Cisco Raportuje zarobki Q1 2022.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o November 19, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Cisco Systems, Inc. (#Cisco)), największy na świecie firmę sprzętową i oprogramowaniem internetowym, widział przychody rosnące ze wzrostu użytkowników usług i powtarzające się sprzedaż. Oczekuje się, że sprawozdanie z tytułu zarobków Q1 2022 (kwartał kończący się października 2021 r.) W środę 17 listopada po zakończeniu rynku.

kwartału 4 2021 (kwartał kończący się lipca 2021 r.) Spółka zgłosiła przychody w wysokości 13,1 mld USD, wzrost o 8% w porównaniu z kwartałem uprzedniej roku. Zgłoszono również zwrot w wysokości 0,84 USD, wzrost o 5% w porównaniu z kwartałem poprzedniego roku. Ma roczne przychody w wysokości 49,8 mld USD, z roczną tempo wzrostu zamówienia w wysokości 31% najwyższej w dziesięciu latach na wszystkich rynkach i regionach. Obejmuje to wzrost dostarczania oprogramowania i dochodów z subskrypcji, co zwiększyło 6% w czwartym kwartale do 4 mld USD rok do roku do 15 mld USD, lub wzrost o 15% rok do roku.

Chuck Robbins , Prezydent A dyrektor generalny Cisco powiedział: “Nadal widzimy wielki pęd w naszej działalności, ponieważ klienci chcą modernizować swoje organizacje do zwinności i odporności”. Dlatego oczekuje się, że tendencja wzrostu poprzedniego kwartału będzie kontynuować w nadchodzącym raporcie kwartalnym. Dzieje się tak dlatego, że firmy i organizacje nadal muszą dostosować się do obecnej sytuacji pandemii Covid-19 z ulepszonymi rozwiązaniami bezpieczeństwa i mobilności, aby wspierać pracę w domu. Spowoduje to skorzystanie Jego produkty, takie jak Securex , platforma bezpieczeństwa oparta w chmurze, webex , platforma konferencji wideo, a także nabycie ACACIA Communications, , które wcześniej w tym roku pomógł Cisco spełnić popyt na większą komunikację przepustowości.

Jednakże zapotrzebowanie na produkty serwerowe spada, a wyższe koszty z zakłóceń łańcucha dostaw, które wystąpiły w ciągu dnia, mogłyby zaszkodzić raportowi zarobków firmy kwadrans. Zack Prognoza P1 2022 Sprzedaż $ 12.98 mld, w dół od 13,1 mld USD w poprzednim kwartale (ale o 8,79% w porównaniu do tego samego kwartału w zeszłym roku). Chociaż oczekuje się, że zwrot na akcję wynosi $ 0,81 , w dół od 0,84 USD poprzedniego kwartału. Raport zysków Spółki przekroczył jednak prognozy Zacksa na każdy kwartał od 2018 r.

Z technicznego punktu widzenia, cena akcji Cisco przechodzi korekta. Po przejściu na nowy rok w strefie $ Strefy na silnych raportach z tytułu zarobków Q4, niższego niż oczekiwano sprawozdanie zysków może ponownie popchnąć cenę akcji Spółki do obniżenia kwartału ponownie w $ 53.00 . Jednakże, jeśli zarobki są lepsze niż oczekiwano, cena akcji Spółki może wzrosnąć do testowania poprzedniego wysokiego $ 60,00 ponownie, a to może prowadzić do poważnej korekty w tej strefie.

Kliknij Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza gospodarczego

Chayut Vachirathanakit Market Analyst – HF Urząd Edukacyjny – Tajlandia

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko do celów informacyjnych i nie stanowi niezależne badania inwestycyjne. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje Natura ta obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.