczne

Stałe wyzwanie dla poczty Płatki to wysyłka. Celem jest, aby klienci otrzymali kwiaty w ciągu 36 godzin po ich wycięciu. Im szybciej klient dostaje kwiaty, tym dłużej kwiaty będą kwitły.

Freelancerów – Wirtualni asystenci Rescue

małych firm nie muszą zatrudniać pełnoetatowego zespołu do rozwoju. Możemy zacząć od kontrahentów lub “wirtualnych asystentów”, aby uzyskać pomoc, której potrzebujemy w naszych firmach. W ten sposób zaczęła się Talia. Zatrudnienie kontrahentów z Upwork, Fiverr i innych platform niezależnych.

Podsumowanie

historia Talii jest opowieść o wyniku wykorzystania Umiejętności zawodowe nauczyły się pracy dla innych, aby rozwinąć działalność.

jej podróż dzieli się, w jaki sposób wytrwałość i ciężka praca może cię zarobić.

Baw się dobrze z przyjaciółmi i poświęć trochę czasu Uprawiające nastrój piękno w twoje życie?

Wypróbuj płatki pocztowe

Post, który przeszła od marketingu sportowego do uruchomienia płatków pocztowych, pojawił się pierwszy na smarthustle.com.