Moderna przygotowuje się do solidnego raportu zarobków

Opublikowany przez Andrzej Nowak o November 7, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Firma Moderna (#Moderna) planuje zgłaszać swój raport z tytułu trzeciego kwartału Raport przed otwarciem rynku. Jest to firma farmaceutyczna i biotechnologiczna w USA, która koncentruje się na technologii i rozwoju MRNA, w tym rozwój leków w celu leczenia różnych chorób i szczepionek, które w szczególności pomogły ograniczyć wybuch nowych infekcji koronawirusowych.

W ostatnim kwartale wydajność moderny była zgodna z oczekiwaniami analityków. Sprzedaż Spółki osiągnęła 4,4 mld USD, znacząca poprawa od 67 milionów dolarów w tym samym okresie w 2020 r. Dochód netto z tego samego okresu ubiegłego roku był, 1,17 mld USD do 28 mld USD. Zarobki na akcję (EPS) pozostawały pozytywne w ciągu 2021 r., Ostatnio zgłoszone w wysokości 6,46 USD (0,31 USD w tym samym okresie ubiegłego roku), a zarobki niespodziewanie wyniosły 7,49%. Te zadowalające wyniki wynikają głównie ze sprzedaży szczepionki koronawirusowej. .

Rysunek 1: Kwartalnik Moderna zgłoszono sprzedaż i zarobki na akcję.

W nadchodzących ogłoszeniu zysków rynkowy szacuje, że odnotowana sprzedaż Moderna będzie nadal wzrastać do $ , z tytułu zysków na akcję $ 9.09, zarówno reprezentujących wzrost o prawie 41% z poprzedniego kwartału. W tym samym kwartale ubiegłego roku Spółka zgłosiła sprzedaż około $ 158 mln, , podczas gdy zarobki na akcję były niższe niż oczekiwania analityków w 0,59 USD. W świetle zwiększonych kosztów i wydatków związanych z rozwojem szczepionek kandydujących, strata netto przekroczyła $ 230 000. W każdym razie firma zajmuje obecnie 3 (HOLD) po Zacks.

Rysunek 2: Moderna i Pfizer / Biontech: Łączna częstotliwość i Skuteczność infekcji koronawirusów.

Po stronie dodatniej, szczepionka MRNA Moderna została szczególnie poszukiwana przez bogate kraje w dużym stopniu. Badanie kliniczne udowodniło, że może zapewnić najlepszy wpływ na najbardziej groźny wariant, delta w porównaniu z podobnymi produktami. Ponieważ początkowa dawka immunitetu zaczyna osłabić, wzmacniacze są teraz wprowadzane dla dorosłych immunokompromizowanych do rozszerzenia żywotności odporności, co może prowadzić popyt na szczepionki wyższe i korzyściją spółce. W najnowszych ramach finansowych Moderna spodziewa się dostarczyć 800 milionów dawek szczepionki w 2021 r., A 2 mld do 3 miliardów dawek szczepionki w 2022 r. Zyski z partnerów AstraZeneca i Merck, które wykorzystują technologię MRNA Spółki do rozwoju Terapie można również postrzegać jako pozytywne czynniki przyszłego wzrostu moderny.

na minusie, ograniczenia dotyczące stosowania szczepionki Moderna w Finlandii i Szwecja może oznaczać, że udział w rynku Spółki został zredukowany do 74 krajów, daleko za Pfizer / Biontech (103 krajów). Ponadto decyzja USA o odroczeniu zatwierdzenia szczepionki modernej (prawdopodobnie odłożona do stycznia 2022) może negatywnie wpływać na obecną sytuację. Niemniej jednak przyszła wydajność firmy jest ściśle związana z globalnym rozwojem Coronavirus (codzienne nowe potwierdzone przypadki, hospitalizacja, śmierć, ryzyko śmierci itp.) I stawki szczepień. Do tej pory, zgodnie z naszym światem w danych, łączna liczba dawek szczepionek podawanych na całym świecie przekroczyła 7,04 mld, a 49,5% ludności świata (3,6% ludności w krajach o niskich dochodach) został zaszczepiony przynajmniej raz.

Daily Chart pokazuje, że Cena akcji #Moderna handluje w przedziale 65 USD, ponieważ zniknęła i utworzyła niedźwiedzie świecę w październiku 1 października Akcje Spółki zamknięte powyżej 100-dniowe SMA (Różowy). $ służy jako natychmiastowa opór. Łamanie tego poziomu zapewni okazję do ceny akcji do przetestowania mediany oszacowania dostarczonego przez analityków, co stanowi $ 375 , a następnie $ (lub 23,6% poziomu zwrotu Fibonacci). Z perspektywy makro można zauważyć, że ten ostatni i linia trendu w dół symetrycznego trójkąta tworzą stałą strefę zlewu.

Z drugiej strony, linia utworu trójkąta i $ 306 (50,0% poziomu zwrotu Fibonacci) tworzą stałe wsparcie. Udane zamknięcie świecy poniżej tego poziomu przyciągnie więcej presji sprzedaży, aby przetestować następne poziomy wsparcia USD 260 (61,8% poziomu odprowadzania Fibonacci) i $ 198 (78,6% poziomu odprowadzania Fibonacci). Wskaźniki są nadal mieszane: szybka i wolna linia MacD jest wyższa, ale nadal poniżej osi 0; RSI pozostaje neutralny na poziomie 50, podczas gdy wskaźnik stochastyczny tworzy krzyżyk śmierci poniżej obszarze nadużycia.

Click Aby wyświetlić Kalendarz ekonomiczny

Larince Zhang

Analityk rynkowy

Zrzeczenie się: Materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnego Badania inwestycyjne. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają Że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego charakteru obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.