Internauci o brokerze – TradeAllCrypto opinie

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 16, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów
internauci o brokerze – tradeallcrypto opinie

Platforma istnieje już od 5 lat i podczas jej istnienia została obdarzona niesamowitym zaufaniem ze strony klientów – 150 000 inwestorów, którzy przeprowadzili łącznie 170 000 000 transakcji według oficjalnej strony. Te liczby mówią same za siebie i moglibyśmy skończyć na tym nasze dywagacje o opiniach na temat TradeAllCrypto, lecz należy zajrzeć głębiej i dowiedzieć się więcej o brokerze.

Na dużą pochwalę zasługuje fakt, że platforma jest dopasowana zarówno do bardziej doświadczonych traderów, jak i do początkujących. Również tacy klienci otrzymują bonus powitalny, materiały analityczne i szkoleniowe na temat rynków oraz przewodnik po platformie, co niewątpliwie ma wpływ na pozytywne opinie o TradeAllCrypto. 

Sam proces rejestracji jest odbierany bardzo przychylnie – traderzy zwracają uwagę na to, że ta procedura przebiega bardzo sprawnie i nie zajmuje wiele czasu. 

Na ogół opinie o TradeAllCrypto są pozytywne, lecz trzeba mieć na uwadze, że pojawiają się pewne haczyki w funkcjonowaniu tej platformy, dlatego są Państwo proszeni o samodzielne zapoznanie się z tą ofertą. 

Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o TradeAllCrypto – najważniejsze informacje

Wyróżniającym czynnikiem jest szeroka gama kont na platformie i związane z nimi benefity. Tą przydatną informację o brokerze TradeAllCrypto, w bardziej rozwiniętej formie, można znaleźć pod tym linkiem https://tradeallcrypto.org/pl/account-types/.

Bez wątpienia dobrą informacją o TradeAllCrypto będzie fakt, że do naszej dyspozycji mamy darmową aplikację mobilną XCritical, która jest dostępna na App Store oraz Google Play. Dodatkowym przyciągającym aspektem powinna być platforma transakcyjna Meta Trader 4, która przydaje się do inwestowania na rynku Forex, CFD oraz Futures. 

internauci o brokerze – tradeallcrypto opinie

Na stronie brokera znajdziemy jeszcze wiele przydatnych funkcji. Jedną z nich jest kalendarz ekonomiczny, który zawiera wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata biznesu jakie mogą mieć wpływ na wycenę aktywów na platformie. Następnie mamy badania i strategie rynkowe, gdzie analizowane są informacje z rynków światowych przez ekspertów TradeAllCrypto

Oczywistym jest, że potencjalny inwestor musi mieć ukończone 18 lat. Ten fakt zostanie potwierdzony poprzez dostarczenie brokerowi dowodu tożsamości.

W przypadku jakichkolwiek problemów, broker umożliwia nam kontakt z centralą drogą mailową i telefonicznie.

TradeAllCrypto oszukiwanie – krytyczne głosy o platformie

Najpoważniejszym zarzutem, jaki można postawić brokerowi, jest jego powiązanie z firmą TLM Ltd., która została zarejestrowana w St. Vincent i Grenadyny według oficjalnej strony TradeAllCrypto. Ten kraj położony na Morzu Karaibskim znany jest ze swojego luźnego podejścia do kwestii podatkowych, dzięki czemu przedsiębiorstwa płacą mniejsze podatki niż w krajach europejskich. Firma TLM Ltd. świadczy usługi omawianej platformie, co znaczy, że najzwyczajniej w świecie jest właścicielem TradeAllCrypto. Informacją o TradeAllCrypto, która powinna uspokoić wszystkich klientów, jest fakt, że platforma zapewnia nas o przetrzymywaniu naszego kapitału w bankach i instytucjach kredytowych, które są zlokalizowane zarówno w Europie, jak i w Azji. 

W Internecie z łatwością można się natknąć na strony, które oferują ludziom pomoc jeśli zostali oszukani przez platformy brokerskie, na skutek np. braku możliwości wypłaty kapitału. Niektóre z nich wyciągają pomocną dłoń do inwestorów, którzy hipotetycznie doświadczyli oszustwa przez TradeAllCrypto, lecz takie usługi nie cieszą się dużą popularnością, więc trzeba podchodzić do tego z przymrużeniem oka. 

Bezpieczeństwo w TradeAllCrypto, czyli jak radzić sobie z oszustami

Żaden inwestor nie wybierze brokera, który nie może zagwarantować nam pewności, że nasze środki pieniężne są bezpieczne. Z pewnością każdy klient chce pomnożyć swój majątek, lecz każdy z nich musi wpierw zadbać o bezpieczeństwo. TradeAllCrypto zdaje sobie z tego sprawę, że spokój klienta jest bardzo ważny, dlatego bezpieczeństwo stawiane jest jako nadrzędny cel firmy. Kolejnym powodem jest częstotliwość pojawiania się oszustów na innych platformach brokerskich, gdzie dochodzi do różnych przekrętów w celu np. prania brudnych pieniędzy. 

Z tego powodu została podjęta inicjatywa, aby na TradeAllCrypto ograniczyć aktywność oszustów poprzez dostosowanie się do wymogów i wprowadzenie standardowych procedur, które obejmują:

  • Politykę KYC (Know Your Customer)

Według oficjalnej strony brokera, dane zasady mają na celu zapobieganie praniu brudnych pieniędzy, kradzieży danych osobowych, finansowaniu działalności terrorystycznej oraz wszelkim innym rodzajom oszustw. Tą procedurę należy przejść u każdego brokera, który dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Głównymi warunkami pozytywnej weryfikacji jest dostarczenie:

  • Skanu dowodu tożsamości np. paszport lub dowód osobisty
  • Potwierdzenia adresu zamieszkania
  • Skanu karty kredytowej

Ostatni podpunkt może budzić wątpliwości, jednakże klient musi zakryć 4 ostatnie cyfry karty oraz znajdujący się z tyłu kod CVV. 

Bez wyrażania zgody na politykę KYC, inwestor nie może w pełni korzystać z usług platformy, a więc nie może wypłacić środków pieniężnych z konta. 

Schemat sposobu wypłat w TradeAllCrypto

Tak jak zostało to wyżej wspomniane, zdarzają się sytuacje, gdy klient nie może dostać zgromadzonego na koncie kapitału na swoje konto bankowe. Podobne zdarzenie może mieć miejsce, jeśli inwestor łamie regulamin przedsiębiorstwa lub prowadzi podejrzaną działalność na swoim koncie związaną z np. praniem brudnych pieniędzy lub finansowaniem terroryzmu. W powyższych wypadkach TradeAllCrypto nadaje sobie prawo do wstrzymania lub anulowania wypłaty. Jednakże są to skrajne przypadki i normalni, a więc uczciwie grający, klienci nie powinni się tym przejmować, ponieważ według zapewnień firmy sposób wypłaty u TradeAllCrypto jest bardzo przejrzysty i inwestor może się spodziewać pieniędzy nawet i po kilku minutach.