Midweek Market Podcast – 5 stycznia

Opublikowany przez Andrzej Nowak o January 10, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Pierwszy tydzień 2022 r. Wystąpił Firmer USD, sprzężone przez rajd w USA Treasury rentowności, gdy rynki zapasów umieszczają nowe wysokości wszechczasów. Nadal przyjdź, minuty FOMC dziś wieczorem i NFP w piątek.

HotForex · Midseek Market Podcast 5 stycznia 5 2022

Tydzień rynkowy – styczeń Tydzień 1

Początek nowego roku to tydzień zapakowany z danymi i do tej pory, pozytywne uprzedzenia utrzymuje się, z Rentowności, zapasy i USD wszystkie firmy. Przypadki Omicron są rocketing i przytrzymują nagłówki, ale nasilenie pozostaje mniej niż poprzednie warianty. Kluczowe dane w tym tygodniu obejmuje tratwa Global PMIS , minut FOMC Dziś wieczorem i DANYCH BEZPIECZEŃSTWA Dane w piątek.

Wzrost miejsc pracy nadal dzieli się nagłówek, z roszczeniami tygodniowymi upuszczającym i posiadającym poniżej 200 000 . NFP . Dane w tym tygodniu odbywa się ponownie, aby zademonstrować napięty w USA rynek pracy, z numerem nagłówek w 425 000, bezrobocie Spadek do 4,1% i Zaręki wznoszące się do 0,4% w tym miesiącu.

Programy wdrażania szczepionek i wzmacniacza dla Omicron kontynuuj ustawienie sentymentu. Przekazałość wariantu testuje globalne systemy opieki zdrowotnej, (przypadki przekroczyły 1 milion dziennie w USA), ale dotkliwość go również wydaje się mniej niż poprzednie warianty. Dane z Republiki Południowej Afryki sugerują szczyt przypadków i hospitalizacji już widać.

W fx USDIndex posiada swoją ofertę na północ od 96,00 , mający przetestowany do 95,55, aby zamknąć starego roku, podczas gdy EURUSD zatonął do 1,1270 przed odzyskaniem klawisza 1.1300 uchwyt. USDJPY Podniósł do Nowe 5-letnie W 116.34 Ponieważ różnice między polityką Fed & Boj stały się bardziej widoczne i różnicze wydajności rozszerzyły się. Kabel kontynuował pod koniec grudnia odzyskanie, aby naruszyć kluczowy poziom 1,3500 poziomu i wzbogacony tak wysoko jak 1,3555.

Us Markets zapasowy Po raz kolejny cieszył się “Santa Rally” , osiągając nowy wszechczasów , i znajdują się na przedniej stopie w pierwszym tygodniu nowego roku. Usa500 wzbogacał się ponad 4800 , Usa30 zwieńczyła się tylko nieśmiała 37.000 i chociaż USA100 LGDS nadal posiada ponad 16,200.

Złoto Cena w piątek do $ 1830 W piątek do zamykania 2021, tylko do odwrócenia się znacząco Poniedziałek do przetestowania poniżej klucza $ 1800 Obszar wsparcia, aby powitać 2022. Dziś transakcje cenowe na północ od 1815 $ gospodarstwa 50% ponownego śladu poniedziałkowego sprzedaży.

Zasoil Ceny zostały wspierane przez decyzję OPEC + o zwiększeniu produkcji przez 400,00 beczek dziennie podczas lutego, a duże wypłaty inwentaryzacji również wspierały cenę. $ 77.00 został naruszony wczoraj przytrzymując kluczowy poziom $ 75.00. Oczekuje się, że spotykają się zapasy, aby pokazać kolejną przycinanie beczki 3.5 milionów.

DLA DLA W tym tygodniu byli kluczowym kierownikiem rynku w tym tygodniu, z 10-letnim 10-letnim nutą skarbową naruszającą 1,50% znacząco i polegają na znacznym stopniu 1,668%, ponieważ skarbowie miały swój najgorszy początek nowego roku od 2009 roku .

Uzyskaj dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Stuart Cowell

Analityk Głowica

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.

Click tutaj Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Stuart Cowell

40111

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko do celów informacyjnych i nie stanowią niezależne badania inwestycyjne. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i Że jakakolwiek inwestycja tego charakteru obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej pisemnej zgody.

.