Jak nawiązać mały system telefonu biznesowego

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 5, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Komunikat ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdej firmy. Powinieneś więc wdrożyć mały system telefoniczny, który może przyspieszyć procedury i poprawić komunikację między konsumentami a agentami. Co więcej, dobra komunikacja buduje kulturę biznesu, którą doceniają zarówno pracownicy, jak i klienci.

W ramach rozwiązania komunikacyjnego omówimy, jak skonfigurować mały system telefoniczny w tym artykule.

Mały system telefonicznych (definicja i jak to działa)

Zarządzanie telefoniczne, przekazywanie kontaktu, konferencje na czacie, pocztę głosową i inne możliwości wsparcia są zawarte w małej firmie sieci telefonicznej, która łączy kilka linii telefonicznych z funkcjami wsporczymi, takimi jak poczta głosowa.

małych sieci telefonicznych są podzielone na wiele kategorii, w tym systemów KSU, konwencjonalny PBX, autohated VoIP i Cloud PBX Systemy telefoniczne.

. Telefony z scentralizowanym sterownikami zapewniają zwiększoną funkcjonalność bez dodatkowego kosztu centralnej jednostki sterownika. Są więc szczególnie dobrze przystosowane do małych firm z mniej niż dziesięciu pracownikami.

Korzystanie z jednostki sieciowej, systemy KSU mogą jednocześnie obsługiwać liczne linie telefoniczne. W rezultacie są one idealne dla małych dla średnich organizacji, ponieważ zapewniają wszechstronność wzrostu.

konwencjonalnych PBX wykorzystuje usługę telefoniczną i serwery PBX do komunikacji z użytkownikami. Jest wyposażony w wysokie ceny z góry i bieżące opłaty konserwacyjne i opłaty. Samoobsadzony VoIP łączy połączenia przez Internet, ale serwer znajduje się na tych samych pomieszczeniach, co użytkownikom. Działa tylko z telefonami SIP i jest identyczna z regularnym PBX pod względem funkcjonalności, ale jest znacznie mniej kosztowna.

sieci VoIP na bazie chmur umożliwiają użytkownikom wykonanie i odbieranie połączeń przychodzących przez Internet za pomocą aplikacji mobilnych i online. Wśród małych firm są najbardziej wszechstronnym i opłacalnym dostępnym alternatywą.

Niektóre z najlepszych dostawców telefonii dla małych firm są Nextiva, Grasshopper i Ultatel.

ustanowić mały system telefoniczny w 5 prostych krokach

dostawców usług telefonicznych VoIP VoIP dostarczają wirtualną infrastrukturę pulpitu dla telefonii korporacyjnej, umożliwiając w pełni funkcjonowanie w ciągu kilku minut, zgodnie z kilkoma prostych kroków. Wszystko, czego potrzebujesz, jest niezawodna, szybka usługa internetowa do wykonania tego zadania.

Poniżej przedstawiono procedury, aby utworzyć małą firmę telefonii:

1- Uzyskaj usługę telefoniczną

, aby rozpocząć korzystanie z usługi VoIP, musisz najpierw aktywować go swoim usługodawcą. Po aktywacji otrzymasz witura zawierający link do procesu konfiguracji.

Jeśli chcesz uzyskać najwyższą jakość połączenia, należy wykorzystać router, który obsługuje jakość usług (QoS).

W zależności od dostawcy możesz wykonać następujące zadania:

Ustanawianie hasła do konta Wykonywanie problemów z wysokim zabezpieczeniami i odpowiedzi Wprowadź informacje biznesowe Definiowanie przyrostek domeny, ramki czasowe, a uczestnicy Dodaj partia Przypisywanie członkostwa i Ekspansjowanie Ustawianie wirtualnego asystenta Dostosowywanie zasady obsługi połączeń Ładowanie Indywidualizowane powitanie

2- Ułóż swoje telefony na pulpicie IP

Użyj dołączonego kabla, aby podłączyć słuchawkę telefonu do telefonu do telefonu. Podłącz jeden koniec kabla internetowego do portu WAN w telefonie, a drugi koniec do routera lub gniazda internetowego na komputerze.

Jeśli nie masz dostępu do Router lub złącze internetowe, możesz podłączyć port LAN w telefonie IP do portu LAN na komputerze.

3- Przesyłaj bieżącą opłatą nr

, zostanie wydany z przejściowymi liniami telefonicznymi korporacyjnymi, aby korzystać, gdy sieć telefoniczna jest skonfigurowana po wybraniu telefonu korporacyjnego. Istniejące numery telefonów bez opłat można przenieść do nowego numeru kontaktu firmy, jeśli już masz jakieś.

Poniżej znajdują się kroki do przesyłania istniejących linii. Zaloguj się na swoje konto, przejdź do moich ustawień, kliknij Przenieś istniejący numer i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie dla każdego nowego numeru, którego pragniesz dodać do istniejącego konta.

4- Unikaj systemu telefonu w małym biznesie

jako administratora, możesz dostosować parametry sieci telefonicznej firmy i oparte na rozszerzeniach na konkretnych wymaganiach.

, zaloguj się na ich koncie, każdy użytkownik może dostosować swoje pozdrowienia poczty głosowej, grać w posiadanie muzyki i zmienić reguły obsługi połączeń różnych rozszerzeń.

5- Dołącz dowolne zagraniczne numery telefonów, w razie potrzeby

, jeśli chcesz dodać numery zagraniczne do systemu telefonicznego, aby wykonać połączenia wychodzące i przychodzące, możesz kupić licencję dla swoich międzynarodowych pracowników.

Następnie wybierz określony numer telefonu i kluczyk uwierzytelniania z menu rozwijanego. Możesz także kupić numery identyfikacyjne dzwoniące zagranicznych z różnych krajów do użycia jako identyfikator dzwoniącego.

dolnej linii,

Jeśli chcesz ustanowić tańszą, niezawodną sieć telefoniczną, mały system telefoniczny VoIP jest doskonałą opcją. Zawsze dobrze jest mieć system telefonii, który można łatwo zintegrować z aplikacją CRM.

. Jednak nadal możesz zdecydować, które wybory do wdrożenia w zależności od wymagań Twojej firmy, budżet i liczby pracowników.

Sportor

Michael Gonzalez jest treścią pisarzową i strategą SEO z dużym doświadczeniem w pisaniu technologii, it, telekomunikacji i biznesu. Pisze o telekomunikacji, Cyber ​​Security, Remote Work Technologies i więcej. Kiedy nie ma książki do czytania ani artykułu do napisania, że ​​lubi spędzać czas z rodziną i podróżować do nowych miejsc. Podłącz go na Twitterze.

Smart Hustle Zasoby:

Wywołanie telefonów biznesowych jest [nadal] Ważne

Jakie są najczęstsze metody płatności w handlu elektronicznym?

Co warto uważać przy wyborze banków internetowych na tradycyjnej bankowości

słupek Aby ustanowić mały system telefonu biznesowego, pojawił się najpierw na smarthustle.com.

.