Po odzyskaniu od utraty, biznes: coping-strategie

ponieważ tracą biznes jest “głównym стрессором życia”, wraz z rozwodem i śmiercią bliskiej osoby, właściciela firmy, który traci biznes może być tak emocjonalnie zdruzgotany. Mając to na uwadze, wskazane jest dla właściciela firmy, aby wziąć pod uwagę pięć etapów żałoby, które zdarzają się w życiu lub “może być stresorem”. Te etapy zgodnie z prac znanego szwajcarskiego urodził się lekarz-psychiatra, dr Elizabeth Kubler-Ross:

1. Niepowodzenie. Ten etap jest zdrowy etap, kiedy człowiek zadaje pytanie, “dlaczego ja”?, i opracowuje strategię, aby rozwijać ochronę przed zbliżającym się stresu.

2. Gniewu lub niechęci. Winić dzieje się na tym etapie.

3. Lp. Jest to okres “zawieszenia broni”, gdy dana osoba robi “oferty” w ich umysłach, jeśli “tylko” nie grać tak, jak oni mają obowiązek to robić.

4. Depresja. To jest prawdziwy fazie smutku, i człowiek będzie przede wszystkim czuć przygnębienie i się nie opłaca.

5. Odbiór. To jest, gdzie rzeczywistość jest postrzegana i proces “dzieje” się zaczyna. Zamknąć Inne mogą wystąpić chwilowo tutaj.

Po odzyskaniu od utraty, biznes: naprawa, odwrócenie i coping-strategie

chociaż dr Кублер-Ross opracował pięć etapów, przede wszystkim, do wykorzystania podczas pracy z nieuleczalnymi chorobami, które prowadzą do śmierci, jej praca może być łatwo zastosowany do wielu ważnych życiowych stresów, w tym utratę biznesu. Ponadto, nie wszyscy ludzie przechodzą przez każdy etap na bieżąco w porządku, niektóre etapy pominąć, lub pozostać w jednej scenie dłużej, niż inne.

dla właścicieli firm, którzy cierpią z powodu katastrofalnej utraty biznesu trzeba, aby pozwolić sobie na taką samą elastyczność i czasie odbioru, że innych poważnych życiowych stresorów wymagają. Powinny one pracować przez pięć etapów do piątego etapu, zgoda, osiągnąć. Powinny one również umieścić straty w perspektywie, jeśli mogą, i określić, “dlaczego” i “jak” biznes-zawahałem się i w końcu nie
z porażki, czasami wiedza osiągalne, i jeśli właściciel firmy może pracować przez wszystkie etapy żałoby pomyślnie, i wykorzystywać wiedzę, osiągnął oświecenie, to, być może, będą mogli z powodzeniem rozpocząć nowy biznes w przyszłości i osiągnięcia jak najlepszych wyników.

właściciele firm, musi sporządzić listę po tym, jak stoją na nogach tylko to, “co” poszło nie tak, i metody zapobiegania w przyszłości, jak mogą wykorzystać to dla swoich korzyści. Lista może zawierać informacje takie jak:

1. Dlaczego biznes ognie zgasły w ogóle: to był nieprawidłowy rodzaj działalności na inny rodzaj klienteli? To było nieprawidłowo wyliczone? To było zbyt dziwne, aby odnieść sukces? Był marketingu-niepoprawne? Zostały koszty są zbyt duże? Był biznes plan i perspektywy uszkodzony lub prawdziwe?

2. Jakie błędy doprowadziły do awarii: zrobił biznes rośnie zbyt szybko lub zbyt wolno? Były aktualne metody dla ostrzeżenia, lub był biznes “jet”, a nie “proaktywne”?

3. Co może właściciel firmy naprawić/poprawić w przyszłości? To najważniejsze pytanie, i lista wszystkich metod, które mogą być używane jako środki przeciw przyszłych niepowodzeń muszą być wykonane.

biznes-właściciele muszą dać sobie czas, aby uzdrowić i zorientować się w swoich uczuciach, choć. Straty tak wyczerpuje emocjonalnie, że znowu w “sprawę ognia” z drugiej biznes to nie koniecznie dobry pomysł, podczas gdy właściciel firmy musi odzyskać swoją energię i działał w pełni za swoje uczucia smutku
porażka może być doświadczenie uczenia się wielu udanych ludzi biznesu także badali swój udział porażek i strat firmy. Zwracając się do “negatywnych” straty firmy w “pozytywny” doświadczenie wkrótce znaleźć właściciela firmy poprawiła się i przejść do następnego pozytywny krok w swojej działalności życiu!