Małe finansowanie biznesowe odbijają się z pandemii koronavirus

Wysłany przez:

TY KIISEL Główny adwokat biznesowy, autor i weteran marketingowy z ponad 30 lat w okopach pisania o małym biznesie i finansowaniu biznesowego.

Chociaż może nie wyglądać jak pandemia się skończyła, małe firmy są w dużej mierze z powrotem; Obsługa klientów i pracujących nad ich firmami. W ciągu ostatnich 18 lat, dowiedzieliśmy się wiele z doświadczeń, które dzieliliśmy brodzącymi wyzwaniami i chaosem z 2020 r. I pierwszej połowy 2021. SBA, poprzez program PPP i program EIDL pomógł wielu firmom pogodnie Burza finansowa, ale te programy są teraz nadmiernie lub obowiązywać.

Co się dowiedzieliśmy, że pomożemy posiadaniom małym biznesom dostęp do kapitału, który musi teraz paliwać i funduszować kapitał pracy?

Istnieje dobra wiadomość

, chociaż wielu kredytodawców nie jest powiązanych z SBA albo poważnie Zmniejszono ich działalność kredytową lub całkowicie zniknął z rynku, pożyczkodawcy dokonują ponownych pożyczek biznesowych, ponieważ gospodarka poprawia i mają pieniądze na pożyczanie kredytobiorców. Innymi słowy, szukają kredytobiorców. Jest to świetna wiadomość dla wielu małych firm, które potrzebują kapitału, aby skorzystać z możliwości, które pojawiły się w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Co więcej, kredytobiorca “wykwalifikowany” jest zdefiniowany inaczej przez różnych kredytodawców. To prawda, że ​​istnieje wiele kredytodawców wciąż poszukuje 720+ osobistych wyników kredytowych, wielokrotnie roku w biznesie, a milion dolarów rocznych przychodów, ale jest mnóstwo kredytodawców pragnął oferować małą pożyczkę biznesową kredytobiorcę z “targami” lub lepszym kredytem, ​​a rok w biznesie, który spełnia inne kryteria mniej uzależnione od historii kredytowej i opiera się bardziej na żywotność biznesu.

Oto, co niektóre z tych innych kryteriów wyglądają Podobnie jak:

jest Twoim domem finansowym? Wielu kredytobiorców nie zakwalifikowało się do PPP, ponieważ nie mieli rekordów księgowych, aby uzasadnić swoje wnioski. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, kwalifikacje do małej pożyczki biznesowej lub linii kredytowej dzisiaj będzie wymagać, aby twoje rachunkowość jest w porządku – uczynić go priorytetem. Zacznij od konta bankowego, jeśli jeszcze nie masz. Wielu kredytodawców odrzuci wniosek o pożyczkę biznesową, nie patrząc na niego, jeśli nie masz konta bankowego biznesowego.

Wiele przychodów rangi kredytodawcowych wyższe niż profil kredytowy. W przypadku małego biznesu profil kredytowy zawsze będzie współczynnik aktywować równania, ale jeśli możesz wykazać, że Twoja firma ma przychody i przepływy pieniężne, które będą wspierać okresowe płatności i zadłużenie usług, które mogłyby przebić mniej niż doskonałą wynik kredytową. Jeśli Twój profil kredytowy jest jednak w zbiorniku, nadal będzie trudny. I chociaż niektóre tego rodzaju finansowania będzie droższe niż pożyczka w banku, w zależności od pożyczkodawcy, który może być dość konkurencyjny.

Walidowanie przepływów pieniężnych będzie bardzo ważny. Kredytodawcy chcą wiedzieć, że masz możliwość dokonywania płatności pożyczkowych. Niezbyt często wymaga dostępu do konta bankowego, aby sprawdzić, czy masz wystarczający przepływ środków pieniężnych do długu serwisowego. Nie szukają zdolności do zmiany niczego na koncie, po prostu dostęp do wyglądu i zobaczenia, co tam jest. Jest dość oczywiste, dlaczego byłoby to korzyści dla pożyczkodawcy, ale to również wspaniała korzyść dla Ciebie. Usprawnienie procesu ubezpieczeniowego i może uczynić fundusze dostępne szybciej – może tak szybko, jak 24-48 godzin.

nie kręci się na liczbach. Bądź z góry ze swoim pożyczkodawcą, nawet jeśli masz skazanie, woszedłeś. Dobry ubezpieczyciel odkrył jakieś tajemnice, które i tak możesz ukryć w szafie, więc pomożesz im znaleźć najlepsze finansowanie Twoja sytuacja, jeśli jesteś z góry z tym, co dzieje się teraz w Twojej firmie. Większość pożyczkodawców rozumie w ubiegłym roku i połowa była trudna dla przedsiębiorstw. Chociaż mogą mieć uprawnienia do tych wyzwań, chcą dziś zobaczyć zasadniczo zdrowy biznes.

Upewnij się, że rozumiesz wszystkie opcje. Jestem przekonany, że istnieje więcej małych opcji kredytów biznesowych dostępnych już dziś niż kiedykolwiek wcześniej, ale jeśli jedynym miejscem, który wygląda, jest bankiem lokalnym, zobaczysz tylko dwie lub trzy potencjalne opcje – i mogą być prawe rozwiązania Twoja sytuacja. Rynek, jak NAV pomoże Ci znaleźć wiele opcji, które mogą być potencjalnym dopasowaniem do swojej sytuacji, dzięki czemu można rozważyć, który będzie miał największy sens dla Twojej firmy.

Nie bój się myśleć poza pudełkiem. Nawet jeśli nie kwalifikujesz się do małej pożyczki biznesowej, linia kredytowa może być opcją. Finansowanie sprzętu to kolejna opcja a także finansowanie, które wykorzystuje wartość należności kont. Jestem wielkim fanem kart kredytowych biznesowych, ponieważ bariera do wejścia jest znacznie niższa, jeśli masz dobry dla doskonałego kredytu osobistego. To opcja, której zdecydowanie nie pomoże.

Małe finansowanie biznesowe odbijające się z powrotem

jako Twoje plany biznesowe na przyszłość, istnieje finansowanie dla kapitału obrotowego, zakupu zapasów, zakupu lub w inny sposób rozbudowy finansowania. Być może będziesz musiał kopać trochę głębiej i szukać pożyczkodawców, którzy chcą pracować z firmami takimi jak twoje, w branży, w której jesteś, oferując kapitał, aby palił inicjatywy, które próbujesz palinować. Nie bierz pierwszego “Nie”, dostajesz od Banku jako ostatniego słowa, szukasz.

przyczynił się do

Ty Kiisel jest głównym zwolennikiem ulicy adwokata, autora i weteran marketingowy z ponad 30 latami writches. o małym biznesie i finansowaniu biznesowym. Jego misją w NAV jest uczynienie labiryntu małego finansowania biznesowego dostępnego poprzez tkanie osobistych doświadczeń i innych istotnych anegdotów w regularną dyskusję na temat jednego z największych wyzwań, przed którymi stoi przed nim właściciele firm.

Smart Hustle Resources

Dwa opcje finansowania dla każdego etapu działalności

8 pytań do zapytania o kredytodawcy alternatywnych

Jak uzyskać więcej finansowania dla swojego banku

Post Małe finansowanie biznesowe odbijające się z pandemii Coronavirus pojawił się najpierw na smarthustle.com.

.