Konto rozliczeniowe firmy Kabbage dla małych firm

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 19, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Liczba opcji bankowości internetowej stale rośnie, dając firmom więcej możliwości finansowych. Jedną z opcji, którą przyjrzymy się, jest nowo uruchomione konto czekowe dla firm.

Kabbage Checking” opłaci się małym firmom w czasach niepewności.

Najważniejsze informacje o koncie

Firma Kabbage, Inc. z siedzibą w Atlancie dostarcza produkty zapewniające przepływ gotówki małym firmom. Konto umożliwia klientom uzyskanie rocznej stopy zwrotu w wysokości 1,10%. W przypadku konta czekowego dla firm jest to jedna z najwyższych RRSO w branży.

Oprócz odsetek wypłacanych co miesiąc, na koncie nie są naliczane żadne opłaty za otwarcie ani za utrzymanie. Ponadto nie ma wymagań dotyczących minimalnego ani dziennego salda. Firmy mogą wpłacać gotówkę w dowolnym z 90 000 uczestniczących sprzedawców detalicznych i centrów usług w całym kraju. Wypłacanie gotówki jest bezpłatne w sieci 19 000 bankomatów w całym kraju.

Firma zajmująca się danymi i technologią uruchomi przelewy bankowe i zdalne depozyty mobilne jeszcze w tym roku.

Konto zapewnia małym firmom takie same możliwości, wygodę i bezpieczeństwo jak tradycyjne rachunki czekowe. Doskonała konfiguracja bez miesięcznych opłat i tarć.

Firma pomogła ponad 225 000 małych firm uzyskać dostęp do usług, które inaczej byłyby trudne do uzyskania. Wielu wieloletnich partnerów bankowych służyłoby swoim największym klientom tylko podczas jednego z największych kryzysów finansowych w historii.

„Uważamy, że firmy zbyt często są pomijane, przeoczane i niedoceniane. Kabbage Checking to nowa usługa bankowa stworzona, aby dać małym firmom przewagę, aby zarabiać więcej, oszczędzać więcej i szybciej rozwijać swoją działalność bez poświęcania wszystkiego, czego oczekują od banku ”- powiedziała prezes Kabbage Kathryn Petralia.

Dodatkowe funkcje

Kabbage Checking umożliwia także właścicielom kont utworzenie do pięciu „portfeli”. Zarządzaj przepływem gotówki, śledź cele i dokonuj płatności elektronicznie, aby zarządzać rachunkami. Skorzystaj również z karty debetowej Kabbage Debit MasterCard, aby uzyskać dostęp do milionów sprzedawców.

Nowe konto umożliwia również użytkownikom przyjmowanie, wpłacanie, płacenie, pożyczanie, zapisywanie i analizowanie środków poprzez Platformę Kabbage. Firma twierdzi, że umożliwia to bezproblemowe zarządzanie przepływami pieniężnymi.

W połączeniu z Kabbage Insights posiadacze kont będą otrzymywać codzienne analizy i prognozy przepływów pieniężnych. Integracja Kabbage Payments pomaga wypełnić luki w przepływie gotówki. Następnie w połączeniu z Kabbage Funding konta pozostają poza zasięgiem, eliminując przekroczenie stanu konta.

Co za okazja, którą oferuje Kabbage Checking! Pamiętaj tylko, aby przestrzegać najlepszych praktyk dotyczących finansów firmy.

Wpis Konto rozliczeniowe autorstwa Kabbage dla małych firm pojawił się jako pierwszy na SmartHustle.com.