ŁÓŻKA WING & Beyond: Czy może utrzymać swoje odbicie?

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 4, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Łóżka i poza , amerykański łańcuch krajowych sklepów handlowych założonych w 1971 roku, wysiedli do dobrego początku w tym miesiącu. W dniu 7 marca Akcje Spółki wzrosły ponad 30% następującego aktywistę Billioneraire Investor Ryan Cohen kupując prawie 10% udziałów firmy, z zamiarem poszukiwania uprawnień w nominowaniu nowych dyrektorów zarządu w celu restrukturyzacji działalności Spółki.

Cena akcji Spółki została utrudniona od początku 2021 r. Niezadowolona wydajność przypisuje się kilku czynnikach, takich jak osłabienie podstawy, zagadnienia łańcucha dostaw, potężny konkurs, słabe kierownictwo, nieskuteczne strategie biznesowe, rozczarowujące kwartalne zarobki, przesunięcie ruchu itp.

W ostatnim ogłoszeniu zarobków zarówno zarobki, jak i sprzedaż firmy przegapiły oczekiwania konsensusów. Strata netto wzrosła do – 276 mln USD od – 75 milionów dolarów rok temu. Trwające zamknięcia sklepu mogą nadal boli sprzedaż. Sprzężony Z powyższymi głowicami, kierownictwo wyniosło nawet jego perspektywy na cały rok.

Zajmie się czas, czy firma będzie lepsza w ramach nowego zespołu zarządzającego. Warto zauważyć, że akcje Spółki znane jest jako memi stock . Może to spowodować, że jego cena akcji doświadcza większej zmienności w krótkim okresie i utrudniać wartość jako całość.

zapasów Meme wynoszą zapasów, których wolumenek handlowy niekoniecznie zwiększa wydajność firmy, ale z powodu uwagi mediów społecznościowych , co może wynikać z różnych czynników niezwiązanych z wydajnością firmy, sytuacją finansową lub innymi podstawami biznesowymi.

Analiza techniczna:

Technicznie, # Bedbathbeyond Obsługiwane powyżej $ 22.20 (FR 23,6%) rozszerzone z High Point w 2021 stycznia do niskiego punktu w lutym 2022. Zarówno 20-dniowy SMA (Green) i 50-dniowy SMA (niebieski) utworzyli Złoty Krzyż i wyciągnął wyżej. Ruch cenowy może być możliwy, dopóki wsparcie MA pozostaje nieprzerwane. Najbliższa odporność na obserwę wynosi $ 28.25 (FR 38,2%), a Intraday wysoki utworzony w dniu 7 marca $ 29.16 , a następnie 33,15 (FR 50,0%). Ten ostatni jest psychologicznym poziomem cen, który wyróżnia się bullish i nosistą strefę. Na minusie, jeśli cena przerwuje poniżej 22,20 USD, a 20-dniowy SMA, $ 17.40-18.80 może służyć jako kluczowa strefa wsparcia, która również zbiega się z 50-dniowym SMA.

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza gospodarczego

Laince Zhang

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa Do celów informacyjnych wyłącznie i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalszy dystrybucja.

.