Zdrowie finansowe trumps zdrowia fizycznego dla pracowników wśród COVID-19

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 7, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Pracownicy małych firm są bardziej zaniepokojeni ich kondycją finansową niż zdrowiem fizycznym pośród pandemii.

Według nowego badania metlife, 55% małych pracowników biznesowych wyraża zaniepokojenie ich kondycją finansową podczas kryzysu COVID-19. To więcej niż 41%, którzy martwią się o swoje zdrowie fizyczne.

W rzeczywistości, troska o kondycję finansową zajmuje najwyższe miejsce wśród małych pracowników biznesowych. MetLife stwierdza, że tylko 44% pracowników twierdzi, że martwi się o swoje zdrowie społeczne, psychiczne i fizyczne.

Ciśnienie pandemiczne

Wydaje się, że zarówno właściciele małych firm, jak i pracownicy znajdują się pod znaczną presją, wyjaśnia MetLife. To nawet bardziej niż rówieśnicy w większych firmach.

Badanie opiera się na danych z najnowszego badania MetLife & US Chamber of Commerce Small Business Coronavirus Impact Poll.

Stwierdza, że 42% pracowników małych firm ma trudności z poruszaniem się po wymaganiach “zawsze włączonego” życia zawodowego. W związku z tym prawie połowa pracodawców, czyli 48%, twierdzi, że ich organizacja zmaga się z tym nowym aspektem pracy.

To wzrost z 41% pracodawców, którzy powiedzieli to samo w zeszłym roku. Innymi słowy, nawet pracodawcy wiedzą, że jest to wyzwanie wysuwanye na pierwszy dzień przez pracę zdalną.

MetLife mówi również, że dwóch na trzech pracowników czuje się bardziej zestresowany niż przed pandemią. Kobiety (72%) są bardziej zestresowani niż mężczyźni (61%) Ponieważ.

Cały ten stres może prowadzić do wypalenia zawodowego. Około połowa małych pracodawców twierdzi, że wypalenie zawodowe jest obecnie problemem. To wzrost z 37%, którzy cytowali tę kwestię w zeszłym roku.

Rozwianie obaw o kondycję finansową

MetLife twierdzi, że analiza danych pokazuje znaczenie kompleksowego pakietu świadczeń. Co ważniejsze, jest to obszar z dużą ilością miejsca na poprawę.

Pracownicy małych firm są znacznie mniej prawdopodobne niż rówieśnicy w większych organizacjach, aby powiedzieć, że mają kompleksowy pakiet świadczeń. W tym samym duchu właściciele małych firm zgadzają się. Tylko jedna trzecia twierdzi, że oferuje takie pakiety pracownikom.

Ponieważ istnieje wiele możliwości poprawy, pracodawcy mogą zobaczyć wyniki wdrażania nowego planu w tej dziedzinie. MetLife mówi, że w pandemii, pracownicy, którzy uważają, że ich pracodawca oferuje korzyści i wsparcie są znacznie bardziej zaangażowani i produktywni w pracy.

Jeśli budżet jest problemem, smakołyk odkryta w badaniu może uszczęśliwić pracodawców. Stwierdza ona, że 46% pracowników małych przedsiębiorstw twierdzi, że jest zainteresowanych szerszym zakresem świadczeń, nawet jeśli muszą zapłacić część lub całość kosztów.

Plan działania dotyczący korzyści

MetLife twierdzi, że plan działania jest jasny dla właścicieli małych firm. Kroki są następujące:

  1. Review programów i korzyści w celu rozwiązania problemów związanych z zdrowia fizycznego, psychicznego, społecznego i finansowego.
  2. Dostarczy dostęp do kompleksowego pakietu świadczeń. Obejmuje to tradycyjne i nie traditionalalne świadczenia, które mogą rozwiązać konkretne problemy pracowników.
  3. Wybuch dodając dobrowolne świadczenia, które pracownicy mogą wybierać i płacić indywidualnie.
  4. Komunikuj, w jaki sposób świadczenia są istotne dla pracowników i zwiększyć świadomość ich wartości na wszystkich okazjach.

Post Financial Health Trumps Physical Health for Employees Amid COVID-19 pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.