Dlaczego małe firmy zawodzą: 8 najważniejszych powodów niepowodzenia uruchamiania

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 26, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Dlaczego małe firmy zawodzą? Niepowodzenie biznesowe nie jest czymś, o czym chcesz pomyśleć, kiedy zaczynasz firmę. Ale jeśli chcesz, aby Twoja firma odniosła sukces, musisz wiedzieć i uniknąć tych ośmiu typowych powodów, dla których firmy zawodzą.

Według statystyk opublikowanych w 2021 r. Przez Small Business Administration (SBA) około 32% startupów biznesowych zawodzi przed dwoma latami. Nieco ponad połowa (51,1%) ulegnie awarii biznesowej w ciągu pięciu lat. Do 10 roku przetrwa tylko 33,6%. 15-letni wskaźnik przeżycia wynosi 25,7% Statystyki te są raczej ponure. A w 2022 r. Przetrwanie małych firm jest jeszcze większym zmartwieniem ze względu na spadki związane z koronawirusem, zakłócenia łańcucha dostaw i inflację. Podczas gdy istnieje wiele warunków, które mogą spowodować upadek firmy, przez większość lat, powodem, dla którego małe firmy wychodzą z działalności, jest to, że popełniają jeden lub więcej popularnych błędów.

Oto Osiem najważniejszych powodów porażki biznesowej i tego, co możesz zrobić, aby ich uniknąć.

Dlaczego małe firmy zawodzą

1. Zaczynasz działalność z niewłaściwych powodów

Przyczyna niepowodzenia biznesowego jest często powiązana z powodem, dla którego właściciel założył firmę. Czy twój główny powód, dla którego rozpoczęcie własnego biznesu jest chęć zarobienia dużo pieniędzy? Czy uważasz, że jeśli masz własną firmę, miałbyś więcej czasu z rodziną? A może nie musiałbyś odpowiadać na nikogo innego? Chociaż są to korzyści, które osiągają niektórzy odnoszący sukcesy przedsiębiorcy po latach ciężkiej pracy, niekoniecznie są to powody, aby założyć firmę.

Właściwe powody założenia firmy – powody, dla których prowadzą do budowy udanej firmy – obejmują je:

masz pasję i miłość do tego, co będziesz robić, i zdecydowanie wierzysz – w oparciu o wykształcone studia i badania – że Twój produkt lub usługa by zaspokoić prawdziwą potrzebę na rynku. Masz jazdę, determinację, cierpliwość i pozytywne nastawienie. Kiedy inni rzucają ręcznik, jesteś bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek. Podstawy cię nie pokonują. Uczysz się na błędach i używasz tych lekcji jako wskazówek biznesowych, aby pomóc Ci odnieść sukces następnym razem. Badania odnoszących sukcesy właścicieli firm wykazały, że wiele z nich przypisali “budowanie wcześniejszych niepowodzeń” i wykorzystanie niepowodzeń jako “procesu uczenia się”. Rozkoszujesz się niezależności i jesteś wykwalifikowany w przejęciu kontroli, gdy potrzebne jest kreatywne lub inteligentne rozwiązanie. Jest to szczególnie ważne, gdy przy ścisłych ograniczeniach czasowych lubisz – jeśli nie miłość – bliźni, i pokazuj to w swojej uczciwości, uczciwości i interakcjach z innymi. Dbajcie i możesz sobie radzić z różnymi typami osób. Powiązane: Jak założyć firmę

2. Nie ma rynku ani zbyt małego rynku

Najlepsze pomysły biznesowe zawiedzie, jeśli nie ma rynku tego, co sprzedajesz, lub jeśli rynek nagle zniknie z powodu zmian ekonomicznych lub klęsk żywiołowych. Chociaż nie możesz przewidzieć katastrof, zanim zaczniesz firmę, musisz ustalić, czy istnieje rynek tego, co planujesz sprzedać i czy ten rynek jest wystarczająco duży, aby być opłacalnym. Należy pamiętać, że “wszyscy” nie jest rynkiem. Rynek musi być możliwą do zidentyfikowania grupy klientów Właściciele muszą mieć zmieniające się potrzeby na rynku i zmieniających się potrzeb klientów w trwającej bazie.

3. Słabe zarządzanie

Raport na temat awarii biznesowych cytuje słabe zarządzanie jako najważniejszy powód niepowodzenia. Często właściciele firm. Brak istotnej wiedzy specjalistycznej biznesowej i zarządzania w obszarach takie jak finanse, zakup, sprzedaż, produkcja oraz zatrudnienie i zarządzanie pracownikami. Jeśli właściciel firmy nie rozpoznaje tego, czego nie robią dobrze i szuka pomocy, firma może zawieść i wyjść z działalności. Aby zaradzić problemowi, właściciele małych firm mogą edukować się na temat umiejętności, których brakuje, zatrudniać wykwalifikowanych pracowników lub outsourtują pracę dla kompetentnych specjalistów.

