Jak Keap zachęca do sukcesu podczas COVID-19 [Bonus Porady zawarte]

Wybuch koronawirus siał spustoszenie w większości małych firm. Zakłócony łańcuch dostaw, zmniejszenie popytu klientów i suszone przepływy pieniężne to tylko niektóre z wielu implikacji COVID-19.

Chociaż małe firmy są teraz odzyskuje, to był wyboisty jazdy przez pierwsze kilka miesięcy – w trakcie i po blokady. Keap Going Small Business Grant Contest zachęcił wiele małych firm do pozostania na powierzchni w tak bezprecedensowym kryzysie. Co więcej, Keap uruchomił również różne inne pomocne programy wspierające społeczność małych firm.

Jak Keap zachęca do sukcesu podczas COVID-19 [Bonus Porady zawarte]

Keap Going Small Business Grant Contest

Firma szybko zareagowała na pandemię koronawirusową. Stworzyła fundusz w wysokości 100.000 dolarów, aby pomóc małym firmom najbardziej dotkniętych pandemią.

W tym programie właściciele małych firm mogą ubiegać się o $500 “Keep Going Grant”. Dotacja nie obejmowała tylko pieniędzy. Keap zapewnił również właścicielom małych firm plan rozwoju, aby przetrwać i rozwijać się podczas pandemii.

Po rozpoczęciu Keap Going Small Business Grant Contest w marcu, firma pomogła 200 małym firmom, przyznając im po 500 dolarów każdy.

Firmy, które otrzymały dotację Keap wykorzystał go na wiele inspirujących sposobów, które obejmowały, ale nie ograniczając się do:

Dokonywanie wydarzeń i rocznych konferencji wirtualnych Korzystanie z narzędzi do pozostania w kontakcie z klientami Biorąc ich działalności online Nadal płacić pracownikom

Biorąc pod uwagę przedsiębiorstwa wykorzystywane pieniądze dotacji twórczo, firma rozpoczęła rundę 2 Keap Going Small Business Grant Contest. Runda 2 miała na celu zapewnienie 100 małym firmom dotacji w wysokości 1000 USD. A 50% całkowitych dotacji (50.000 dolarów) zostało przydzielonych firmom należącym do czarnych.

Obie rundy Konkursu Grantowego Keap Going Small Business były dostępne dla klientów i osób niebędących klientami.

Clate Mask, CEO & Cofounder, Keap, powiedział w przygotowanym oświadczeniu,

W ramach naszych podstawowych wartości w Keap, mówimy cały czas “Stoimy w obliczu wyzwań z optymizmem”. Wiem, że ta niesamowita społeczność Keap zrobi to, gdy będziemy współpracować, aby pomóc małym firmom odnieść sukces.

Oprócz dotacji, Keap uruchomił również inne programy, aby pomóc małym firmom podczas COVID-19.

Oto krótkie najważniejsze informacje:

1. Darmowe webinaria edukacyjne

Keap oferowały sprawdzone metody, aby pomóc małym firmom planuje rozwijać swoją działalność za pośrednictwem bezpłatnych codziennych seminariów internetowych.

2. Bezpłatne godziny pracy z ekspertami

Klienci Keap mogli rozmawiać z ekspertami każdego dnia powszedniego od 6 .m. do 7 p.m. (PDT). Podczas tych połączeń klienci otrzymają porady, jak zrobić więcej w mniej.

3. Dodatkowe, Free Expert Coaching dla nowych klientów

Nowi klienci Keap dostanie dodatkowe godziny / s coachingu, w zależności od ich planów.

4. Bezpłatna Godzina Codziennej Automatyzacji dla Klientów

Firma zapewniała klientom bezpłatne codzienne warsztaty na temat wdrażania automatyzacji.

Dzięki tym programom, Keap próbował pomóc społeczności małych firm z powodzeniem poruszać się po kryzysie COVID-19.

Jak Keap zachęca do sukcesu podczas COVID-19 [Bonus Porady zawarte]

Dwie duże wskazówki dotyczące sukcesu małych firm od dyrektora generalnego Keapa

Prawdą jest, że coronavirus dotknął 80% małych firm. Niepewność nadciągnęła nad krajobrazem małych przedsiębiorstw.

Jak będziesz się działo w tych czasach?

Oto dwie wskazówki od dyrektora generalnego firmy Keap:

1. Watch Your Thoughts

Przedsiębiorczość polega na znalezieniu rozwiązań problemów odbiorców. Droga do sukcesu przedsiębiorczości jest wypełniona przeszkodami. Więc nie powinieneś pozwolić, aby negatywne myśli chwyciły was. Zamiast tego skup się na znalezieniu sposobów na dostosowanie się do nowej normy.

W wywiadzie dla Ramon Ray, Clate Mask powiedział,

Sukces małych firm jest 90% między uszami, to jak myślimy, a myśli, które mamy doprowadziły do naszych słów prowadzić do naszych działań prowadzą do nawyków i wyników, które osiągamy.

2. Pracuj dla swoich klientów

W tych trudnych czasach twoi klienci potrzebują Cię bardziej niż kiedykolwiek. Więc trzeba znaleźć sposoby, aby służyć im lepiej. Jeśli zaopiekujesz się swoimi klientami, zajmą się Twoim biznesem.

W wywiadzie, Clate podkreślił obsługujących klientów,

.. to po prostu iść do pracy i służyć swoim klientom. To dowiedzieć się, czego potrzebują, jakie są ich wyzwania, jak można być służby dla nich?

Możesz sprawdzić cały wywiad poniżej, aby dowiedzieć się więcej wskazówek, jak zacząć w tych trudnych czasach.

Podcast SmartHustle z Ramon Ray ·

Pobierz najnowsze wiadomości małych firm, nadchodzące wydarzenia, i więcej co tydzień na Smart Hustle.

Zarejestruj mnie!

Post Jak Keap zachęca do sukcesu Podczas COVID-19 [Bonus Tips Included] pojawił się po raz pierwszy na SmartHustle.com.