Ogólnie pozytywny rynek akcji, ale dużo ostrożności przed

Negocjacje w Waszyngtonie dotyczące wielkości i składu innego pakietu stymulacyjnego pozostaną w tym tygodniu przedmiotem zainteresowania.

To było na-ponownie, off-again między GOP i Demokratów w odniesieniu do nowego projektu ustawy bodźców, a wszystko wydaje się możliwe, biorąc pod uwagę silną motywację do postawy przed wyborami 3 listopada. W Europie i Wielkiej Brytanii nowe przypadki wirusów i mnóstwo nowych ograniczeń zagrażają ożywieniu i że EBC i BoE rozważają dodatkowe zakwaterowanie. Tymczasem zbliża się koniec brexitu, a w tym tygodniu szczyt UE powinien znaleźć obie strony, a jednocześnie powoli skłaniają się ku umowie

Poniesienie wszystkich machinacji w Waszyngtonie i rosnące obawy o skoki w przypadkach wirusów i odnowione zamknięcia w Europie, globalne zapasy zakończyły się wyżej w tygodniu. W rzeczywistości, nawet z wszystkich wrangling na pakiet bodźców, Wall Street miał swoje najlepsze wyniki w ciągu trzech miesięcy, jak inwestorzy trzymali wiarę, że coś w końcu dojdzie do skutku pod względem większej wydatków.

Rynki były whipsawed na początku tygodnia, jak prezydent Trump umieścić kibosh na rozmowy, tylko mieć optymizm dla samodzielnego porozumienia rozbite przez marszałka Pelosi, który odwrócił jej widoczne poparcie dla linii lotniczych i małych ulg biznesowych. Ale inwestorzy pozostali pozytywnie nastawieni do bodźców i zostali nagrodzeni w piątek przez raporty Biały Dom zaoferował pakiet 1,8 tln (według osób zaznajomionych z transakcją). W komentarzach do swojego programu radiowego, Rush Limbaugh powiedział: “Chciałbym zobaczyć większy pakiet bodźców niż szczerze mówiąc albo Demokraci Republikanie oferują … Chciałbym zobaczyć pieniądze trafiają do ludzi.”

europejskie rynki akcji w większości podniosły się wyżej mił perspektywę dalszego luzowania banku centralnego, a dovish komentarze z EBC Lane i Schnabel podtrzymują spekulacje, że Lagarde podpisze kolejne przedłużenie i wzmocnienie programu OIPE. Z rynków amerykańskich częściowo zamknięte dzisiaj i Kanada również na wakacjach, ruchy były ogólnie ostrożne i podczas GER30 wynosi obecnie 0,3%, UK100 niewiele się zmieniło w dniu.

Wall Street zakończył tydzień na zielono z USA100 4,56% mocniej, USA500 w górę o 3,84%, a USA30 3,27% wyższe. Główne europejskie giełdy zakończyły zwyżką z 1,94% do 2,85%. Do tej pory kontrakty terminowe na USA są mieszane, z USA100 prześcignąć i wzrost o 1,0%, podczas gdy USA30 jest nieznacznie niższy. China bourses przewyższył po offshore juana spadła po ogłoszeniu z chińskich rynków polityki, że wymóg rezerwy ryzyka FX zostanie obniżona do zera z obecnie 20% w ruchu postrzegane jako mające na celu powstrzymanie siły offshore juana. Hang Seng i CSI 300 zebrał 2,2% i 3,0% odpowiednio, również wzmocniony przez spekulacje, że prezydent Xi Jinping wykorzysta oczekiwaną wizytę w Shenzhen w tym tygodniu, aby zasygnalizować dalsze otwarcie części gospodarki do inwestycji zagranicznych. 

USA100

Byki rozszerzają swoje zyski na 4 dzień z rzędu, potwierdzając swoją kontrolę nad rynkiem, ponieważ USA100 odwróciło się ponad 70% sierpniowego downlega z 12 467 wysokich. Formacja trendu wzrostowego zaobserwowano w ciągu ostatnich 2 tygodni, jednak fakt, że akcja cenowa jest obecnie poza dziennym obszarem Bollinger Bands oznacza warunek wykupienia, co sugeruje potrzebę krótkoterminowej korekty. Ogólny obraz aktywów pozostaje jednak pozytywny, a wskaźniki tempa są pozytywnie skonfigurowane. RSI przekroczył 60, wskazując na północ, a MACD okazał się dodatni, jednak linia sygnału pozostaje neutralna. Biorąc pod uwagę chmurę Ichimoku, Tenkan Sen uparty przekroczył Kijun Sen, sugerując pozytywne nastawienie w bliskiej perspektywie. Jednak dla średniookresowego obrazu, aby włączyć pozytywne, Tenkan Sen musi być powyżej Kijun Sen, podczas gdy Tenkan Sen, Kijun Sen, a cena powinna być powyżej chmury. Sugerowałoby to pozytywny rozmach wraz z trendem wzrostowym.

Następny opór, przed rekordowym poziomem 12 467 jest wysoki od ostatniego tygodnia sierpnia na poziomie 12 050 który zbiega się z poziomem 76,4% Fib. Ruch poniżej 11,400 (50-DMA) będzie przerwać uparty outlook.

Click tuta dostęp do Kalendarza Ekonomicznego

Andria Pichidi

Market Analyst

Disclaimer: Ta materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnego badania inwestycyjnego. Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wyników w przeszłości nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy przyjmują do wiadomości, że każda inwestycja w Produkty Lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że każda tego rodzaju inwestycja wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność i ponoszą odpowiedzialność. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z inwestycji dokonanej na podstawie informacji zawartych w niniejszym komunikacie. Rozpowszechnianie niniejszego a po niej koniecznie i nie wolno ich dalej rozpowszechniać bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.