Bitcoin ma na celu osiągnięcie 45 tys. | Forexlive.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 23, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Bitcoin jest handel powyżej 44,1k $ w piątek, zdobywając 2,4% w ciągu ostatniego dnia i 8,2% w ciągu tygodnia. FXPRO piątek, 25/03/2022 | 09:11 GMT-0 25/03/2022 | 09:11 GMT-0 0 FXPRO Zwiększono wczoraj zapytanie dla BTC

, pierwsza kryptocurencja była popytem podczas sesji azjatyckich i amerykańskich. Obecne wartości BTC konsolidują się w obszarze 2-miesięcznych skrajności. W przeciwieństwie do poprzedniego testu tych poziomów, tym razem widzimy gładki wzrost stawki, wskazując, że byki nadal mają mędrca.

Również w ciągu ostatnich 24 godzin Ethereum zyskał 2,4%, podczas gdy inne wiodące altcoiny z pierwszej dziesiątki wzmocniły się od 0,5% (XRP) do 7,4% (Solana). Wyjątkiem jest Terra, która rzuca 1,8%, poprawiając część jego zysków w pierwszej połowie tygodnia.

Według CoinmarketCap, całkowita kapitalizacja rynkowa Crypto wzrosła o 2,3% do 2 biliona USD. Indeks dominacji Bitcoin wzrósł 0,1 procent punktów do 41,8%. Wskaźnik strachu i chciwości Cryptocurrency dodał kolejne 7 punktów do 47 i skończyło się na terytorium neutralnym.

Cardano prowadzi w zeszłym tygodniu pod względem wzrostu wśród górnych monet (+ 39%), ponieważ coinbase dodał możliwość stawiania kryptokrencji z aktualnym szacowanym rocznym zwrotem w wysokości 3,75% rocznie.

Kraje oceniają ryzyko Cryptos

Credit Suisse poinformował, że Bitcoin nie stwarza zagrożenia dla sektora bankowego jako alternatywę dla FIAT Pieniądze i usługi bankowe.

CEO BlackRock, jeden z największych na świecie firm inwestycyjnych, zauważył, że działania wojskowe na Ukrainie i sankcje wobec Rosji zwiększy popularność kryptokuraliach i przyspieszyć ich przyjęcie.

Pomimo rajdu w globalnych zapasach w przeszłości Dwa tygodnie, warunki finansowe na rynkach dłużnych nadal pogarszają się ze względu na rosnące stopy procentowe i inflację. W dużej mierze z tego powodu El Salvador odłożył wydawanie obligacji Bitcoin w oczekiwaniu na bardziej korzystne warunki. Ponieważ bardzo aktywne kroki do podniesienia stawek kluczowych oczekuje się w przyszłym roku i pół, a Bitcoin jest daleko od wzlotów, jest mało prawdopodobne, że takie obligacje zostaną wydane wkrótce.

Bank Anglii zamierza zaostrzyć nadzór nad kryptokurburstwami ze względu na ryzyko finansowe, że ich przyjęcie. Jednak bank centralny wezwał banki komercyjne w celu wykonywania maksymalnej ostrożności w odniesieniu do tych niezwykle lotnych aktywów.

Ten artykuł został napisany przez starszego rynku FXPRO ALEX Kuptsikevich.

.