Pożyczanie pieniędzy dla Twojej firmy? Być strategicznym.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o January 24, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Nie ma znaczenia, jakie jest wielkość Twoja firma, tankowanie wzrostu i utrzymanie sukcesu i kwitnącej działalności często wymagają pożyczonego kapitału. Z tym, że powiedziano, pożyczanie pieniędzy w niewłaściwym czasie, pożyczanie z niewłaściwych powodów lub pożyczanie niewłaściwej ilości może okaleczyć lub nawet dzwonić śmierć Knll dla Twojej firmy.

Pieniądze nie zawsze jest odpowiedzią

popularnych mediów, które nam uważali, że odpowiedź na każdy mały problem biznesowy jest dodatkową gotówką. Popularne, ponieważ ta opinia może być, nie wierzę, że to prawda.

Na przykład, prawdziwa wartość rekiny na zbiorniku rekina ABC doprowadzają do równania, są mniej więcej o pieniądzach, które mogą zaoferować firmę. Zamiast tego jest to więcej informacji na temat połączeń, doświadczenia i branży-Savvy, które przynoszą do stołu.

Innymi słowy, będziesz potrzebować połączeń, doświadczenia i doświadczenia w swojej branży, aby odnieść sukces. I prawdopodobnie nie potrzebuje rekina.

W rzeczywistości większość udanych przedsiębiorstw, których znam, nie miał dostępu do anioła jak jeden z rekinów. Ale wykorzystywali swoje doświadczenie i kreatywne umiejętności rozwiązywania problemów, aby zdobyć swoje miejsce na rynku. W konsekwencji udało im się wpłacić zyski na rachunkach bankowych.

Wielu właścicieli firm rozpoczynają swoje przedsiębiorcze marzenie z dużą ilością doświadczenia i urokiem. Ale wielu innych wskoczy z obu stóp chętnych i gotowych do nauki, jak idą. Niestety, większość kredytodawców nie chce płacić za swoje doświadczenie w nauce. Jest więc bardzo trudne dla biznesu wczesnego etapu, aby zakwalifikować się do małej pożyczki biznesowej.

Nie zapomnij, pożyczanie pieniędzy jest drogie

niezależnie od tego, czy jesteś w stanie zakwalifikować się do stosunkowo niedrogiego finansowania gwarantowane przez SBA lub używać innego pożyczonego kapitału, istnieją koszty związane z pożyczką biznesową Nie można tego zignorować i należy go rozważyć przed dosłownie lub przenośnie, podpisać linię przerywaną.

Jestem przekonany

Pozwól mi wyjaśnić. Moja mała kariera biznesowa zaczęła zamiatać podłogę magazynu w małym biznesie mojego ojca. Moim podejściem na pożyczanie pod wpływem tych wczesnych dni mojej kariery. Przyznane te opinie mogą być trochę bardziej konserwatywne niż większość. Ale mierząc swoją potrzebę pożyczonego kapitału przed tymi kryteriami pomoże Ci uniknąć kryzysu lub reakcyjnej pożyczki i pomóc wykorzystywać pożyczony kapitał jako narzędzie do zbudowania udanego biznesu.

Zadaj sobie te dwa pytania przed wypożyczeniem:

Czy pożyczam zwiększenie ROI projektu?

Jest wiele razy Kiedy możliwość zwiększenia zysków prezentuje się do właściciela małego biznesu, ale będzie wymagać dodatkowego kapitału, który może nie być dostępny poprzez przepływy pieniężne lub oszczędności biznesowe.

Dobrym przykładem byłoby to możliwość zakupu zapasów szybkiego zwrotu na stromym zniżce, jeśli możesz szybko działać, aby kupić w większej ilości. Jeżeli koszt finansowania pozwala zabrać dodatkowe zyski lub uchwycić dodatkowy udział w rynku, może to być potężne wykorzystanie pożyczonego kapitału i umożliwia zbudowanie silniejszej linii dolnej.

Czy pożyczam pieniądze, aby zwiększyć wartość mojej firmy?