zaniedbanie firmy może być również jego upadkiem. Ważne jest, aby regularnie studiować, organizować, planować i kontrolować wszystkie działania Twojej działalności biznesowej. Obejmuje to dalsze badania badań rynku i danych klientów, obszar, który może być bardziej podatny na lekceważenie po ustaleniu firmy.

odnoszący sukcesy menedżer jest również dobrym liderem, który tworzy klimat pracy, który zachęca do wydajności. Mają umiejętność zatrudniania kompetentnych ludzi i szkolenia ich, i są w stanie delegować. Dobry lider ma również wykwalifikowany w myśleniu strategicznym, w stanie Aby urzeczywistnić wizję i mogła zmierzyć się z zmianami, dokonać przejścia i wyobraź sobie nowe możliwości na przyszłość.

4. Niewystarczający kapitał

Wspólny błąd pieniężny biznesowej z upadkowymi firmami ma niewystarczające fundusze operacyjne. Nowi właściciele firm często nie rozumieją przepływów pieniężnych ani nie doceniają, ile pieniędzy będą potrzebować, aby rozpocząć działalność. W rezultacie są zmuszeni do zamknięcia, zanim mieli uczciwą szansę na odniesienie sukcesu. Mogą również mieć nierealistyczne oczekiwania dotyczące przychodzących przychodów ze sprzedaży.

Konieczne jest ustalenie, ile pieniędzy będzie wymagała Twoja firma. Musisz wiedzieć nie tylko koszty założenia firmy, ale koszty pozostania w biznesie. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że wiele firm zajmuje rok lub dwa. Oznacza to, że potrzebujesz wystarczającej liczby środków, aby pokryć wszystkie koszty, dopóki sprzedaż nie będzie w stanie zapłacić za te koszty. Ten biznes Kalkulator uruchamiania może pomóc przewidzieć, ile pieniędzy potrzebujesz, aby uruchomić swoją firmę.

Powiązane: gdzie znaleźć pieniądze na założenie firmy

5. Niewłaściwa lokalizacja

TWOJA profesor college’u miał rację – lokalizacja ma kluczowe znaczenie dla sukcesu większości lokalnych firm. Jeśli Twoja firma wymaga ruchu lub profesjonalnej lokalizacji, aby spotkać się z klientami, niezbędna jest dobra lokalizacja biznesowa w odpowiedniej społeczności. Zła lokalizacja może oznaczać katastrofę nawet najlepiej zarządzanego przedsiębiorstwa.

Niektóre czynniki do rozważenia:

, w których klienci AreTraffic, Dostępność, parkowanie i oświetlenie lub przechowywanie sprzętu Zakładanie konkurencji i bezpieczeństwa programów motywacyjnych Budownic biznes na potencjalnej stronie, jeśli ty Zwykle nie mają klientów ani klientów, którzy wchodzą w Twój zakład biznesowy, idealną lokalizacją dla twojego startupu może być twój własny dom.

6. Brak planowania

Każdy, kto kiedykolwiek był odpowiedzialny za udane główne wydarzenie, wie, że gdyby nie ostrożne, metodyczne, strategiczne – i ciężka praca – nie nastąpiłby sukces. To samo można powiedzieć o większości sukcesów biznesowych.

To ważne, aby wszystkie firmy miały biznesplan. Wiele małych firm zawodzi z powodu podstawowych niedociągnięć w ich planowaniu biznesowym. Musi być realistyczny i oparty na dokładnych, aktualnych informacjach i wykształconych prognozach na przyszłość.

Komponenty powinny obejmować:

Opis firmy, wizja, cele i klucze do Successmarket Analiza Problemy i rozwiązania Finansowe: Lista sprzętu kapitałowego i dostawy, bilans, rachunek zysków i strat, rachunek zysków i strat Analiza przepływów pieniężnych oraz prognozowanie sprzedaży i wydatków Kompetentne analizy, reklamy i działalność promocyjna Budgeting i zarządzanie wzrostem firmy Ponadto większość bankierów poprosi o biznesplan, jeśli chcesz zabezpieczyć dodatkowy kapitał dla swojej firmy.

7. Over Expansion

Najważniejsza przyczyna niepowodzenia biznesowego, nadmierna ekspansja często zdarza się, gdy właściciele firm mylą sukces z tym, jak szybko mogą rozszerzyć działalność. Koncentracja na powolnym i stałym wzroście jest optymalna. Wiele upadłości było spowodowanych przez szybko rozwijające się firmy.

W tym samym czasie nie chcesz tłumić wzrostu. Po uzyskaniu ustalonej solidnej bazy klientów i dobrych przepływów pieniężnych pozwól, aby Twój sukces pomoże ci ustawić właściwe tempo. Niektóre wskazania, że ​​rozszerzenie może być uzasadnione, obejmują niemożność zaspokojenia potrzeb klientów w odpowiednim czasie i pracowników, którzy mają trudności z nadążaniem za produkcją wymagania.

