Dolar Drzewo Q4 Enters Outlook: Czy byki pozostaną na górze?

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 7, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

DRLAR DREEW (DLTR) jest firmą Fortune 500, która prowadzi 15115 sklepów w całym Stanach Zjednoczonych i Kanadzie i ma kapitalizację rynkową 31,96 mld dolarów. Każdy sklep zapasowe różnorodne produkty z różnych marek i działów znalezionych w gniazdach wahają się od żywności i przekąsek, zdrowie i kosmetyki, gospodyni, szklane, obiady, artykuły sprzątające domowe, cukierki, zabawki, prezenty, torby upominkowe i owijanie, papeterii , Zaopatrzenie rzemieślnicze, dostawy nauczania, motoryzacyjne, elektronika, dostawy zwierząt domowych i książek.

przez 35 lat Dojrzałe drzewo zostało uwielbienie do sprzedaży przedmiotów ściśle za 1 $, cena punktowa korzystna dla tanich detalistów i podmiejskich klientów księżyców średnich dochodów, ale jego decyzja we wrześniu rozpoczęcia sprzedaży przedmiotów o wartości 1,25 USD i 1,50 USD zwłaszcza po zabraniu inwestora aktywistycznego Stawka w firmie i wcisnął łańcuch, aby podnieść ceny niezwiązane z wieloma lojalnymi klientami. Oczekuje się, że

DLTR zgłosi czwarty Dzielniowe zarobki w dniu 2 marca przed rynkiem otwartym. Raport będzie dla kwartału fiskalnego zakończenia 1922 stycznia 2002. Według r. Zack Investment Research , oparte na 11 prognozach analityków, prognozę konsensusu konsensusu na kwartał wynosi 1,79 USD. Zgłoszone EPS na ten sam kwartał ubiegłego roku był 2,13 USD. Oczekuje się, że przychody , na podstawie badania 22 analityków wykonanych przez Yahoo Finanse, wynosi 7,12 mld . DLTR Dotychczas miał pozytywne działanie realizacji zysków, a przez lata działalność ta okazała się potężnym wskaźnikiem pozytywnych zarobków niespodzianki prawie 70% czasu zgodnie z badaniami inwestycyjnymi Zacks.

Wykres zaskoczenia Cena i EPS Wyświetla cenę akcji firmy wraz z zaskoczeniem EPS. EPS Surprise jest różnicą (wyrażoną jako procent) między rzeczywistymi zgłoszonymi kwartalnymi zarobkami na akcję (EPS) vs szacowanym kwartalnym EPS. Źródło: Zachs Badania inwestycyjne.

W trzecim kwartale fiskalnym 2021 r. Przychody Spółki wynosiło 6.42 mld dolarów (+ 3,90% rok / rok), a dochód netto wynosił 216 milionów dolarów Również w tym samym okresie, podczas gdy zarobki na akcję wyniosły 0,96 . Ważne jest, aby pamiętać, że drzewo dolara nigdy nie zapłaciło rocznej dywidendy, ale całkowity udział akcjonariusza przez ostatnie 12 miesięcy wynosi 26%.

Według Tipranks prognoza ceny DLTR na podstawie 11 Wall Street Analitycy oferującej 12-miesięczne cenie cenowe na DRZEWIEŃ DRZWIĄCY W ciągu ostatnich 3 miesięcy stawia średni cel cen w $ 167,10 z wysoką prognozą $ 181.00 i niską prognozę $ 147.00 . Średni cenny cel stanowi 17.61% Zmiana z ostatniej ceny $ 142.08. Ogólnie rzecz biorąc, Zasoby mają silną Kupęcencyjną ocenę konsensus na podstawie 9 kupów, 2 HOLDS i 0 sprzedaje.

https://edition.cnn.com/2022/01/14/business/dollar-tree-new-prices/index.html

DLTR Akcja cenowa została w ogólnym utwród na codziennym wykresie czasowych 200 prosty średnia przenoszenia (niebieska), wychodząc z niska z $ 83.64 wydrukowana 24 września w zeszłym roku i znalezienie oporu na poziomie USD 14.1.14 22 listopada 2021 r. Przed skonsolidowanym ceną w 12-tygodniowym zgromadzonym wzorze wykresu flagi i później wybuchł. Zauważalny jest również fakt, że 20-letnim ma (zielony) ma przejść ponad 50 mA (czerwony). Odczyt ADX poniżej 25.00 wskazuje, że utwórz stracę niektóre parę, a zatem potwierdza flagę byka. Ciekawe będzie sprawdzenie, czy cena pozostanie wspierana w $ 132.09 i 139,48 USD, górnej linii trendu flagi byka, lub kontynuować upuszczenie, skierowanie $ 51,43 . Odporność wynosi $ 149,34.

CLICK 11011 tutaj Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Dennis Mwenga

Analityk rynkowy – Urząd Edukacyjny HF – Kenya

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa w celu uzyskania informacji Tylko cele i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłe wyniki. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalszy dystrybucja.

.