Midweek Market Podcast – 4 sierpnia

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 12, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

USD rozpoczął się miesiąc pod presją, z rentownością niższe i wyższe. Kiwi miał podwyższenie, ponieważ oczekiwania powstają na wycieczkę w tym miesiącu od RBNZ. Boe i NFP wciąż przyjdą w tym tygodniu.

HotForex · Aktualizacja rynku w środku tygodnia – Sierpień

Tydzień rynkowy – Sierpień Tydzień 1

Inny lotny tydzień do rozpoczęcia miesiąca; USD Pozostałości presja, ponieważ raporty z tytułu danych ekonomicznych są mieszane, akcje trafiły ponownie na wysokości wszechczasów wspierane przez silne zarobki i amerykańskie skarby trzymają się ich silnego popytu, ponieważ rentowności zlewa. Wszystkie oczy teraz na Boe (czwartek) i NFP i Kanadyjskie zadania Dane (piątek).

Jest NFP tygodni, więc zadania, zarobki i bezrobocie mają etap centrum. Cotygodniowe amerykańskie roszczenia bezrobocia ponownie nieodebrane oczekiwania, w 400 000 , z 382 000 spodziewane w tym tygodniu. Oczekuje się, że NFP wynosi około 870.000 i bezrobocia do spadku do 5,7%. Chociaż dane nadal trend niąższe, jest to bardzo niepewna jazda dla długotrwale bezrobotnych.

Rollouts Racouts nadal napędzają sentyment, ale wariant Delta pozostaje znaczącym problemem. Spring przypadków w USA i porcelanych rynkach wcześniej w ciągu tygodnia, ale upticks w stawkach szczepień w niektórych kluczowych państwach US uspokoiły zmartwienia. Ponad 4.26 mld Dawki szczepionek podawano na całym świecie, ale wiele krajów o niskich dochodach ma mniej niż 5% stawek szczepień, a opłata za śmierć przekracza 4,2 mln .

W tym tygodniu zmienność FX ponownie była widoczna. USDIndex wślizgnął się do 91.75 i zmaga się z utrzymaniem 92.00 , a EURUSD testowano do 1.1900 Przed poślizgiem z powrotem do 1.1850 , podczas gdy USDJPY spadł już od 108.85 przed odzyskaniem do 109.20 . Kabel Zgromadzony do 1.3985, następnie ochłodzono do 1,3850, ale posiada ponad 1,3900 przed BOE w czwartek.

US Magetry magazynowe Wysłano więcej Nowe wysokości i kontynuować konsolidowanie na wysokości z tyłu sezonu silnych zysków Q2, który ma ponad 88% spółek przewyższających oczekiwania. Usa500 posiada ponad 4 400, Usa30 ponad 35 000 i USA100 ponad 15 000.

Cena złota przeniósł się w tym tygodniu, gdy USD pozostał naciskany i amerykańskich Treasuries na żądanie. Cena przechowywana powyżej $ 1800 , księgowanie wysokości $ 1832 i kleje do $ 1806 . 20-dniowa średnia do przenoszenia wynosi do $ 1809.

Ceny zębów miały lotny tydzień, jako wymiana rakietowa w poradach zatoknych i cysterna wkradli się do wiadomości. Następuje skok $ 73.50 , po którym następuje szybki DIP do $ 68.60 przed odzyskaniem klucza $ 70.00 Uchwyt do przodu EIA tygodniowo zapasy później dzisiaj.

Wydajność 1

na US 10-letnia uwaga Skarbu pozostaje bardzo w centrum uwagi. Cotygodniowe niskie z 1,15% w poniedziałek zapewniło słabe wsparcie, ponieważ stawka pozostaje poniżej 1,20% przy 1,18%, tuż powyżej lipca nisko o 1,13% przed Dane NFP w piątek.

Click tutaj Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Stuart Cowell

Analityk rynku głowy

Zastrzeżenie: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji na podstawie informacji zawartych w tym Komunikacja. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.