Jak się sprzedać

Opublikowany przez Andrzej Nowak o November 1, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

W bardzo małych firmach właściciel i biznes są takie same. Tak więc, kiedy marketingujesz swój biznes, naprawdę się marketujesz – ale nie jest to łatwe dla wszystkich. Oto porady dotyczące lepszego sprzedaży siebie i swojej firmy.

Im mniejsza Twoja firma, tym bardziej Ty i Twoja firma jesteś synonimem. Ludzie mogą w ogóle nie znać nazwy Twojej firmy; Mogą po prostu cię poznać i z tego powodu musisz wiedzieć, jak sprzedać “ciebie”. W miarę rozwoju Twoja firma zyska tożsamość poza tobą, ale na razie jesteś wszystkim. historia każdej sytuacji. To oni odbijają się od grupy do grupy pozornie znają wszystkich – lub mogą porzucić nazwę, którą oni i grupa mają wspólnego. Są gładkie – czasem tandetne i denerwujące – ale jakoś wydają się wydawać mieć niekończący się rurociąg biznesu. O ile nie chcesz tego słyszeć, być może będziesz musiał stać się bardziej podobny do tych ludzi. Nie martw się; Nie opowiadamy się za przekształceniem cię w kogoś, kogo nie. Oto kilka umiejętności do nauczenia się podczas sprzedaży.

1. Bądź pewny

, nazwijmy to tym, czym jest. Ci Schmoozers emanują pewnością siebie. Mogą walczyć z pewnością siebie tak samo jak następną osobą, ale wiedzą, że pewność siebie jest tym, co dostaje ich do drzwi. Wiedzą, że zaufanie jest profesjonalnie atrakcyjne, więc grają tę rolę, nawet jeśli nie czują roli. “Fake It, dopóki nie zrobisz” to duża część sprzedaży. Oczywiście istnieje drobna granica między pewnym a zarozumiałym.

Powiązane: 6 prostych sposobów na budowanie zaufania

2. Bądź trwały

gotowe z kliszami. Co powiesz na “piskliwe koło dostaje olej”. Dla każdej okazji (chyba że jest to pewien równowartość kanału korzeniowego) jest mnóstwo ludzi. Każdy klient, którego próbujesz wylądować, jest przez innych takich jak ty. Twoim zadaniem jest być wytrwałe – nawet trochę denerwujące. Wysyłaj e -maile; Wysyłaj SMS -y; Poinformuj ich, kiedy coś się zmienia, co jest dla nich cenne. Po prostu utrzymuj z nimi kontakt. Nawet jeśli nie są teraz gotowi do zakupu, prawdopodobnie pomyślą o tobie później.

Powiązane: Jak uzyskać spotkania sprzedażowe

3. Nie bądź nudny

dla rzeczywistości – nawet jeśli nie jesteś świetny w sytuacjach społecznych, musisz znaleźć sposób, aby być wyjątkowy. Bądź dumny ze swojej introwertycznej natury. Nie ma z tobą nic złego, ale to nie daje ci licencji, aby nie wyróżniać się. Ludzie, którzy się nie wyróżniają, nie mogą się sprzedać, ponieważ nigdy nie są zauważone. Maszyna serowa na imprezie jest zauważana.

i, oczywiście, twój Produkt również musi być wyjątkowy. To świetne, że projektujesz strony internetowe, ale co czyni cię wyjątkowym? Jeśli nie jesteś wyjątkowy, jesteś nudny. Nie bądź nudny.

4. Oferuj rozwiązanie

Twoi klienci są wystarczająco inteligentni, aby zidentyfikować problemy. Potrzebują, aby ktoś mógł zagłębić się w szczegóły i zaoferować rozwiązanie. Nie coś, co może działać – coś, co zadziała.

oferuje więcej rozwiązania niż konkurencja. Utwórz szczegółowy raport, pokaż, że byłeś bardzo przemyślany w kwestii ich problemu i zaoferuj bezpłatne porady na najwyższym poziomie. Stań się częścią ich rozwiązania przed sprzedażą produktu. Rozmowa jest tania. Twój klient chce o tobie wiedzieć, ale bardziej zainteresowani tym, jak rozwiązasz problem.

