Jak uruchomić porady dotyczące restauracji -9.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 2, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Rozpoczęcie i zarządzanie restauracją jest łatwa sprawa, jednak satysfakcjonuje z tak wielu powodów.

Rozmawiałem z Camille Holder-Brown, współzałożycielem Kale Cafe w Daytona Beach, Floryda i Gladys Harrison, właściciela Big Mamma’s Kitchen in Omaha, Nebraska.

Również dołączenie do nas był Jeff Dickerson, szef koniczyny, firma technologiczna, która uprawiają firmy serwisowe z punktami systemów sprzedaży i więcej.

Omówiliśmy wyzwania i smaczny sukces biznesu restauracji.

Smart Hustle Small Business Podcast · Jak uruchomić restaurację Business – 9 wskazówek

Kale Cafe rozpoczął się z potrzeby zarabiania na życie.

mężów Camille został zwolniony z pracy inżynieryjnej, czuli, że świetny czas na rozpoczęcie biznesu żywnościowego. Ich biznes rozpoczęła się 9 lat temu.

Weź swoje dzieci na rynki rolników i używanie blendera Blendtec zaczynają robić zdrowe napoje.

Ta firma wzrosła poprzez podniesienie 20 000 $ na platformie Crowdfunding, Kickstarter i 10 000 $ darowizny od lokalnego nauczyciela.

Kuchnia Big Mama została uruchomiona z domu Matki Glady’ego, Patricia,

Patricia uwielbiał gotować i uwielbiała karmić ludzi. Była w Ameryce korporacyjnej przez całe życie. Gotowanie jedzenie było dla niej terapeutyczne i cieszyła się karmieniem ludzi.

Po raz pierwszy rozpoczął dekorowanie ciast. W końcu wzrósł swoją firmę z domu do swojego kościoła i wreszcie, popyt był tak silny, że wzrósł do pełnej lokalizacji restauracji.

Oto kilka kluczowych wskazówek dotyczących sukcesu w rozpoczęciu i rozwijaniu ich działalności.

Passion

pasji jest niezbędnym składnikiem sukcesu restauracji. Tak, jedzenie musi smakować dobrze, Twój marketing musi być dobrze wykonany i musisz zatrudnić właściwego personelu. Jednak

, biznes może być tak wyczerpujący, zwłaszcza na początku, że naprawdę musisz kochać, co robisz, aby zobaczyć cię przez trudne czasy.

Outsource

Nie próbuj robić wszystkiego. Kusza jednak tak wiele na sobie, niech profesjonaliści robią to, co robią najlepiej. Księgowość, ubezpieczenie, praca prawna. Nie tylko zapewne, że robisz rzeczy dobrze, ale możesz również dać sobie czas na skupić się na rzeczach, które najlepiej robisz.

Związek z bankier

nie czekaj, aż będziesz potrzebował banku, mieć związek z bankier. Zacząć teraz. Czy to pożyczka, linia kredytowa lub inne potrzeby finansowe. Twój bank jest świetnym źródłem, aby ci pomóc. Miłego związku z bankierem, zanim ich potrzebujesz, jest ważne.

Fail Forward

Nie zamierzasz “zdobyć dobrze” po raz pierwszy. Nawet poprzez wzrost swojej restauracji, nie będzie “idealny dzień”. Jednak nie powiedziecie się do przodu. Oznacza to, że możesz mieć 1 lub 2 duże wyzwania, które będziesz musiał pokonać i nauczyć się nawigacji.

Jest to wszystko w podróży ogólnego sukcesu w Twojej firmie.

Oczywiście, jak twoja firma rośnie i dojrzysz jako lidera, “zawiedzie mniej” i zacznij widzieć jaśniejsze dni szczęścia klienta i przepływ przychodów.

Praca Smart

Glady’s dzielił się z nami, że jej sukces znajduje się w pracy mądrzejszej. Z tak wielu wymaganiami na czas właściciela i rozciąganie między klientami, personelami, dostawcami i restauracjami, ważne jest, aby każdy dzień jest podróżą o inteligentnych decyzjach.

Rodzina

Camilli i jej mąż ma 6 dzieci. Gladys ma wnuk. Obie te panie wyrażone, jak budowanie firmy, która mogłaby służyć ich rodzinom była tak ważna do nich. Jeff podzielił bóle utraty żony i że teraz, że podnosi swoje dzieci same, rodzina jest dla niego ważniejsza niż kiedykolwiek.

Wynajem odpowiednich ludzi

zatrudniających odpowiednich ludzi, którzy kochają twoich klientów i będą im służyć, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu całej firmy. Wynajem, nie do talentu, ale wynajmuje aptitude i serce. Możesz nauczyć kogoś, jak prawidłowo przynieść płytę do stołu, ale nie możesz ich nauczyć się uśmiechać i być miły.

Technologia i automatyzacja

Oba właściciele zachwyciły się sposobem, w jaki technologia umożliwiła im masowo skalować swoje firmy. Na przykład zarządzanie zapasami jest stałą walką właścicieli biznesu. Jednak za pomocą koniczyny, są w stanie szybko zobaczyć, co zostało sprzedane. Ale wykracza poza widzenie tego, co zostało sprzedane. Są również w stanie zrozumieć dynamikę cenową i zobaczyć, co jest opłacalne w swojej działalności i odpowiednio dostosowywać ceny i menu.

. Wraca do “pracownika mądrzejszego”, wspominaliśmy wcześniej. Na przykład, może Twoja firma nie powinna być otwarta we wtorki o 16.00. Może zamiast tego pokazuje się nieco później we wtorki, aby lepiej służyć swoim klientom, którzy potrzebują więcej usług, później .

Zgadnięcie o kluczowych wskaźnikach wydajności Twojej firmy to sposób na awarię biznesową. Zamiast tego powinieneś wykorzystywać moc danych do podejmowania świadomych decyzji.

Jeff powiedział, że koniczyna wie, że prowadzenie biznesu ma wiele złożonych wyzwań . Jednak to oprogramowanie i sprzęt pozwalają prowadzić działalność, dużo łatwiej, nawet z tymi wyzwaniami i złożonością.

Pamiętaj, dlaczego jesteś w biznesie

, jesteś w biznesie, więc Twoja firma może ci służyć. Nie powinieneś być niewolnik do Twojej firmy. Camille powtórzył to sentyment. Powiedziała, że ​​w pewnym momencie nie czuła, że ​​jej biznes służył jej rodzinie i jej potrzeby. Jednak ona jest teraz Potrafi zrelaksować się trochę i umożliwić biznesowi, aby być aktywem do swojej rodziny i umożliwić jej mężowi, aby żyć życiem, które chcą.

Chcesz wykorzystać moc technologii w firmie restauracji? Sprawdź koniczyna.

Post, jak rozpocząć porady dotyczące restauracji -9. pojawił się pierwszy na smarthustle.com.

.