Kiyosaki wzywa do inwestowania w Bitcoin | Forexlive.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 10, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Miasto Lugano w Szwajcarii rozpoznało Bitcoin i wiodącą Stablecoin Tether (USDT) jako legalny przetarg. FXPRO poniedziałek, 07/03/2022 | 09:17 GMT-0 07/03/2022 | 09:17 GMT-0 0 FL ostry spadek w weekend, Bitcoin wymazał początkowe zyski, oddali pozycje do noszenia po trzecim prostym tygodniu zysków. W sobotę i niedzielę wystąpiły spadki do 34 tys. USD na rynku niskiego płynnego. Tak więc stawka pierwszej kryptokrency spadła do 38 tys. USD z utratą 3,8%. Jednak w ciągu ostatnich 24 godzin BTC osiągnęło 39 000 USD, podczas gdy Ethereum stracił 4,5%. Inne wiodące wysokości z pierwszego dziesięciu spadku z 2% (XRP) do 6,8% (Luna).

Według CoinmarketCap, całkowita kapitalizacja rynku Crypto zmniejszyła się o 3,8% do 1,71 biliona USD. Indeks dominacji Bitcoin zatonął od 42,9% w piątek do 42,3% ze względu na sprzedaż bitcoin weekend.

Cryptourrency strach i wskaźnik chciwości wynosi 23, pozostając w stanie “ekstremalny strachu”. Patrząc wstecz, w środku tygodnia, indeks miał chwilę w pozycji neutralnej.

Zespół analityków FXPRO wspomniał, że sprzedaż wywoływała raporty, że pulę BTC.com zakazał rejestrację rosyjskich użytkowników. Cryptourrenki nie pozostają z dala od polityki, i są słabo potwierdzające rolę alternatywy dla systemu bankowego, wspierając sankcje UE i USA wobec Rosji i wykazując ich własną inicjatywę. Wiadomości pojawiły się, że Szwajcaria zamarzałaby aktywa kryptograficznego Rosjan, którzy spadają pod sankcjami.

W drugiej połowie tygodnia Bitcoin stracił prawie cały wzrost wraz z tłem spadku wskaźników zapasów. Chociaż w zeszłym tygodniu rozpoczął się na pozytywnej fali: BTC dodał prawie 8 000 $ (21%) Od poprzedniego poniedziałku, ale nie mógł przezwyciężyć silnej oporu w połowie lutego wysokości w około 45 000 $, a 100-dniowa średnia ruchoma. Mówiąc o perspektywach, presję na wszystkie ryzykowne aktywa będą nadal wywierane przez sytuację na Ukrainie, gdzie odbywa się działalność wojska na dwa tygodnie.

Warto wspomnieć, że światowej sławy inwestor i pisarz Robert Kiyosaki powiedział, że USA jest “niszcząc dolara” i wezwał do inwestowania w złoto i bitcoin.

w tym samym czasie, założyciel firmy inwestycyjnej Capital Capital (Anthony Salamucci) jest przekonany, że Bitcoin osiągnie 100 000 $ do 2024 r. W tej chwili zainwestował około 1 miliarda dolarów w BTC. PLIS, grupa amerykańskich senatorów rozwija rachunek, który otwiera dostęp do rynku Crypto Investors.

i jeszcze jedna wiadomość rozważyć: miasto Lugano Szwajcaria rozpoznała Bitcoin i wiodącą Stablecoin Tether (USDT) jako legalny przetarg.

Ten artykuł został napisany przez starszego rynku FXPRO ALEX Kuptsikevich.

.