Marketing LIFICYCLE Ułatwił: klucz do udanego biznesu

Wysłany przez:

Witamy w “marketingu cyklu ułatwione,” rozmowa z maską Clate, CEO i współzałożyciela Koreapu. W tej nowej serii Ramon i Clate będą głęboko nurkować w temacie marketingu cyklu dla małych firm. Marketing cyklu życia jest systemem Zostało stworzone, aby wziąć stres z budynku i rozwijania biznesu zaprojektowanego ze swoimi idealnymi klientami.

W niedawnym podcast, Ramon i Clate Skocz – rozpoczął rozmowę z wprowadzeniem do KEAP, sprzedaży i marketingowej platformy automatyzacji Łączy CRM, marketing, sprzedaż i e-commerce, aby pomóc przedsiębiorcom rozwijać swoją działalność. Z prawie 20-letnim doświadczeniem zbudowali systematyczny sposób myślenia o sprzedaży i marketingu, który jest w sercu ich oprogramowania i nazywa się marketingiem cyklu życia.

Smart Hustle Small Business Podcast · Marketing Lifecycle: Kluczem do udanego biznesu to po prostu niesamowite, jak skuteczne Jest to

w swoim wywiadzie z Ramonem, Clate wyjaśnił, dlaczego właściciele firm musieli uzyskać jasny obraz w swoich umysłach ich sprzedaży i marketingu. “To, co znaleźliśmy w kółko, było to, że właściciel firmy i zespół, naprawdę nie mieli systematyczny sposób myślenia o tym, jak ich sprzedaż i marketing pracował … mieli wszelkiego rodzaju działania, które zrobili, ale tam nie był spójny system tego, jak udało im to wszystko. ”

Odkryli, że małe firmy marnują tak dużo wysiłku!

“, więc co zaczyna występować w praktycznie każdym przypadku, prowadzi, zaczynają poślizgnąć się przez pęknięcia. Klienci zaczynają odczuwać zapomniane lub zaniedbane. Możliwości zagubione tam, gdzie jest UPSELL, ponieważ nie ma systematycznego, spójnego sposobu myślenia o całym procesie. ”

Aby pomóc swoim klientom działać bardziej efektywnie z ich oprogramowaniem i zdobyć je Myśląc o swoim systemie, około 12 lat temu zaczęli układać ten proces, zwany marketingiem cyklu. Pomaga właścicielom biznesowi otrzymują jasny obraz w swoich umysłach i zorganizować wszystko.

Dowiedz się więcej o tym, jak marketing cyklu życia może pomóc Twojej firmie. Dowiedz się więcej Uspokajać Chaos

, jak wyjaśnił CLATE, “Kiedy dostaniesz się do niego, każda firma ma proces, w jaki klienci wchodzą do tego biznesu i przepływać przez ten biznes. A czasami słyszysz, o którym mowa w podróży , czasami usłyszysz, o którym mowa w procesie lub cyklu życia. Ale chcemy pomyśleć o doświadczeniu, w którym klient przechodzi w swojej firmie w tym systematycznym sposób. Ponieważ jeśli to zrobimy, i ustanowimy to, Następnie możemy stworzyć niesamowite doświadczenie dla klienta, który możemy również zautomatyzować, a on oszczędza mnóstwo czasu dla właściciela firmy i ich zespołu. To zajmuje dużo stres i niepokój. A przede wszystkim pomaga ci rozwijać swoją firmę, zwiększyć sprzedaż i być bardziej opłacalnym. ”

I to będziemy patrzeć w trakcie tej serii.

marketingu cyklu życia jest podzielone na trzy segmenty: zbieranie przewodów, konwertowanie klientów i tworzenia fanów. W ramach zbierania przewodów masz trzy części: kierowanie, przyciąganie i wychwytywanie prowadzi. Ważne jest, aby kierować odpowiednimi ludźmi, więc możesz mieć klientów, którzy będą najbardziej korzystać z tego, co musisz zaoferować.

Ten cykl celowania, przyciągania i wychwytywania przewodów może być zautomatyzowany, zgodnie z konkretnymi osobami, do których ukierunkowałeś. Po uzyskaniu właściwych przewodów, możesz przejść do procesu ich angażowania. Jest to przemyślany proces krok po kroku, który powinien rozwinąć się naturalnie. Jak powiedział Clate,

“nie rób oferty na początku, to jest jak proponowanie komuś na pierwszą randkę. ”

Po otrzymaniu wartości klientowi, zaangażowany z nimi, możesz rozpocząć tworzenie ofert. Wtedy tworzysz fanów, dostarczając obietnice. Sekretny wzrost działalności jest skuteczny.

przekroczy oczekiwania

, gdy spełniasz oczekiwania klientów, a następnie wykraczają poza nich, wtedy naprawdę zaczynasz budować fanów.

i że w pigułce jest marketingiem cyklu życia, od początku do końca.

Sztuką jest wtedy, gdy masz setki lub (miejmy nadzieję) tysiące klientów, wszystkie na różnych etapach cyklu. Tam wejdzie Keap. Ich platforma pomaga ludziom wykonywać ich marketing cyklu życia w sposób zautomatyzowany, dzięki czemu ich działalność sprzedaży i marketingu zawsze dzieje się w tle.

Odwiedź ich stronę internetową i wykonaj ocenę marketingu cyklu życia. Mają bezpłatne sesje gdzie pomagają ludziom przez cały proces.

Jak mówi Clate, “Naszą pasją jest wyzwolenie i wzmocnienie przedsiębiorców”.

Słyszeć więcej o marketingu cyklu życia, słuchając podcast Ramon Ray z pierwszego odcinka “Marketing Lifecycle ułatwił”, rozmowa z maską Clate, CEO i współzałożycielem Keap.

Smart Hustle Small Business Podcast · Marketing cyklu życia: Kluczem do udanego biznesu

Marketing LIFT LIFICYCLE Ułatwił: Kluczem do udanego biznesu pojawił się najpierw na smarthustle.com.

.