Energia i słodycz cukru

Wysłany przez:

Rynek Bull Commodity rozpoczął się w drugim kwartale ubiegłego roku, jak globalna pandemia ważyła na rynkach we wszystkich klasach aktywów. Płynność banku centralnego, niskie stopy procentowe i bodziec rządowy stabilizował gospodarkę i doprowadziły do ​​stopniowego wzrostu inflacji w ciągu ostatniego roku.

Dolar amerykański jest walutą rezerwową na świecie dla gospodarki światowej. Jako duży odsetek towarów, takich jak złoto i olej, są wycenione w walucie rezerwowej, inne kraje muszą posiadać tę walutę, aby zapłacić za te towary. To samo stoiska dla towarów rolnych, takich jak kawa, bawełna, kakao i cukier. Wszystkie te towary korzystają z dolara jako ceny benchmarku. Cukier, który stał się zszywką żywnością, ponieważ rosnącą ludność światowa wymaga więcej i więcej z nich, jest nie tylko używana jako środek słodzący do żywności i napojów – stał się również głównym składnikiem biopaliw. Otwarcie gospodarki coraz częściej wspierają ceny, Ponieważ łańcuchy dostaw coraz częściej otwierają się.

Energia i słodycz cukru Cukier, codziennie przekroczył 202010 r. Peak (15.87) Nie wydaje się, aby byki nie ma żadnej znaczącej przeszkody dla byków o przeniesieniu ceny wyższej. Po 1 roku składnik aktywów uformował nowy wysoki na 18.89 w lutym 2021 r. I od tego czasu cena poprawiła się i utworzyła korekta fali , aby osiągnąć 14.65. W kwietniu 2021 r. Cena zwróciła się do złamanej ścieżki w ciągu 14.65, osiągnęła nowy 4 rok wysoko i nadal kieruje się na północ. Obsługa się rajd będziesz skierować do szczytu 2017 r. 21.46. Na minusie, rezystancja przy 14.65 , która jest teraz wsparcie posiadające korektę cen. Wszystkie wskaźniki techniczne są w rytmie dodatnich i przez miesiąc sierpnia, składnik aktywów przeniósł się o 9%.

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ADY PHANGESTU

Market Analyst

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z wszelkich inwestycji dokonanych na podstawie informacji zawartych w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.