JPMorgan Chase & Co. Q2 Preview zarabiania

Opublikowany przez Andrzej Nowak o July 18, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Podczas gdy inne instytucje finansowe musiały starać się zareagować na szybko zmieniające się środowisko regulacyjne i klientów, JPMorgan Chase & Co. prosperował. Bank korzysta z bycia największym bankiem w Stanach Zjednoczonych dzięki kapitalizacji rynkowej. JPMorgan Chase & Co. powszechnie określany jako Chase, jest szóstym co do wielkości bankiem z siedzibą w USA pod względem aktywów i trzecim co do wielkości pod względem kapitalizacji rynkowej.

W rezultacie inwestorzy byli skłonni przeoczyć wcześniejsze pomylenia, gdy rozważają przyszły potencjał firmy. Dzięki ostatniemu raportowi zarobków podkreślającego kilka firm, które strzelają do wszystkich cylindrów, może być czas, aby inwestorzy przyjęli kolejne spojrzenie na to, co może zrobić ta firma.

Normalizacja pomogła jej przetrwać 2021; Co przyniesie 2022?

Po stałej stabilizacji operacji handlowych i globalnej normalizacji od drugiej połowy 2021 Być jasnym punktem dla JPMorgan w drugim kwartale 2022 r.

Wydarzenia z pierwszego kwartału 2022 r., W szczególności rosyjskiej inwazji na Ukrainę, nadal siadały spustoszenie w łańcuchach dostaw i przyczyniają się do globalnej niepewności. Spowodowało to znaczną zmienność rynku w drugim kwartale.

Gdy konflikt Rosji z Ukrainą trwa, JPMorgan opublikował w kwietniu mieszane wyniki w pierwszym kwartale i ostrzegł o “poważnych trudnościach geopolitycznych i ekonomicznych”. , a rosnące stopy procentowe doprowadziły do ​​wzrostu aktywności klientów i wolumenu obrotu.

CEO i prezes Jamie Dimon Komentarze DEO i prezes Jamie Dimon dodał również: “Naszym skupieniem w tym kwartale pozostało na pomoc naszym klientom nawigować w trudnych rynkach i nieprzewidywalne wydarzenia, które obejmowały Praca z rządami w celu wdrożenia sankcji gospodarczych bezprecedensowej złożoności.

Podczas gdy nasza firma będzie nadal radzić sobie z tym globalnym zamieszaniem, nasze serca przechodzą do ekstremalnego cierpienia narodu ukraińskiego i wszystkich osób dotkniętych wojną ”.

Fakty

JPMorgan Chase & Co. ogłosił zysk w wysokości 2,63 USD na akcję w wysokości 32,3 mld USD za pierwszy kwartał 2022 r., Podczas gdy średnie oczekiwania na EPS wyniosły 2,73 USD w wysokości 31,2 mld USD.

W następnym raporcie firma ta ma ogłosić kwartalne EPS w wysokości 2,80 USD (zgłoszone EPS za ten sam kwartał ubiegłego roku wynosił 3,78 USD) z obecną prognozą przychodów na poziomie 31,74 mld USD, co jest nieco wyższe niż 30,48 mld USD, które zostały zarejestrowane poprzednich poprzednich rok.

Reputacja JPM na linii?

The Wall Street Journal poinformował, że urzędnicy Departamentu Sprawiedliwości USA badają byłych metali szlachetnych JPMorgan handlowcy.

Te handlowcy są podejrzewani o zaangażowanie w rodzaj manipulacji cenami znaną jako fałszowanie.

Chociaż obecne objawienie może nie mieć żadnego wpływu na wyniki zgłoszonych przez JPMorgan, może niewątpliwie zaszkodzić wizerunku banku.

#jpmorgan Analiza akcji

Rytmy i brakuje zysków, ale mogą nie być jedynym czynnikiem zmiany cen akcji. Pomimo rytmu zarobków wiele firm kończy się z powodu innych zmiennych, które rozczarowują kupujących. W tym samym duchu wiele akcji kończy się wyższym po braku zysków z powodu nieoczekiwanych wyzwalaczy lub silnego obrazu technicznego.

Po nieznacznym odzyskaniu w maju 2022 r. Cena #JPMorgan spadła. W momencie pisania ceny wynosi 112,92.

Od początku 2022 r. #JPMorgan jest w trajektorii w dół. Cena spadła o 35,33% YTD. Cena ma w czerwcu spadł o ponad 17%.

Cena jest znacznie poniżej 50 i 20-dniowego magistra na wykresie dziennym, linie trendów dostaw nienaruszone, podaż #JPMorgan leży około 120. Wybicie może być podstawą do gromadzenia wymagań. Z drugiej strony przerwa 110 może przyciągnąć więcej zaopatrzenia.

Kliknij Tutaj Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Adnan Rehman

11011 Badania inwestycyjne. Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanej Źródła i wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej dystrybuowana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.