Naśladowcy karmił podwójnie na ignorowaniu rozprzestrzeniania się 2S10S | Forexlive.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 30, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Papier wydany piątek przedstawia myślenie Fed’s Adam Button poniedziałek, 28/03/2022 | 15:23 GMT-0 28/03/2022 | 15:23 GMT-0 0 Moja skrzynka odbiorcza jest wypełniona komentarzem na temat krzywej rentowności dzisiaj po serii inwersji, w szczególności 3S10S i 5S30.

Odwrócenie krzywej rentowności jest klasycznym sygnałem recesjonowym, ale którą część krzywej rentowności musi odwrócić, jest gorąco omawiana sprawa. Klasyczny widok polega na tym, że różnica między wydajnością 2-letnią i 10-letnią jest to, co się liczy.

W piątek, Fed odlewnił i zaktualizował papier, który kłócą się, że 2S10S nie sygnalizują niczego.

“Przeprowadziliśmy dowody statystyczne wskazujące, że postrzegany wszechwiedza z 2-10 rozprzestrzenił się, że przenikający komentarz rynkowy jest prawdopodobnie fałszywy,” autorzy Eric Engstrom i Steven Sharpe zapisują. “Kłócimy się, że nie ma potrzeby obawiać się 2-10 rozprzestrzeniania się ani żadnego innego środka rozprzestrzeniania.” Co Uważny jest to, że raport ten aktualizuje podobny od tych samych autorów w 2018 roku. Od kilku miesięcy wszystko odwróciło i mieliśmy recesję pandemii.

Zauważa również, że krzywe w wielu krajach odwróciły się bez recesji.

Co argumentuje papier, jest to, że rozprzestrzenianie się między 3-miesięcznym rachunkiem a wydajnością 18-miesięcznych rachunków do przodu jest więcej opowiadania. Nazywają to “niedokończonym rozprzestrzenianiem się do przodu”.

, który rozprzestrzenił się obecnie około 220 punktów bazowych i w żadnym niebezpieczeństwie odwracania.

Jak widać, wydaje się być dobrym wiodącym wskaźnikiem wskaźników amerykańskich:

w tym samym czasie, to naprawdę mówi tylko, że Fed będzie obniżyć stawki, co jest czymś, co można zbierać z Fed Funds Futures.

W każdym razie oczekiwać tej debaty wściekłości w nadchodzących miesiącach.

Utrzymuję, że nie ma magicznego sposobu prognozowania recesji. Pandemia spowodowała ostatnią recesję, a nie inwersję Krzywa, która wydarzyła się w marcu 2019 r. – Wiele miesięcy przed jakąkolwiek wskazówką Covid. I było mnóstwo możliwości umieszczenia w handlu pandemicznymi po inwersji.

Reklama – Kontynuuj czytanie poniżej