Ma to cechy charakterystyczne z dniem trendów dla dolara amerykańskiego | Forexlive.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o January 29, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Kilka rzeczy należących do dolara, kilka pytań pozostają Adam Button Czwartek, 27/01/2022 | 20:38 GMT-0 27/01/2022 | 20:38 GMT-0 0 Wykresy dolara amerykańskiego dzisiaj są imponujące.

i dopasowanie z fundamentalną zmianą.

Mój na wynos od Powell Po 24 godzinach do strawienia jest taka sama:

Jest zawsze tak wiele rozmowy o następnym spotkaniu w Fed-Land lub czy otrzymujemy 3, 4 lub 5 wędrówek w tym roku, ale to, co naprawdę ma znaczenie terminalowe .

Powell Wczoraj zabrzmiał jak ktoś, kto został straszony czymś, co widział lub słyszał po stronie inflacji. Zna sytuację na rynkach i tak poszła dalej.

Dla mnie nie ma wątpliwości, że nie trafiliby na rynek, chyba że nie czuli, że nie mieli innego wyboru. Nastąpiła zmiana filozofii w Fed i nie sądzę, żeby wkrótce wracają wracać. Porozmawiaj o wycenie przejściowej – Nawet w przechodzi – zniknął. Nie wykluczyłby nawet 50 punktów podstawowych w marcu.

Więc istnieje prawdziwa zmiana po stronie podstawowej, a strona techniczna potwierdza ją.

EUR / USD / USD Dzisiaj podziórzy się 20-miesięcznym niskim, przecinającym wsparcie bez wahania.

Przedni koniec krzywej wiązania jest sygnalizowany tak samo, do 1,20% od zaledwie 0,93% w tym tygodniu.

Jedno miejsce, które mnie zmartwione jest długi koniec, nas 30-letni, rentowności mają dziś 7 bps i trzymając poziomy poniżej Fed. Jesteśmy na końcu kupowania Qe i zamierzamy zdobyć coś podobnego do czystych odczytów z obligacji, coś, co podkreślił dziś coś Stanley Druckenmiller. Jednak 30s mają tylko 2,09%.

Być może niektóre z nich są globalne przepływy, a inflacja nadal nie stanowi problemu w Japonii i kilku innych miejscach. Mimo to jest miejsce do oglądania, ponieważ długi koniec wyraźnie nie widzi funduszy Fed do 3% lub inflacji wysoki.

Ostatecznie jednak, to pytanie na później. Opowieść teraz jest breakout w dolara na całym miejscu. Tendencja ta może być strasznie przyjazna dla dolarów w lutym.

Reklama – Kontynuuj czytanie poniżej