EURUSD – najniższy w miesiącu od ciśnienia wszechstronnego

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 12, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

EURUSD, H4

Pomimo bycia pierwszym tygodniem miesiąca i dzielnicy, dane ekonomiczne były rzadkie w tym tygodniu, ale rozwój konfliktu na Ukrainie doprowadziło do nowej rundy sankcji w odpowiedzi na makabryczne wizerunki Ukraińców zamordowanych miasto kultu. Wczoraj, JANET Yellen powiedział House of Reprezentants Komitet Służb Finansowych, że Stany Zjednoczone podjęliby następny krok, wycinając Rosję ze światowego systemu finansowego. Rosyjscy Giants Serbank i Alfa Bank, wraz z dziećmi Putina, stają się głównymi celami dla nowych sankcji.

Jednak kraje UE nadal nie zgadzają się z nowymi środkami, które obejmują zakaz importu węgla z Rosji i trudniejszą sugestią ograniczenia importu ropy i gazu z Rosji. W rezultacie europejskie indeksy akcji spadły wczoraj ponad 2% , z STOXX 600 i DAX 30 Zamknięcie -1.6% i -1,9% odpowiednio. Obecnie Reuters informują, że pełny zakaz rosyjskiego węgla do UE, został zepchnięty do połowy sierpnia, miesiąc później niż początkowo zaproponowany. Dyplomaty UE są ustalone, aby zatwierdzić dziś środki.

Pod względem EURUSD walutową parę, oprócz nowej rundy sankcji, minuty Fed Spotkanie zaproponowane, w tym roku może być co najmniej 0,25% stawki na pozostałych sześciu spotkaniach w tym roku. Fed zgodziła się obniżyć swoje obligacje o 60 mld USD miesięcznie i MBS o 35 miliardów dolarów miesięcznie, zgodnie z komentarzami Lael Baysard na początku tego tygodnia, wysyłając euro ponad 1,2% niższy niższy niż obecnie transakcje w 1.0877.

Widok techniczny

EURUSD W Wameframe H4 pokazuje szerszą ekspansję ramki kanału od spadku w tym tygodniu. Ogólnie rzecz biorąc, Cena jest nadal w potrwaniu , ale istnieje szansa na krótkotrwałą odwrócenie, ponieważ MacD przekracza linię sygnałową, a RSI rośnie z strefy narzeczenia, przy użyciu oporu kluczowego wokół poziomu okrągłego 1.1000 . Najważniejsze wsparcie jest w ciągu roku 1.0800 .

Click Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Chayut Vachirathanakit Market Analyst – HF Urząd Edukacyjny – Tajlandia

Zrzeczenie się: Materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko do celów informacyjnych nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie informacje Dostarczane jest zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie przeszłych wydajności nie jest gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalszy dystrybucja.

.