Disney Zarabianie Podgląd

Druga co do wielkości firma rozrywkowa na świecie, Walt Disney Co( DIS) (DIS) (MT5 – #Disney), jest jednym z najbardziej dotkliwie dotkniętych pandemii Covid-19 i wynikające z nich blokady, z zamknięciami parków rozrywki, odwołanie rejsów statków wycieczkowych, opóźnione premiery filmowe i hity do przychodów z reklam.

Disney będzie raportuj zarobków za Q4 2020 w listopadzie 12, 2020 po zamknięciu rynku. Rok obrotowy firmy zakończył się we wrześniu. Analitycy spodziewają się, że firma zgłosi pierwszą skorygowaną stratę na akcję od co najmniej czterech lat, ponieważ przychody spadają rok do roku (r/r) drugi kwartał z rzędu. Wyniki za III kwartał 2020 r. pobiły oczekiwania analityków o szeroki margines, ale był to najgorszy raport kwartalny firmy w ostatnich latach. Wzrężony zysk na akcję (EPS) spadł o 94,0%, ponieważ przychody spadły o 41,9 %.

Ponieważ oczekuje się, że straty Disneya będą się piętrzyć w raporcie kwartalnym, inwestorzy będą uważnie przyglądać się raportowi firmy z branży streamingowej. W październiku Disney ogłosił reorganizację, aby skupić się na swojej branży streamingowej, Disney+. Ruch jest jak segment parków rozrywki nadal do czynienia z ograniczeniami pandemii. Niektóre z parków rozrywki zostały ponownie otwarte, ale o ograniczonej pojemności. Od czasu uruchomienia serwisu streamingowego Disneya, Disney+, prawie rok temu, fani mogli oglądać swoje stare ulubione Disneya i oglądać nowe przeboje po raz pierwszy. Kusić Disney-centric usługi przesyłania strumieniowego udało się, z ponad 60,5 milionów abonentów w sierpniu, o wiele przed przewidywanych abonentów prognozy. Firma przewidywała, że do 2024 roku osiągnie od 60 do 90 milionów subskrybentów, ale rozbiła tę prognozę, zyskując jak najwięcej w pierwszym roku działalności.

Analitycy prognozują, że słabe wyniki Disneya utrzymają się w IV kwartale 2020 roku. Przewiduje się, że przychody spadną o 26,8%. Po siedmiu kwartałach spadku skorygowanego EPS, Disney ma zgłosić swoją pierwszą skorygowaną stratę na akcję w co najmniej 16 kwartałach. Analityków oczekuje, że Disney zgłosić stratę 90% na akcję w ostatnim kwartale. Po korekcie byłoby to równe out do 73% . Konsensus na Wall Street jest na 14,1 miliardów dolarów przychodów, co byłoby w dół o 26% rok do roku. W całym roku obrotowym 2020 analitycy szacują, że roczny skorygowany EPS i przychody spadną odpowiednio o 73,1% i 7,1%. Największy spadek od siedmiu lat.

Disney’s DMA czas odbił się od połowy marca niskie w wolniejszym tempie niż reszta rynku po coronavirus wywołane katastrofy, która rozpoczęła się pod koniec lutego. W poniedziałek akcje Disney DMA wystawiły lukę breakaway do 2020 wysoki na $ 147.56 po Pfizer (PFE) ogłosił, że jego szczepionka COVID-19 był ponad 90% skuteczne. Od tego czasu spadł o 6,58% i zamknął się na poziomie 137,85 USD w środę, blisko wrześniowego maksimum 137,20, Byki muszą utrzymać cenę powyżej 137,00 USD aby utrzymać dynamikę przy życiu. Przerwa poniżej 137,00 dolarów postawi kijun-sen jako najbliższe wsparcie na 132,38,

Barrons poinformował, że analitycy z Wall Street są uparty opierając się na akcje Disney DMA, z 64% o kup lub równoważnej oceny, podczas gdy 36% polecam Hold. Brak analityków stawki Disney w Sell. Ale ich średnia cena docelowa wynosi 138 dolarów, podobne do ostatniego poziomu akcji.

Disney Zarabianie PodglądDisney Zarabianie Podgląd

Click tutaj dostęp do kalendarza gospodarczego

Tunku Ishak Al-Irsyad Market Analyst, HF Education Office Malaysia

Disclaimer: Tami materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnego badania inwestycyjnego. Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wyników w przeszłości nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy przyjmują do wiadomości, że każda inwestycja w Produkty Lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że każda tego rodzaju inwestycja wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność i ponoszą odpowiedzialność. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z inwestycji dokonanej na podstawie informacji zawartych w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie mogą być powielane ani dalej rozpowszechniane bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.