Kiedy należy uruchomić aplikację; i podnieś ceny – podróż Hannah

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 18, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Hannah Perry jest założycielem chichotliwego świń i studio imprezowego, położonego w Connecticut (USA).

Dołącz do Hannah i Ramon Ray, założyciela Smarthustle.com, na tej nowej serii Smart Hustle Podcast, podróż Hannah!

Podążamy za Hannahem w swojej podróży przez Hustle, inteligentny zgiełk rozwoju biznesu.

W tym trzecim odcinku podróży Hannah, spójrzmy na nową aplikację i ceny swojej firmy. Podczas COVID, gdy ludzie byli przede wszystkim w domu, Hannah widziała potrzebę pomocy dzieciom pozostać kreatywnym i zaangażowanym. Zbudowała więc chichotną aplikację świni.

Smart Hustle Small Business Podcast · Dlaczego Uruchom aplikację i podniesienie ceny – Hannah’s Podróż w jaki sposób aplikacja integruje się z firmą?

Aplikacja nie jest wolna, ale kosztuje 3,99 USD. Jest to świetna wartość, biorąc pod uwagę skład aktualizacji i planowanej treści. Na przykład nowe znaki i zajęcia wideo będą ekscytującą aktualizacją na jesień.

Również za pośrednictwem klientów aplikacji mogą odkryć inne obszary firmy.

Marketing

Hannah nie robi własnego marketingu biznesowego, ale zamiast zatrudnienia pomocy. Według niej jest to kosztowne zatrudnienie firmy. Ponadto może potrwać kilka miesięcy, aby zobaczyć wyniki, takie jak nagromadzenie publiczności. Ogólnie rzecz biorąc, Hannah sugeruje, że jeśli nie jesteś wspaniały w marketingu, warto inwestować w kogoś, kto ma doświadczenie.

Decyzje cenowe

Nawet jeśli rzeczy są lepsze po rozpoczęciu Covid, jest to również trudne. Wraz ze wzrostem dzierżawy, mediów, dostaw i kosztów wynagrodzeń, pomysł podnoszenia cen usług może być zniechęcająca. Dla Hannah rdzeń firmy ma być niedrogie. Więc przeraża, że ​​musi podnieść ceny.

Przez cały lata podstawowe przedmioty Hannah pozostały taką samą cenę, podczas gdy jej najlepsza obsługa – wzrosła obóz letni. Również w przeszłości, zamiast podniesienia cen udostępniła pozycje wyższego poziomu do zakupu.

Opowiadanie klientów o cenach podnosi lub nie

Jedno pytanie wywołane cenami było to, czy powiadomić klientów o podniesieniach cen czy nie. Dla Hannah był to bezmyślny. Jako rodzinny mały biznes, naprawdę szanuje swoich klientów. Mają z nią dobre relacje. “Byłoby to nieprofesjonalne, aby nie powiadomić ich”, komentuje I podnieś ceny – Hannah’s Lokalizacja pojawiła się najpierw na smarthustle.com.