Nowa lokalizacja, sprzęt lub cokolwiek innego, co dodanie wartości do Twojej firmy może się zakwalifikować. Jeden przykład może być restauracja rozszerzająca się z jadalnią na świeżym powietrzu. Kupiec dodając nową lokalizację w całym mieście może być inny. Dodawanie wartości jest trochę bardziej niejasne niż dodanie ROI, ale nadal jest uzasadniony powód do pożyczenia.

Oczywiście, może być czas, gdy potrzeba dodatkowej gotówki nie spada w jedną z tych dwóch kategorii, jak niedobór przepływów pieniężnych pod koniec miesiąca, ale to powinny być wyjątkiem, a nie zasady.

Jeśli regularnie wypożyczyłeś się, aby sprostać niedobórowi płacowi lub spełnić inny kryzys, mógłbyś dosłownie pożyczyć drogę do większych problemów. I niestety, są tam drapieżne pożyczkodawcy, które pomogą ci to zrobić.

Jeśli nie możesz pożyczyć, aby zwiększyć wartość lub zwiększyć ROI, upewnij się, że naprawdę musisz pożyczyć i nie jest jakiś inny sposób na zaspokojenie Twoich potrzeb.

Co to jest pożyczanie strategiczne?

Kiedy odnoszę się do strategicznych pożyczek, o czym mówię, przewiduje potrzeby i upewniając się, że firma jest aktywna w spotkaniu – gdy może się przewidzieć pożyczkę. Rozumiem, że wiele Przedsiębiorcy mają tendencję do podejmowania wielu decyzji w locie. Ze względu na koszty związane, nie sądzę, że to powinien być jeden z nich.

Siedząc w dół, aby planować i przewidzieć odpływ i przepływ nadchodzącego roku, poświęcenie czasu na rozważenie inicjatyw, które mogą wymagać dodatkowego kapitału, a szczerze ocenę zdolności do pomyślnego ubiegania się o pożyczkę jest pierwszym krokiem. Bardziej reakcyjne podejście może oznaczać odrzucenie wniosku o pożyczkę i utraconą okazję.

Abraham Lincoln powiedział,

, jeśli miałem tylko godzinę, by posiekać drzewo, spędziłbym pierwsze 45 minut ostrzenia moją siekierę.

pożyczek strategicznych dotyczy ostrzenia topora.

Czy jesteś gotowy na pożyczanie pieniędzy?

kredytodawców chce wiedzieć, że będziesz mógł dokonać okresowych płatności i że będziesz. Dlatego twój rekord toru jest tak ważny.

Jak oceniasz Twoja zdolność do zakwalifikowania się do pożyczki, uznaje korelację między jak łatwo się zakwalifikować i jak drogie będzie finansowanie.

Tak, jeśli masz 650 osobisty wynik kredytowy (nawet niższy wynik), nie byłem bardzo długo w biznesie, i nie ma silnej historii przychodów, istnieje dostępna finansowanie, ale będzie droższe niż lepszy kredytobiorca.

Wcześniej zaczynasz myśleć strategicznie, tym lepiej. Chociaż może nie być w stanie nic zrobić, jak długo jesteś w biznesie, możesz rozpocząć podejmowanie działań w celu poprawy swojego profilu kredytowego już dziś. Mówię “profil”, ponieważ twoja osobista historia i historia kredytowa synergistycznie współpracują razem. Co więcej, budynek i utrzymanie silnego profilu powinno być zawsze w porządku obrad.

O 90111

Ty kiisel działa jako zawartość Dyrektor w NAV. Jego firma może pomóc Ci znaleźć najlepsze możliwe finansowanie Twojej obecnej sytuacji. NAV może również pomóc w przygotowaniu do lepszej pożyczki w przyszłości.

Smart Hustle Zasoby:

Polowanie na pieniądze: Jak 4 inteligentne hustlers znaleźli pieniądze na swoje startupów

5 rzeczy do rozważenia przed ubieganiem się o dodatkowe finansowanie biznesowe

5 Popularne rodzaje alternatywnych finansowania dla małych firm

Post opieczenie pieniędzy dla Twojej firmy? Być strategicznym. pojawił się pierwszy na smarthustle.com.

.