Jeśli rozszerzenie jest uzasadnione po dokładnym przeglądzie, badaniu i analizie, określ, kogo musisz dodać, aby Twoja firma mogła się rozwijać. Następnie z odpowiednimi systemami i ludźmi możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, a nie na robieniu wszystkiego w nim samodzielnie.

8. Brak strony internetowej i brak obecności w mediach społecznościowych

po prostu, jeśli masz dziś firmę, potrzebujesz strony internetowej i obecności w mediach społecznościowych. Okres.

W samych Stanach Zjednoczonych na początku 2022 r. Było 307 milionów użytkowników Internetu, a sprzedaż e-commerce osiągnie ponad 1 bilion dolarów.

Przynajmniej każda firma powinna mieć profesjonalną i dobrze zaprojektowaną stronę internetową, która umożliwia użytkownikom łatwo dowiedzieć się o swojej firmie i jak korzystać z ich produktów i usług. Jeśli obsługujesz lokalnych klientów, Twoja witryna powinna zawierać Twój adres, telefon numer i godziny pracy i powinny być wymienione w Google My Business, więc pojawi się, gdy kupujący szukają tego, co sprzedajesz według lokalizacji (przykład: “Włoskie restauracje w pobliżu”).

, nawet jeśli nie masz klientów Do miejsca działalności i/lub otrzymujesz większość swojej firmy poprzez nawiązywanie kontaktów i polecenia, potrzebujesz strony internetowej, aby potencjalni klienci mogli zbadać Twoją firmę, zanim zadzwonią. LL stracisz.

Musisz mieć profile mediów społecznościowych w usługach, które klienci najprawdopodobniej korzystają z tego samego powodu. Profile popularnych serwisów społecznościowych.

Jeśli masz produkty, które można sprzedawać online lub możesz zabrać zamówienia online, to dodatkowa korzyść. Ale co najmniej potrzebujesz strony internetowej, która informuje klientów, co wiedzie Oferujesz i jak korzystają z tego, prowadząc z tobą interesy.

Jeśli chodzi o sukces każdej nowej firmy, ty – właściciel firmy – ostatecznie jesteś “tajnym” dla twojego sukcesu. Dla wielu odnoszących sukcesy właścicieli firm nigdy nie było opcją. Uzbrojony w dysk, determinację i pozytywne nastawienie , osoby te postrzegają wszelkie niepowodzenia jako tylko okazję do nauki i rozwoju. Większość samozwańczych milionerów ma średnią inteligencję. To, co ich wyróżnia, to ich otwartość na nową wiedzę i chęć nauki tego, co trzeba odnieść sukces. Do zrobienia, gdy Twoja firma zawodzi

Zastrzeżenie: Treść na tej stronie jest wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowi porady prawnej, podatkowej lub rachunkowości. Jeśli masz konkretne pytania na którykolwiek z tych tematów, szukaj doradcy a Licencjonowany profesjonalista.

Uruchom LLC w swoim stanie

, kiedy Dostaje się do zgodności, kosztów i innych czynników, są to stany popularne do Forming A LLC.

Jak uruchomić LLC w Kalifornii Jak uruchomić LLC na Florydzie Jak uruchomić LLC w Teksasie Jak uruchomić LLC w Kolorado Jak uruchomić LLC w Michigan Jak uruchomić LLC w Ohio Jak uruchomić LLC w Karolinie Północnej Jak uruchomić LLC w Nevadzie Jak uruchomić LLC w Illinois Jak założyć LLC w Delaware Jak uruchomić LLC na Alasce Jak uruchomić LLC w Arizonie Jak uruchomić LLC w Arkansas Jak uruchomić LLC w Connecticut Jak uruchomić LLC w Georgia LLC na Hawajach Jak uruchomić LLC w Idaho Jak uruchomić LLC w Indianie Jak uruchomić LLC w Iowa Jak uruchomić LLC w Kansas Jak uruchomić LLC w Kentucky W Luizjanie Jak uruchomić LLC w Maine Jak uruchomić LLC w Maryland Jak uruchomić LLC w Massachusetts Jak uruchomić LLC w Minnesota Jak rozpocząć LLC w Mississippi Jak uruchomić LLC w Montanie Jak uruchomić LLC w Nebrasce Jak uruchomić LLC w New Hampshire Jak uruchomić LLC w New Jersey Jak rozpocząć LLC w Nowym Mexico Północna Dakota Jak uruchomić LLC w Oklahomie Jak Aby uruchomić LLC w Oregonie Jak uruchomić LLC w Pensylwanii Jak uruchomić LLC w Rhode Island Jak uruchomić LLC w Południowej Karolinie Jak uruchomić LLC w Utah Jak uruchomić LLC w Vermont Jak uruchomić LLC w Wirginii Jak uruchomić LLC w Waszyngtonie Aby uruchomić LLC w Wyoming

Post, dlaczego małe firmy zawodzą: Najpierw 8 powodów porażki uruchamiania pojawiło się pierwsze w Zenbusiness Inc ..