Zainteresowany założeniem własnej firmy? Sprawdź nasz przewodnik już dziś! 5. Zatrzymaj się z CV mów

Gotowy lub jako bardzo dbał o szczegóły. Twój klient chce szczegółów. Z kim pracowałeś, miał problemy takie jak ich i jak je rozwiązałeś? A tak przy okazji, dbałość o szczegóły jest prawdopodobnie czymś, od czego można się trzymać, ponieważ ryzykujesz rozmowę z kimś, kto ma większą dbałość o szczegóły niż ty. Czy twoje materiały informacyjne są zrzucone dokładnie w tym samym miejscu? Czy twoje ubrania są w 100% wolne od zmarszczek? Może chcieć trzymać się z dala od tego rodzaju języka.

6. Praca nad komunikacją niewerbalną

W rzeczywistości to twoja niewerbalna komunikacja mówi o tobie więcej niż cokolwiek innego. Usiądź prosto, skontaktuj się z wzrokiem, nie krzyżuj ramion, chodź w spokojnie, ale celowym tempie, unikaj nadmiernego rozmowy z rękami i mieć mocny uścisk dłoni. Twoje niewerbalne prawdopodobnie sprzedają cię bardziej niż cokolwiek innego.

7. Bądź pozytywny

Wszyscy żyjemy w tym samym świecie. Wszyscy lubią na coś narzekać, prawda? Media społecznościowe to szamba narzekania i wszyscy wiemy przynajmniej kilka osób, które mogą znaleźć negatywne w czymkolwiek.

Ale wszyscy szukaliśmy pozytywnych ludzi do postawienia w naszym życiu. Poszukujemy powietrza świeżego powietrza, który mamy problemy z byciem dla nas samych. Znajdź sposoby na znalezienie pozytywnego. Bardzo się uśmiechnij, bądź wdzięczny za to, co masz, porozmawiaj o rzeczach, które lubisz, i powiedz swojemu klientowi, że wszystko będzie dobrze. Pozytywność jest równa pewności siebie. Nie wyglądaj ani nie zabrzmieć nieszczęśliwie. Nikt już tego nie potrzebuje w swoim życiu. Pozytywni ludzie zawsze będą dawać więcej możliwości.

Dwuża linia

Tak, Twoje wiadomości musi być na punkcie, ale sprzedaż siebie jest bardziej zaangażowana niż tylko wypowiedzenie właściwych słów. Chodzi o właściwe powietrze o tobie. Bądź pewny siebie, bądź rozwiązywanym problemem, i bądź pozytywny. To świetne początki tego, co może stać się świetnym związkiem roboczym.

Porównaj pakiety Zenbusiness

Zidentyfikuj pakiet odpowiedni dla Twojej firmy, a następnie rozpocznij

Starter

$ 0

Nie odnawia*

Plus opłaty za zgłoszenie stanu

w około 2 do 3 tygodni

Start teraz najlepsze funkcje

Standardowa prędkość

10

Zgodność z bezproblemową zgodnością

Śledzenie wydatków i odliczenia

Pro

$ 1991

RADEK RAD

Plus opłaty za składanie wniosku

ROBOWANE W OKŁAD 4 do 6 dni

Teraz najlepsze funkcje

Szybsza przyspieszona prędkość zgłoszenia

110

1 Zwracał się Umowa operacyjna

Premium

299 $

Rocznie

Plus opłaty za zgłoszenie stanowe

Gotowe w około 1 do 2 dni

Rozpocznij teraz funkcje

Najszybsza szybkość zgłoszenia

11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111 Nazwa domeny i adresu e -mail

10 Strona internetowa biznesowa

*Oferta specjalna 0 USD plus opłaty państwowe. Z łatwością dodaj inne usługi podczas rozpoczynania i rozwijania firmy.

Post Jak sprzedać, pojawił się pierwszy na Zenbusiness Inc ..