Instagram NFT: Will Meta Conquer Market Crypto? |. Forexlive.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 22, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Pomimo pozytywnej dynamiki w ostatnich dniach Bitcoin handluje w zasięgu bokiem. FXPRO Czwartek, 17/03/2022 | 09:19 GMT-0 17/03/2022 | 09:19 GMT-0 0 FL Instagram wdroży NFT w ciągu kilku miesięcy, Meta założyciel Mark Zuckerberg powiedział. Pomimo głośnego oświadczenia, należy zauważyć, że wszystkie projekty Zuckerberga związane z aktywami cyfrowymi wcześniej zawiodłymi i nie znalazły szerokiego wsparcia ze społeczności cyfrowej. Szef Meta ma dobre poczucie trendów sieci społecznościowych, rzeczywistość rozszerzona lub metaverses, aw tych ostatnich dwóch jest coraz bardziej rosnących projektów. W międzyczasie Bitcoin ma prawie 4% w ciągu ostatnich 24 godzin do 41 tys. Ethereum dodał 4,7% do 2,75 tys. $, Podczas gdy Terra jest poza zakresem, utrata 0,6% w ciągu 24 godzin, a inne wiodące wysokości z pierwszej dziesiątki dodają od 3,5% (XRP) do 9,8% (Avalanche).

The.. Całkowita kapitalizacja rynku Crypto, według CoinmarketCap, wzrosła o 4% w ciągu dnia, do 1,82 biliona dolarów. Indeks dominacji Bitcoin wzrósł 0,2 punkty do 42,8%.

Wskaźnik Cryptourrency Strachu i Chciwości dodał 3 kolejne punkty w ciągu dnia, do 27, przemieszczając się od ekstremalnego niepokoju po strach.

Zespół analityków FXPRO wspomniał, że popyt na Bitcoin był wspierany przez nią wzrastając na drugi dzień z rzędu. Pomagał mu wzmocnienie indeksów zapasów i osłabienia dolara. W środę, amerykańska rezerwa federalna podniesiona stawki o 0,25%, ale komentarze uczestników rynku wydawały się bardziej miękkie niż oczekiwano, co spowodowało, że dolara spadnie.

Według GlassNode, 1,2 mld USD wartości Bitcoin został wycofany z wymiany Crypto Coinsbase w ciągu tygodnia. Jest to największy odpływ netto od lipca 2017 r., Która sygnalizuje nastrój inwestorzy do długotrwałego przechowywania składnika aktywów.

Pomimo pozytywnej dynamiki w ostatnich dniach Bitcoin handluje w bokach w zakresie od 37K do 42 tys. USD za prawie cały miesiąc marcu, nie może wybrać dalszego kierunku. Od ostatnich dni lutego nastąpił solidną linię wsparcia na spadkach poniżej 38 tys. Jest to absuldalna siła, odzwierciedlająca, że ​​długoterminowe zainteresowanie kupującemu migrowało od 30k do 38 tys. USD z powodu napięć inflacyjnych i geopolitycznych. Taka migracja poziomu zainteresowania długoterminowych nabywców w pełni odzwierciedla skok cenowy, który jest rzeczywistą amortyzacją wartości walut FIAT.

Ten artykuł został napisany przez starszego rynku FXPRO ALEX Kuptsikevich.

.