Conocofillips: torba niespodzianek?

Opublikowany przez Andrzej Nowak o February 7, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Największa na świecie niezależna spółka eksploracyjna i produkcyjna (E & P), conocophillips, z kapitalizacją rynkową 120.737b , ma ogłosić swoje czwarte kwartał 2021 wyników finansowych i business perspektywy czwartek, 3 lutego, 2022 przed rozpoczęciem rynku .

Raport będzie dla kwartału fiskalnego zakończenia grudnia 2021 r. W trzecim kwartale fiskalnym 2021 r., Która zakończyła się 30 września 2021 r. I zgłoszona w dniu 2 listopada 2021 r., Przychody Spółki wynosiło 11,57 mld dolarów, a dochód netto wynosił 2,38 mld dolarów, a dochód netto wynosił 2,38 mld dolarów , Podczas gdy zarobki na akcję wyniosły 1,77, przewyższając prognozy analityków 1,52. Figurki te były wyraźnie wyższe niż te w tym samym okresie w 2020 r. (przychody 4,42 mld dolarów; dochód netto -450 milionów dolarów; zarobki na akcję 0,42). W tej chwili, zgodnie z badaniem Yahoo Finance of 20 analityków, prognozowana Średni szacunek zarobków wynosi 2,18 na akcję, a średnie przychody są szacowane przy wejściu na 39,9 mld dolarów.

Inwestorzy zwracają uwagę na to, czy Conocofillips zwiększy swoje wydatki kapitałowe w 2022 r., Który był zasugerowany w raporcie finansowym Q3. Fakt, że istnieje konflikt między Ukrainą a Rosją skutecznie pchnących ceny ropy naftowej wyższe, w konsekwencji korzystającej z wyższych przedsiębiorstw naftowych i gazowych, takich jak Conocofillips, których cena akcji udana do ruszenia fali i wynosi 26,82% r / r, handlu o 15.4 razy oczekiwane 2021 EPS, 10,7 razy szacunkowo 2022 zarobków w wysokości 8,49 USD i 11,9 razy szacunkowo 2023 zarobki w wysokości 7,63 USD za akcję. Spółka płaci roczną dywidendę w wysokości 1,52 USD (wydajność 1,70%). Całkowity zwrot akcjonariusza w ciągu ostatnich 12 miesięcy wynosił 131,4%.

Ważne jest również, aby pamiętać z poprzednich sprawozdań, że firma ma historyczny rekord bicia szacunków zarobków, oraz zgodnie z zarobkami Zacks ESP (przewidywana przepowiednia niespodzianka) zajmuje się numerem 3 wśród firm z podobnie spójną historią, a zatem inwestorzy uważają za możliwą niespodziankę przekraczającą oczekiwania analityków.

Technicznie, # Conocofillips Akcja Cena na codziennym wykresie ramy czasu trenduje do góry powyżej 50 (niebieski), 20 (czerwony) i 200 (czarny) prosty średnia przenoszenia, która zejdzie o niskim poziomie 65,94 USD po konsolidacji w 12 USD -Week wzór wykresu bull. ADX jest powyżej 25,00 USD, wyraźnie wskazując, że cena akcji jest silnym utwrem. Obecnie cena akcji skierowana jest do pierwszej ekspansji FIB w okresie 50 lat, który jest 85,17. Mogą być przewidywany docelowy cel w dół na 79,00, który był kluczowym huśtawem niskim w styczniu tego roku.

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Dennis Mwenga

Analityk rynku i trener – HF Urząd Edukacyjny – Kenia

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialny i odpowiedzialny. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalszy dystrybucja.

.